Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

shX648

Cy3 ve tiroidlere ilişkin sorum

Önerilen İletiler

shX648    16

Merhaba Abilerim umarım doğru yere konu açıyorumdur Ufak Bi minicut Dönemine Giricem halen daha giremediğim bu pazartesi cy3 almayı planlıyorum tablet başına yanlış hatırlamıyosam 

37,7 mcg clen 

25mg t3

5mg yohimbine 

düşüyo benim merak ettiğim şey 20 gün 25mg t3 kullansam tiroidlerimi elime alırmıyım yoksa herhangi bir sıkıntı olmaz mı öte yandandan bu üçleme bana iyi yağ yaktırabilirmi ve kas kaybını minimize etmem için bana ne önerirsiniz zaten günde yarım kilo tavuk yiyebiliyorum günlük proteinimi karşılıyorum inşallah gecenin bu saati konu açdık diye adımız psikopata cıkmaz şimdiden yanıtlarınız için teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

squafy    23

bu üçleme iyi sadece yohimbine biraz az,kas kaybı zor birşey protein ihtiyacını karşıladıktan sonra,sana tavsiyem diyet boyunca kaldırdıgın kiloları koruman her zaman aynı sertlikte antreman yapman.ayrıca tiroid hormonları kendini hızlı toparlayan hormonlar fakat yine de risk senin dostum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shX648    16
squafy, 2 dakika önce yazdı:

bu üçleme iyi sadece yohimbine biraz az,kas kaybı zor birşey protein ihtiyacını karşıladıktan sonra,sana tavsiyem diyet boyunca kaldırdıgın kiloları koruman her zaman aynı sertlikte antreman yapman.ayrıca tiroid hormonları kendini hızlı toparlayan hormonlar fakat yine de risk senin dostum

antrenman yapmadığım günler almiycağımı  söylemeyi unutmuşum yohimine az evet burak hocayla telefonda konuştuğumda ve forumda da okuduğumda günlük 10mg kullanım önermişti fakat hem uyarıcıların ağırlığından hem de t3 dozajını 50mg a çekmemek için 2 tab a çıkmayı planlamıyorum bu süreç içinde 

dediğim gibi zaten çok kısa bir süre 20 gün kadar sonrasında yine hayvan gibi yemeye devam edicem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23
shX648, 4 dakika önce yazdı:

antrenman yapmadığım günler almiycağımı  söylemeyi unutmuşum yohimine az evet burak hocayla telefonda konuştuğumda ve forumda da okuduğumda günlük 10mg kullanım önermişti fakat hem uyarıcıların ağırlığından hem de t3 dozajını 50mg a çekmemek için 2 tab a çıkmayı planlamıyorum bu süreç içinde 

dediğim gibi zaten çok kısa bir süre 20 gün kadar sonrasında yine hayvan gibi yemeye devam edicem 

sabahları kardiyo oncesi kullan.en azından icindeki yohimbine ve clenbutrrolu daha etkili kullanmıs olursun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74

Gereksiz heyecan aramak gibi geldi bana bunun yerine her ürünü ayrı ayrı alıp kullanmak çok daha mantıkli, clen ve yohimbe dozu yetersiz bir kere, t3 için de bir şey demek yanlış olur herkeste tiroidlerlerin hemen düzeleceğinin garantisi yok o yüzden deneyip görmen gerekecek maalesef, misal ben max 3 tablete çıkacak şekilde ve max 6 hafta olacak şekilde çok kez kullandım ve her seferinde de hiçbir problem yaşamadım tiroidlerlem hızlıca toparladı, çevremde de t3 kullanıp bırakıp sorun yaşayan olmadı ama yine söylüyorum garantisi yok yani hocam bunu düşünerek dene

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    293
Ruthless, 2 saat önce yazdı:

Gereksiz heyecan aramak gibi geldi bana bunun yerine her ürünü ayrı ayrı alıp kullanmak çok daha mantıkli, clen ve yohimbe dozu yetersiz bir kere, t3 için de bir şey demek yanlış olur herkeste tiroidlerlerin hemen düzeleceğinin garantisi yok o yüzden deneyip görmen gerekecek maalesef, misal ben max 3 tablete çıkacak şekilde ve max 6 hafta olacak şekilde çok kez kullandım ve her seferinde de hiçbir problem yaşamadım tiroidlerlem hızlıca toparladı, çevremde de t3 kullanıp bırakıp sorun yaşayan olmadı ama yine söylüyorum garantisi yok yani hocam bunu düşünerek dene

Hakkını veriyor mu tiromel yağları yaktı mi değdi mi kullandığına kanka 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    55
Tr3n, Bir saat önce yazdı:

Çok saçma bir şey şahsen bir işe yaradığı yok deneyimlerime göre

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74
Tr3n, Bir saat önce yazdı:

Sert diyette yavaşlayan metabolizma ve gün içindeki halsizlik halleri için kullanıyorum ve ciddi işe yarıyor gençleştim resmen moduna giriyorum 😂

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    293

Depolarda yokmuş tiromel t3 İzmir'de bulamadım 😐

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Episodees
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kişisel özellikler:
      28 yaşındayım 173 cm 82 kg  Kürüm hgh fragment + yohimbe definasyona başlayacağım kan değerlerime bakmak istemiştim tsh değerim kafama takıldı sizce anormal birşey var mı? Doktor çok tatmin etmedi cevabı  test değerlerini istememiş doktor... 

• Yazan: bunuyazanTosun
      Selam dostlarım,
      11 hafta hexarelin kullanıcam gh artıyor metabolizma yavaşlıyor daha önce deneyimledim hexrelini.
      8 hafta piramit sistem bitiron eklicem (metabolizma hızlansın diye) Son 3 hafta animal cuts kullanıcam (metabolizma hızlansın diye) Bu şekil de düşünüyorum 11 hafta sizce nasıl olur ?
      Elimde eczane anavar ve Yohimbine var sizce ekleyim mi bu küre, bence gerek yok biraz kas kazanıp güzel yağ yakacağımı düşünüyorum.
    • Yazan: Wgestelx
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Serbest t4 değerlerim referans değerinin hayli üstünde çıktı.
      Bu tiroid bezi ile ilgili bir bozukluğu mu ifade eder ve kur içinde riskli bir durum taşır mı?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Ahmetphenylprop
      Selamlar,
      TRT doz testosteron, 5iu gh alıyorum. GHın metabolizma hızını düşürdüğü gerçeği var bu durumu engellemek metabolizma hızını olması gereken yerde tutmak için tiromel mi levotiron mu alınmalıdır? 

• Yazan: mamo
      Merhabalar,
      2023 Aralık tarihinde verdiğim kan tahlilinde TSH değeri 2,35 civarıydı. Ocak başında Genotropin'e başladım ve 2 ay kullandım. (2iu uyanınca aç karnına, 2iu yatmadan önce aç karnına)
      Şubat ayında Cinnatropin kullanımına geçtim ve 4 ay boyunca böyle devam ettim. 28 Şubat'ta test verdim ve TSH değeri 4,10 olmuştu fakat önemsemedim. (Testten 1 hafta tıka basa yemeye başladığım için diyetten dolayı birden değerlerin fırladığını düşündüğüm için önemsemedim...)
      17 Temmuz'da tekrar test verdim ve değerler görseldeki gibi fakat Growth hormonundan dolayımı bilmiyorum. 3 aydır aralıklı olarak Adipo Extreme kullanıyorum, sizce Adipo Extreme'dan dolayı olabilir mi?
      Hastaneye gideceğim ve durumu belirteceğim fakat bilirkişilerden bilgi almak istedim. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.