Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Rhapsody3132    26
SantoR, 11 saat önce yazdı:

Arkadaslar bence formula bağlı kalın keçi boynuzu özünde yüksek oranda şeker var  diğerlerinde de vardır belli oranda formu ve kan şekeri değerlerini bozmaya hiç gerek yok bence gelişmeyi bile etkiler ve inflamasyonu da artıtabilir.. 

1 Tatlı kaşığı neyi bozucak alacağın max 50-60 kalori bunlara insülin direnci oluyorsa yapmayın bu sporu :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SERKO    615
mawsqa, 28.09.2024 - 23:30 yazdı:

Hocam pek benlik değil, çocukluktan beri pekmez v.s pek sevmemişimdir. İçerken üstüne bir bardak da suyla yutuyorum direk. Çakşır otu mu neydi öğütülmüşünü bulamayınca evde blenderdan öğütebildiğim kadar öğüttüm o da biraz sıkıntı yapıyor ama şuanlık iyi gidiyor. 

çakşırı aktar öğütebilir.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mawsqa    5
SERKO, 30.09.2024 - 09:01 yazdı:

çakşırı aktar öğütebilir.

evet sonradan öğrendim ama artık geç hocam böyle de güzel gidiyor sperm kalitemde ve miktarımda artış gözlemledim fakat cinsel istekte anormal bir artış yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    615
mawsqa, 10 saat önce yazdı:

evet sonradan öğrendim ama artık geç hocam böyle de güzel gidiyor sperm kalitemde ve miktarımda artış gözlemledim fakat cinsel istekte anormal bir artış yok.

cinsel istek arzu biraz kafada biten birşey kafanda kurman lazım cinsellikle alakalı kafanda tiyatro oyna ayrıca ne zamandır kullanıyorsun kürü daha erken olabilir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    152
Rhapsody3132, 29.09.2024 - 11:39 yazdı:

1 Tatlı kaşığı neyi bozucak alacağın max 50-60 kalori bunlara insülin direnci oluyorsa yapmayın bu sporu :D

1 tatlı kaşığı içine dağılan şeker oranını ve  kalori oranını nasıl hesapladın dahi çoçuk bi anlatsana herkes bilsin  .. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    78

Herkese selamlar. Kendimden kisaca bahsedip o sekilde konuya gireyim. 2020 yilindan beri naturelim, hersey yolunda giderken son bir yildir libido dusuklugu ve ereksiyon problemleri ile karsilasmaya baslayinca bir urolog tarafindan klomen-proviron tedavisine basladim. Ortalama 3.5 olan total testom (muhtemelen proviron dogal uretimi baskiladigi icin) ilaclarla 1 ayin sonunda kendimi daha iyi hissetmeme ragmen fotografta gordugunuz gibi 2.84 araligina kadar dustu ve sonrasinda ilaclara devam etmeme ragmen sorunlar tekrardan baslamisti. Hali hazirda total testom neredeyse alt sinir da dustugu icin doktordan bagimsiz 2 aylik bir surecin sonunda klomen-proviron ikilisini birakip 5 ay kadar once @SERKO hocamin bitkisel kurune basladim. Her gun bir tatli kasigi tuketerek 6 ay hic ara vermeden kullandim, son bir hafta kullanmayi birakip 3 gun cinsel perhiz uygulayip ac karnina testi verdigimde bugunku sonuc gordugunuz gibi 5.73 bandina kadar cikmis. Bunu bu basligi okuyacak arkadaslarima-abilerime referans olmasi acisindan paylasiyorum. Sadece ldl kolesterolum sinir ustu cikti ona ne yapmam gerektigini bilmiyorum ? Bir de bitkisele hala devam etmelimiyim onu sormak istiyorum. @SERKO hocama bu paylasimindan oturu tesekkur ediyorum. @rastlantisal @metinav 

IMG_7661.jpeg IMG_7670.jpeg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    42

Tebrık ederım hocam sımdı hıssıyat nasıl   @Maori

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    78
sonmez, 50 dakika önce yazdı:

Tebrık ederım hocam sımdı hıssıyat nasıl   @Maori

6 ay oncesine gore daha iyi durumdayim dostum. Ara ara gel gitler olsa da bitkisel in pozitif etkisini hissediyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.586

Geçmiş olsun. Sevgili dostum SERKO bu formüllerle büyük iş başardı. Çok kişiden hayır duası aldı ve öyle görünüyor ki alacakta. Tam kan testi yaptırıp ayrıca bir başlıkta bizleri de etiketleyip paylaşırsan daha nokta atışı tavsiyemiz olur. Omega 3 supplementi ekle faydası olur.

• Beğen 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    615

sonuç mükemmel bravo 9_9 şimdi şöyle yapabilirsin 1 ay kadar daha devam edip 2 ay kadar ara ver ama bu ara içersinden sadece keçiboynuzu özü al sabahları aç karnına bir tatlı kaşığı

ldl kaç çıktı ve bunun için ceviz suyu içebilirsin 15 güne tertemiz olursun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    78
SERKO, 6 dakika önce yazdı:

sonuç mükemmel bravo 9_9 şimdi şöyle yapabilirsin 1 ay kadar daha devam edip 2 ay kadar ara ver ama bu ara içersinden sadece keçiboynuzu özü al sabahları aç karnına bir tatlı kaşığı

ldl kaç çıktı ve bunun için ceviz suyu içebilirsin 15 güne tertemiz olursun

Sayende abi 🙂 Bitkisel bitmişti geçen hafta. Test yaptırcagım için tekrar yaptırmadım. 1 ay sonra mı yaptırıp başlayayım nasıl bi yol izlesem ? 

Ldl 137 çıktı :/

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    615
Maori, 31 dakika önce yazdı:

Sayende abi 🙂 Bitkisel bitmişti geçen hafta. Test yaptırcagım için tekrar yaptırmadım. 1 ay sonra mı yaptırıp başlayayım nasıl bi yol izlesem ? 

Ldl 137 çıktı :/

rica ederim valla böyle gördükçe mutlu oluyorum,bitkisel bittiyse ara ver şimdi masrafa girme sadece keçiboynuzu özü al ldl 137 birşey değil tam sınırın çok az üstünde 

kolestrol için ceviz suyu tarifim var onu uygula hemen düşer 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    78
SERKO, 22 dakika önce yazdı:

rica ederim valla böyle gördükçe mutlu oluyorum,bitkisel bittiyse ara ver şimdi masrafa girme sadece keçiboynuzu özü al ldl 137 birşey değil tam sınırın çok az üstünde 

kolestrol için ceviz suyu tarifim var onu uygula hemen düşer 

Tamamdır abi keçiboynuzu alıp o şekil devam ediyorum. Bir kaç ay sonra tekrardan bitkisele başlarım 😄. 

Ceviz suyu tarifinin linkini atabilirmisin rica etsem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    615
Maori, 2 saat önce yazdı:

Tamamdır abi keçiboynuzu alıp o şekil devam ediyorum. Bir kaç ay sonra tekrardan bitkisele başlarım 😄. 

Ceviz suyu tarifinin linkini atabilirmisin rica etsem.

Akşamdan bir bardak suya bir tam kabuksuz cevizi at üstünü kapat sabah aç karnına suyunu iç cevizleri ye :)

15 gün yap sadece ..

• Beğen 2
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    53

arkadaşımla libido testo falan konusurken zinco balık yagı macun falan derken lesithinde kullan faydasını görürsün dedi. bilgisi olan aydınlatabilir mi? forumda arattım ama cıkmadı(lesithin) hakkında pek bilgide yok sporla alakalı. genelde sütten kesilen anneler kullanıyor ve ostrojenı arttırtıgı erkeklerın sonunu getıren bır madde olacagını hemen hemen her besine koyuldukları yazılmıs. uzun kullanımda kısır bırakacagı falan yazıyor ? hatta her besinde oldugu ıcın felaketten senaryorlar yazılanlarda var. spor ile alakasını kavrayamadım bilen biri kullanan varsa aydınlatırsa harika olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    53
  • 100 gr çakşır otu toz 
  • 100 gr çoban çökerten toz 
  • 100 gr kuş üzümü çekirdeği tozu
  • 50 gr ginseng (200tl)
  • 150 gr zencefil tozu
  • 100 gr arı  polen
  • 30 gr propolis (10gr 100tl 30gr için 300tl)
  • 2 şişe keçiboynuzu  (356tl)
  • TOTAL 1080TL tuttu  içlerinde pahalı olanları yazdım arı sütüde eklerseniz biraz daha tuzlu olabiliyor.sabah aç karna tepeleme bir tatlı kaşığı tukettıgımde  tam 2ay gidiyor en son macunu 10agustosta yapmıstım bu aksam gene karıp yapıcam. 
  • Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    615
kakule, 8 saat önce yazdı:
  • 100 gr çakşır otu toz 
  • 100 gr çoban çökerten toz 
  • 100 gr kuş üzümü çekirdeği tozu
  • 50 gr ginseng (200tl)
  • 150 gr zencefil tozu
  • 100 gr arı  polen
  • 30 gr propolis (10gr 100tl 30gr için 300tl)
  • 2 şişe keçiboynuzu  (356tl)
  • TOTAL 1080TL tuttu  içlerinde pahalı olanları yazdım arı sütüde eklerseniz biraz daha tuzlu olabiliyor.sabah aç karna tepeleme bir tatlı kaşığı tukettıgımde  tam 2ay gidiyor en son macunu 10agustosta yapmıstım bu aksam gene karıp yapıcam. 

Yani ortalama fiyatlar 

Nasıl bir etki aldın peki paylaşır mısın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    53
SERKO, 9 saat önce yazdı:

Yani ortalama fiyatlar 

Nasıl bir etki aldın peki paylaşır mısın?

hocam ben yazdıgınız ilk günden beri dönemsel kullanıyorum zaten faydasını gordugum bir konuda acmıstım. bitkisel urunlerin testo oranımı %60lara yakın bir artış sağlandığını tahlillerle forumda paylaşmıştım. genel anlamda testom arttıgı ıcın güç motivasyon enerji özguven anlamında artış saglıyor.idmanlarım daha sert oluyor haliyle bu donemde iştahta artınca ufaktan kiloda alırsam inanılmaz bir güç artışı saglıyorum.tamamen naturelım hiç küre girmedim. ilk 50gr lık recetenizi yapmıstım ondada aynı sekilde olmustu ama 193 110kg cıvarlarında bir insana gore gore tatlı kasıgı az geliyordu o yuzden içeriği kendimce yogunlastırdım ve suan bir tatlı kasıgı bile zımba gibi yapıyor sabahları :D bir sorumda benım olucak bu receteyi bayanların kullanması dogru olur mu? annem sürekli kışları hasta oluyor halsiz oluyor 53 yasında her sabah bir şeker kaşığı(benim tarife göre kafi bir oran) yese bağışıklık anlamında faydası olur mu yoksa ıcerısındeki bileşenler kadınlar için uygun değil midir ?

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    615
kakule, 24 dakika önce yazdı:

hocam ben yazdıgınız ilk günden beri dönemsel kullanıyorum zaten faydasını gordugum bir konuda acmıstım. bitkisel urunlerin testo oranımı %60lara yakın bir artış sağlandığını tahlillerle forumda paylaşmıştım. genel anlamda testom arttıgı ıcın güç motivasyon enerji özguven anlamında artış saglıyor.idmanlarım daha sert oluyor haliyle bu donemde iştahta artınca ufaktan kiloda alırsam inanılmaz bir güç artışı saglıyorum.tamamen naturelım hiç küre girmedim. ilk 50gr lık recetenizi yapmıstım ondada aynı sekilde olmustu ama 193 110kg cıvarlarında bir insana gore gore tatlı kasıgı az geliyordu o yuzden içeriği kendimce yogunlastırdım ve suan bir tatlı kasıgı bile zımba gibi yapıyor sabahları :D bir sorumda benım olucak bu receteyi bayanların kullanması dogru olur mu? annem sürekli kışları hasta oluyor halsiz oluyor 53 yasında her sabah bir şeker kaşığı(benim tarife göre kafi bir oran) yese bağışıklık anlamında faydası olur mu yoksa ıcerısındeki bileşenler kadınlar için uygun değil midir ?

süper çok güzel etki almışşsın annen için ağır olabilir çakşır ve çobançökerten ağır bitkilerdir

annen için şunu tavsiye edebilirim sabahları 1 tatlı kaşığı keçiboynuzu özü ve 2 adet ceviz ona fayda sağlayacaktır

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.585
SERKO, 2 dakika önce yazdı:

süper çok güzel etki almışşsın annen için ağır olabilir çakşır ve çobançökerten ağır bitkilerdir

annen için şunu tavsiye edebilirim sabahları 1 tatlı kaşığı keçiboynuzu özü ve 2 adet ceviz ona fayda sağlayacaktır

60 yaşındaki anneme her sabah bir yemek kaşığı içirdim gerçekten çok faydasını gördü😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    615
Diver, Şimdi yazdı:

60 yaşındaki anneme her sabah bir yemek kaşığı içirdim gerçekten çok faydasını gördü😊

usta keçiboynuzu mucize birşey profesör ürologlar bile reçeteye yazıyor gerisini sen düşün özellikle spor yapanların en önemli desteği diye düşünüyorum en azından benim için öyle

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.586

Forumla ve kürle alakası olmayan bir kaç kişiye denettim. Hepsi sonuçtan memnun. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    615
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Forumla ve kürle alakası olmayan bir kaç kişiye denettim. Hepsi sonuçtan memnun. 

Bizim salonun hocaları ellerinde otla pekmezle geziyor bu aralar :D

• ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.586
SERKO, 1 dakika önce yazdı:

Bizim salonun hocaları ellerinde otla pekmezle geziyor bu aralar :D

Bilhassa küre girmemiş olanları örümcek adama çeviriyor senin formül. Ağ atıp düz duvarlara tırmanıyorlar haberin olsun. :D 

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    615
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Bilhassa küre girmemiş olanları örümcek adama çeviriyor senin formül. Ağ atıp düz duvarlara tırmanıyorlar haberin olsun. :D 

hocam ticaretini yapsaydım ciddi kazanırdım ama hayatta herşey para değil olmamalı bence de 

• Beğen 5
  • 100 Puan 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.