Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

sporcu77    8
gönderildi (düzenlendi)

Hocam klomen ve tamoxifeni kesin kullanayımmı 1 ay  ve onların vücuddan çıkması yükselecek olan değerlerimin normale dönmesi ne kadar sürer ve son sorum şu 1 ay yerine 20 günlük kullanım yapsam olurmu ?

Hocam eskisinden daha iyi olurum ondan şüphem yok ben eski halime dönmek istiyorum açıkçası başka problemim yoktur sadece eski halime dönmek istiyorum 

tarihinde sporcu77 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SERKO    497
sporcu77, 1 dakika önce yazdı:

Hocam eskisinden daha iyi olurum ondan şüphem yok ben eski halime dönmek istiyorum açıkçası başka problemim yoktur sadece eski halime dönmek istiyorum 

Dönüceksin ama biraz zaman alacak yazılan reçeteleri uygula 2 ay kadar sabret bozulan bir şeyi eski haline getirmek zaman gerektirir biliyorsun hepimiz yaşadık bu süreçleri .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sporcu77    8
gönderildi (düzenlendi)
SERKO, 3 dakika önce yazdı:

Dönüceksin ama biraz zaman alacak yazılan reçeteleri uygula 2 ay kadar sabret bozulan bir şeyi eski haline getirmek zaman gerektirir biliyorsun hepimiz yaşadık bu süreçleri .

Hocam öyle diyorsanız yapıcam dediğinizi hocalarımlada istişaresini çok yaptık inşallah şifa olur kafamı sadece kurcalayan ilaçlar kurcalıyor tahlillerim iyi bozulmasından korkuyorum sadece başka bi cekingem yoktur sadece tekrar bozulmasından korkuyorum bu endişemi mazur görün telaşlıyım biraz 🙏

tarihinde sporcu77 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Herkül    31
SERKO, 4 saat önce yazdı:

Hocam ben pct yaptığım halde testisler arkadaşın bahsettiği gibi çekik duruyor eskiden sarkık dururdu pct başarılı geçti ama meni daha sıvı ve daha az akıyor bunun sebebi nedir testisler yeterli faaliyet göstermiyormu ? 

eskiye göre testisler daha küçük ve çekik duruyor meni sıvısı az ve daha sulu akıyor. Test sonuçlarımda bir sorun yok herşey mükemmel 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vatan    6

Hocam yaptım kürü yeni başladım da su icilecekmi peki macundan sonra

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Schweigen    7

Serkan hocam 1 kavanoz keçiboynuzundan kasıt 1kg mı? teşekkürler şimdiden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497
Herkül, 7 saat önce yazdı:

Hocam ben pct yaptığım halde testisler arkadaşın bahsettiği gibi çekik duruyor eskiden sarkık dururdu pct başarılı geçti ama meni daha sıvı ve daha az akıyor bunun sebebi nedir testisler yeterli faaliyet göstermiyormu ? 

eskiye göre testisler daha küçük ve çekik duruyor meni sıvısı az ve daha sulu akıyor. Test sonuçlarımda bir sorun yok herşey mükemmel 

Pct sonrası bu çok normal endişelenecek birşey yok zamanla düzelecek masturbasyon yapma bu aralar günlük 50gr kadar ceviz ye 

ben hep söylerim çok atlıyoruz kür öncesi ve sonrası sperm testi yapmak lazım 

Schweigen, 2 saat önce yazdı:

Serkan hocam 1 kavanoz keçiboynuzundan kasıt 1kg mı? teşekkürler şimdiden.

600 -700 gram civarı oluyor 1 kg olanları da var tam kavanoz kullanılmalı rica ederim

Vatan, 2 saat önce yazdı:

Hocam yaptım kürü yeni başladım da su icilecekmi peki macundan sonra

3 ay kesmeden kullan yorumlarını bekliyoruz su olabilir agızda tortu kalmaması acınsından 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sporcu77    8
Herkül, 8 saat önce yazdı:

Hocam Pctde ne kullandın bende bugün başlayacağım? Biraz bahsedermisin süreçten rica etsem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cherox    6

Merhaba kür içi bunu kullanmamısın avantajı ve dezavantajı ne olur aşırı merak ettim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sporcu77    8
SERKO, 16 saat önce yazdı:

Serkan hocam acil birşey sorabilirmiyim .. klomen ve tamoksifenin yerine preglny yapsam yine sonuç alırmıyım acaba bildiğimden sormuyorum çünkü tampksifen kullanımında E2 hormonum sıfırlanmaya gidicek galiba sıfırlanması benim için kötü olmazmı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
gönderildi (düzenlendi)
sporcu77, 11 dakika önce yazdı:

Serkan hocam acil birşey sorabilirmiyim .. klomen ve tamoksifenin yerine preglny yapsam yine sonuç alırmıyım acaba bildiğimden sormuyorum çünkü tampksifen kullanımında E2 hormonum sıfırlanmaya gidicek galiba sıfırlanması benim için kötü olmazmı 

tamoksifen e2 sıfırlamaz anti östrojen de değil seçici reseptörlere bağlanıp östrojenin göğüse bağlanmasını engelliyor klomen e2 yi arttırcak çünkü(arimidex e2 yi düşüren, tamoksifen bazılarında biraz düşürüyor ama çok az minimal yani). pregnly olmaz testislerde küçülme filan varsa kullanılır yoksa klomen tamoksifen.

diver hocamın yazdığını uygula kendin aksiyon arama.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sporcu77    8

Hocam benim sıkıntı 6-7 aydır kürden çıktım ereksiyon sertleşme yaşıyorum şuanda testislerde biraz çekilme var ondan sormak istedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497
sporcu77, 44 dakika önce yazdı:

PCT yi aynen uygula stres yapma kendine sıfırlanmıcak sadece düşecek

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
sporcu77, 14 dakika önce yazdı:

Hocam benim sıkıntı 6-7 aydır kürden çıktım ereksiyon sertleşme yaşıyorum şuanda testislerde biraz çekilme var ondan sormak istedim 

sen denileni yap dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sporcu77    8
SERKO, 5 dakika önce yazdı:

Tamam hocam yarın itibariyle başlıyorum 

ardas, 3 dakika önce yazdı:

sen denileni yap dostum.

Tamam hocam 

ardas, 3 dakika önce yazdı:

sen denileni yap dostum.

Arda hocam ankaradasınız galiba önümüzdeki hafta pazartesi Ankara’da olucam görüşme imkanımız varmı acaba mümkünse ?

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
sporcu77, 36 dakika önce yazdı:

Tamam hocam yarın itibariyle başlıyorum 

Tamam hocam 

Arda hocam ankaradasınız galiba önümüzdeki hafta pazartesi Ankara’da olucam görüşme imkanımız varmı acaba mümkünse ?

Şuan ankarada değilim üniversite zamanı gidiyorum.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cherox    6
Cherox, 4.07.2024 - 12:49 yazdı:

Merhaba kür içi bunu kullanmamısın avantajı ve dezavantajı ne olur aşırı merak ettim

Bi cevap alsam iyidi ya hocalarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.363
Cherox, 44 dakika önce yazdı:

Bi cevap alsam iyidi ya hocalarım

Yani düşününce, bunun doğal üretimi artırmaya yönelik bir supplement karışım olduğunu görüyoruz. E kürde doğal üretim söz konusu olmadığı için işimize yaramayacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cherox    6
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Yani düşününce, bunun doğal üretimi artırmaya yönelik bir supplement karışım olduğunu görüyoruz. E kürde doğal üretim söz konusu olmadığı için işimize yaramayacak.

Anladım hocam cevabınız için teşekkürler pct sırasında bunuda ekleyeceğim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Schweigen    7

Serkan hocam son olarak, arı sütünü dolapta 3 4 ay kadar bekletebilirsiniz sorun olmaz diyor direk üreticisinden tabiri caizse bahçeden alacam :D yakın bir arkadaşım üretiyor. Karışımı dolaptamı bekleticez o zman? içeriğindeki süt bozulmaması için?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    497

güneş olmayan heryerde bekler 2-3 ay kadar sadece güneş görmesin kavanoz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sporcu77    8
SERKO, 4.07.2024 - 18:04 yazdı:

Hocalarım merhaba 3 gündür verdiğiniz reçeteyi uyguluyorum testislerin çekik haldeydi kullandıktan sonra sarkmalar olmaya başladı libido olmaz demiştiniz PCT de bende arar ara oluyo bunların haricinde bazen midem bulanıyor oda çok uzun sürmüyor bazende karın ve kasıklara biraz sancı giriyor şuanki durumum böyle şuanki durumumu değerlendirirmisiniz rica etsem ? 🙏 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
sporcu77, Bir saat önce yazdı:

Hocalarım merhaba 3 gündür verdiğiniz reçeteyi uyguluyorum testislerin çekik haldeydi kullandıktan sonra sarkmalar olmaya başladı libido olmaz demiştiniz PCT de bende arar ara oluyo bunların haricinde bazen midem bulanıyor oda çok uzun sürmüyor bazende karın ve kasıklara biraz sancı giriyor şuanki durumum böyle şuanki durumumu değerlendirirmisiniz rica etsem ? 🙏 

Zaman lazım biraz daha pct yi kusursuz yapsan bile zaman alıyor libidonun filan yerine gelmesi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sporcu77    8
ardas, 42 dakika önce yazdı:

Zaman lazım biraz daha pct yi kusursuz yapsan bile zaman alıyor libidonun filan yerine gelmesi.

Ne kadar sürer tahminen hocam ? Tam anlamıyla düzelme olması için ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    334
gönderildi (düzenlendi)
sporcu77, 3 dakika önce yazdı:

Ne kadar sürer tahminen hocam ? Tam anlamıyla düzelme olması için ?

2-3 ay boyunca düzenli kullan yazmış serko hocam bende pct bittikten 2 ay sonra filan anca toparlanmış oluyor. Kesin bir tarihi yok yani bunun.

tarihinde ardas tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.