Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

sami

Ilacı doğru muhafaza etmek

Önerilen İletiler

sami    4

SP boldenon ve testesteron enantat aldım 3 ay önce buz dolabına koydum orda saklıyorum hata mı yaptım bilmiyorum  testo donmuş gibi bozulmuşmudur yardımcı olabilir misiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    441
sami, 1 dakika önce yazdı:

SP boldenon ve testesteron enantat aldım 3 ay önce buz dolabına koydum orda saklıyorum hata mı yaptım bilmiyorum  testo donmuş gibi bozulmuşmudur yardımcı olabilir misiniz 

Hata yapıyorsun abi bu ayva mı dolapta saklansın :D 

Kristalize olur dolaptan çıkar ılık suda beklet açılsın sonra bir daha dolaba koyma çekmeceye at dursun orada.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sami    4

Bozulma olmuş mudur elim ayağım titriyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441
sami, Şimdi yazdı:

Bozulma olmuş mudur elim ayağım titriyor

Sakin :D Bozulmaz.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
gönderildi (düzenlendi)

Bende ilk kürde yanlislika test e buz oldu dolapta. Onu ilik suyun altina koy acilir. Yeniden kulanabilirsin.

bozulmaz merak etme 

tarihinde Mahmutaga tarafından düzenlendi
  • 100 Puan 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shX648    16
gönderildi (düzenlendi)
GHOST, 24 dakika önce yazdı:

Hata yapıyorsun abi bu ayva mı dolapta saklansın :D 

Kristalize olur dolaptan çıkar ılık suda beklet açılsın sonra bir daha dolaba koyma çekmeceye at dursun orada.

hocam kristalize olan ilaçların kullanımı sakıncalı diye duymuştum gh da falan ama testoda da aynı mı bilmiyorum siz benden daha tecrübelisinizdir aydınlatırsanız sevinirim

tarihinde shX648 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
shX648, 2 saat önce yazdı:

hocam kristalize olan ilaçların kullanımı sakıncalı diye duymuştum gh da falan ama testoda da aynı mı bilmiyorum siz benden daha tecrübelisinizdir aydınlatırsanız sevinirim

ilik suda yada oda sicaklita tutuncuk yeniden kullanma seviye gelir. Sadece isitmamak lazim…. Ampul kirik degilse ozaman sakinca olmaz. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Steroid ve toz halindeki henüz karışmamış peptidleri oda sıcaklığında güneş görmeyen serin ortamda saklıyoruz 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441
shX648, 13 saat önce yazdı:

Kristalize olması dışında hiç bir sorun yok çoğu amatör kullanıcı bu hataya düşer bilmediği için.

Ilık suda bekletin eski formuna gelince kullanılabilir. Tabi devamlı dondur, ısıt durumu olmamalı ham madde kalite dengesi bozulur.

Zaten bunlar belli ısıda bu hale gelip soğumaya bırakılırlar ve o saatten sonra ısıt soğut güneş hava işlemlerine çok tabii olmamalılar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.