Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

TOLGAHAN TURHAN

Testo bolde kürü ortası kan testlerim

Önerilen İletiler

Değerli hocalarım merhaba, 6 haftadır testo bolde küründeyim ikisinden de haftada 500mg enjeksiyon yapıyorum bu enjeksiyonu 250 250 ikiye bölüyorum ve dediğim gibi 6. Haftadayım. Kan testi verdim kan testinde testo >1500 ama Lh Fsh kapanmamış aksine son testte kürden önce Lh 6.2 çıkmıştı şimdi 9.8 çıkmış bu konu hakkında yorumlarınızı almak isterim neden olabilir? 

Screenshot_20240106_185107_e-Nabz.jpg Screenshot_20240106_185133_e-Nabz.jpg Screenshot_20240106_185139_e-Nabz.jpg Screenshot_20240106_185145_e-Nabz.jpg Screenshot_20240106_185151_e-Nabz.jpg Screenshot_20240106_185156_e-Nabz.jpg Screenshot_20240106_185203_e-Nabz.jpg Screenshot_20240106_185217_e-Nabz.jpg Screenshot_20240106_185235_e-Nabz.jpg Screenshot_20240106_185240_e-Nabz.jpg Screenshot_20240106_185253_e-Nabz.jpg Screenshot_20240106_185245_e-Nabz.jpg Screenshot_20240106_185258_e-Nabz.jpg Screenshot_20240106_185304_e-Nabz.jpg Screenshot_20240106_185310_e-Nabz.jpg

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emirkaan2955    36

Dostum üretimin kapanması gerekiyor ilaç olduğu zaman ve ilaçların steril değil crp çok yüksek vücudunda enfeksiyon var benim önerim kullandığın markayı bırakman sağlığın daha önemli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

ilaçlar sahte içinde doğal testo üretimini maksimize etmeye yarıyan birşeyler var muhtemelen. Kür öncesi teston ne durumdaydı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
janbertozen, 12 dakika önce yazdı:

ilaçlar sahte içinde doğal testo üretimini maksimize etmeye yarıyan birşeyler var muhtemelen. Kür öncesi teston ne durumdaydı 

ne olabilir hocam bu ürün sarm gibi çalışıyo ama sarm değildir o daha pahalı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen, 6 saat önce yazdı:

Kür öncesi testo referans değerinin ortalarındaydı şuan <1500 üstü bende ilacın sahte olduğunu düşünüyordum ama alt değerim referansın üstüne testo ise çok yüksek Lh ve Fsh kapanmamış etkilere gelecek olursak güçte artış var boldenon açılıyor gibi sanki ben kürü izmirde F... Ş...  Adlı birinden aldım ama bir dahakinde kesinlikle garanti olması açısından buradan alacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Slmrt    4
TOLGAHAN TURHAN, 1 saat önce yazdı:

Kür öncesi testo referans değerinin ortalarındaydı şuan <1500 üstü bende ilacın sahte olduğunu düşünüyordum ama alt değerim referansın üstüne testo ise çok yüksek Lh ve Fsh kapanmamış etkilere gelecek olursak güçte artış var boldenon açılıyor gibi sanki ben kürü izmirde F... Ş...  Adlı birinden aldım ama bir dahakinde kesinlikle garanti olması açısından buradan alacağım

Marka nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Şu konu altına atılan ve FSH LH'ı sıfırlanmayan kan tahlili sonuçları bana ait. Ben de aynı senin gibi testo bolde küründeydim ve 9.haftanın sonunda kan tahili yaptırmıştım ve sonuçlar böyle çıkmıştı. (500 testo balkan pharma 400 bolde SP) 

Garantiye almak için başka bir hastaneden de kan tahlili yaptır, bazen makineler ölçüm yapma esnasında hatalı sonuçlar gösterebilir. Eğer sonuç yine aynı çıkarsa da o zaman bir şey diyemem. Genetik olarak döngün kapanmaya yatkın değildir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle, 6 saat önce yazdı:

Şu konu altına atılan ve FSH LH'ı sıfırlanmayan kan tahlili sonuçları bana ait. Ben de aynı senin gibi testo bolde küründeydim ve 9.haftanın sonunda kan tahili yaptırmıştım ve sonuçlar böyle çıkmıştı. (500 testo balkan pharma 400 bolde SP) 

Garantiye almak için başka bir hastaneden de kan tahlili yaptır, bazen makineler ölçüm yapma esnasında hatalı sonuçlar gösterebilir. Eğer sonuç yine aynı çıkarsa da o zaman bir şey diyemem. Genetik olarak döngün kapanmaya yatkın değildir. 

Çok teşekkür ederim hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.