Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tren Sevicisi

Definasyon kürüm ve beslenmem

Önerilen İletiler

Dostlar iyi forumlar, arkadaşlarla şakalaşırken bu steroid işi ciddiye bindi. Aylarca ne nedir araştırmaları, yerli ve yersiz oluşan korkular sonucunda ilk kürümü yapmaya karar verdim. Definasyon yapmak zorundayım, yeterli kas kütlem var. Fiziğim için obez powercı demem hiç yanlış olmaz, power sayesinde dikkat edilmeyen beslenme düzeni kötü vücudu toparlayamadı. Kür düşüncem şu şekilde:

Testo Prop 300 mg/hafta definasyon boyunca sabit

Primobolan 300 mg/hafta belki dozajı başta daha fazla olabilir

Masteron 300mg/hafta yeterli yağ oranına (aşağı yukarı %15) ulaşınca başlamak kaydıyla

Koruyucu konusunda kingsize on cycle, omega-3, apikobal, mucovit-c, magnenzinc düşünüyorum. Saçlar dökülmeye yatkın, bunun için 2 günde 1 yıkanırken ketokonazol kür ve pct ve hatta geri kalan tüm hayatımda kullanmayı düşünüyorum. Kür sonunda saç için minoxidil alabilirim. Spor öncesi kafein, yeşil çay ekstresi, clenbuterol (piramit sistem) şeklinde yapmayı düşünüyorum. Beslenmem nasıl olmalı? PCT nasıl yapmalıyım? Kür planlamam ve aldığım önlemlerim doğru mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheExecutioner    132

Rimobolan çok fena şekilde iştah açacaktır seni zorlayabilir haberin olsun.

Testosteron yanına hgh fragment veya clen ekleyip yağ oranını düşürdükten sonra anabolizanlar ile kas kütleni arttırabilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner, 5 saat önce yazdı:

Testosteron yanına hgh fragment veya clen ekleyip yağ oranını düşürdükten sonra anabolizanlar ile kas kütleni arttırabilirsin. 

Tedarikçimde hgh olduğunu sanmıyorum, clen zaten kullanıyorum. Yağ oranımı ne kadara kadar çektikten sonra hangi anabolizanları kullanmamdan bahsediyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.407

Rimabolon ihtiyacın yok. Günlük testo ve masteron prop enjeksiyonu + iyi diyet + bol kardiolu ağırlık antrenmanı ile tertemiz olursun zaten. %10 yağ oranına eriştiğinde formuna göre başka anabolik düşünebilirsin. 

Zaten body builder ile fitness yapan birinin arasındaki fark cut döneminde çıkıyor. Bulkı herkes yapıyor. Cut ise disiplin işi ;) 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

Rimabolon ihtiyacın yok. Günlük testo ve masteron prop enjeksiyonu + iyi diyet + bol kardiolu ağırlık antrenmanı ile tertemiz olursun zaten. %10 yağ oranına eriştiğinde formuna göre başka anabolik düşünebilirsin. 

Zaten body builder ile fitness yapan birinin arasındaki fark cut döneminde çıkıyor. Bulkı herkes yapıyor. Cut ise disiplin işi ;) 

Peki masteron enjekte etmeye 1. haftadan itibaren mi başlayayım? %25 yağ oranı masteronu etkisiz kılmaz mı? Masteron olmadığı süreçte anti-östrojenik neler kullanmalıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
Tren Sevicisi, 57 dakika önce yazdı:

Peki masteron enjekte etmeye 1. haftadan itibaren mi başlayayım? %25 yağ oranı masteronu etkisiz kılmaz mı? Masteron olmadığı süreçte anti-östrojenik neler kullanmalıyım?

Kullanabilirsin. Masteron'un amacı E2 yi dengelemek, ilaç ben bu yağ oranında çalışmam demez, zaten anabolik etki bakımından çok düşük bir ilaç. Masteron olmadığı süreçte Arimidex kullanabilirsin, kullanım sıklığını senin bulman lazım E2 seviyelerin nasıldır bilemeyiz.

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 06.01.2024 - 11:36 yazdı:

Peki şu an 12 hafta boyunca testo prop+masteron 300'er mg/hafta başlamam mantıklı mı? Masteron varken arimidex falan kullanmama gerek yok ama takviye gıdaların üstünde ne kullanmam gerekir? Proviron gibi şeyler temin etmeli miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
Tren Sevicisi, 12 saat önce yazdı:

Peki şu an 12 hafta boyunca testo prop+masteron 300'er mg/hafta başlamam mantıklı mı? Masteron varken arimidex falan kullanmama gerek yok ama takviye gıdaların üstünde ne kullanmam gerekir? Proviron gibi şeyler temin etmeli miyim?

Başlayabilirsin, amacın sert bir görüntü ise arimidex şart olur, proviron sana kalmış kullan kullanma ben pek bi fayda görmüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22, 6 saat önce yazdı:

Başlayabilirsin, amacın sert bir görüntü ise arimidex şart olur, proviron sana kalmış kullan kullanma ben pek bi fayda görmüyorum.

Arimidexi definasyonun sonlarına doğru son kalan suları atmak için kullanabilir miyim? Masteron varken östrojen bastırma görevini zaten masteron yapınca sadece su atmama mı yardımcı olacak?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
gönderildi (düzenlendi)
Tren Sevicisi, 45 dakika önce yazdı:

Arimidexi definasyonun sonlarına doğru son kalan suları atmak için kullanabilir miyim? Masteron varken östrojen bastırma görevini zaten masteron yapınca sadece su atmama mı yardımcı olacak?

Arimidex kullanımını definasyon sonlarında yarışmacılar yapar o kadar kuruyup napıcaksın podyum hedefin yok ise. Sadece masteron kullanabilirsin, duruma göre haftada 1 veya 2 arimidex alırsın

tarihinde byreal22 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22, Şimdi yazdı:

Arimidex kullanımını definasyon sonlarında yarışmacılar yapar o kadar kuruyup napıcaksın podyum hedefin yok ise. Sadece masteron kullanabilirsin, duruma göre haftada 1 veya 2 arimidex alırsın

Peki sence haftada 300'er mg masteron ve testo p e bide mümkün olursa yanına günlük 2iu hgh şeklinde başlamam uygun mudur şu an? Koruyucu ve takviyelerime de yeni bir şey eklemem gerekir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
Tren Sevicisi, 1 dakika önce yazdı:

Peki sence haftada 300'er mg masteron ve testo p e bide mümkün olursa yanına günlük 2iu hgh şeklinde başlamam uygun mudur şu an? Koruyucu ve takviyelerime de yeni bir şey eklemem gerekir mi?

2iu genotropin bence gayet iyi bi rakam kimi insan az bulsa da koruyucu olarak himalaya'nın ürünlerini kullanabilirsin onun dışında omega 3 vs. onların alımına özen göster

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22, 2 saat önce yazdı:

2iu genotropin bence gayet iyi bi rakam kimi insan az bulsa da koruyucu olarak himalaya'nın ürünlerini kullanabilirsin onun dışında omega 3 vs. onların alımına özen göster

Hocam prop yerine cypionate kullanarak yağ yakıp kütle kazanamaz mıyız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
Burakidolmadaki, Şimdi yazdı:

Hocam prop yerine cypionate kullanarak yağ yakıp kütle kazanamaz mıyız

Bu tamamen senin diyetine bağlı dostum, enjeksiyon sıklığı yapmak istemiyorsan cypionate tercih edebilirsin tabii, ama hem her gün enjeksiyon yaparım ve diyetimi on numara uyarım diyorsan prop tercih edebilirsin tabii ki 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22, 2 dakika önce yazdı:

Bu tamamen senin diyetine bağlı dostum, enjeksiyon sıklığı yapmak istemiyorsan cypionate tercih edebilirsin tabii, ama hem her gün enjeksiyon yaparım ve diyetimi on numara uyarım diyorsan prop tercih edebilirsin tabii ki 

Aslında sıkıntım enjeksiyon 😅. Ama kafamdaki soru şu hocam, masteron kısa ester haftada 2 enjeksiyon yaparsam herhangi bir dezavantaj yaşar mıyım ilaç düzgün bir şekilde çalışır mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
Burakidolmadaki, 1 dakika önce yazdı:

Aslında sıkıntım enjeksiyon 😅. Ama kafamdaki soru şu hocam, masteron kısa ester haftada 2 enjeksiyon yaparsam herhangi bir dezavantaj yaşar mıyım ilaç düzgün bir şekilde çalışır mı 

Sıkıntın enjeksiyon ise cypionate tercih et bir sorun yaşamazsın, masteron içinde pzt-çrş-cuma yapabilirsin, yada bulabilirsen uzun esterini kullan. İlaç çalışır tabii ki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22, 17 dakika önce yazdı:

Sıkıntın enjeksiyon ise cypionate tercih et bir sorun yaşamazsın, masteron içinde pzt-çrş-cuma yapabilirsin, yada bulabilirsen uzun esterini kullan. İlaç çalışır tabii ki

Baya bir aradım ama güvendiğim bir kaynaktan uzun ester masteron bulamadım ilaçlarımın çoğunu temin ettim, 1 2 parça daha belki eklemeyi düşünüyorum, benim kafamda haftada 2 enjeksiyon yaparak kürü geçirme planları vardı kısa ester masteron için 3 gün elzem mi diyorsunuz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
Burakidolmadaki, Şimdi yazdı:

Baya bir aradım ama güvendiğim bir kaynaktan uzun ester masteron bulamadım ilaçlarımın çoğunu temin ettim, 1 2 parça daha belki eklemeyi düşünüyorum, benim kafamda haftada 2 enjeksiyon yaparak kürü geçirme planları vardı kısa ester masteron için 3 gün elzem mi diyorsunuz. 

Şahsen elzemdir diğer hocalarım ne der bilmiyorum ama onlarda minimum 3 diyecektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213

Şu sık enjeksiyon gerçekten eziyet. Enthahte’ı vuruyorum kafam tertemiz 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hormon tahlil sonuçlarım çıktı, tahlil için üroloğa gidince sporcu takviyesi dedim. Düşünmeden steroid mi diye sordu, biraz gülüştük sonra kan verdim. Sonuçlarda küre girmemde bir sorun olup olmadığını değerlendirir misiniz:

image.thumb.png.3b28536b3bbc18cfdd001f6710f01da2.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.