Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

hislerpişman

Ağır işte çalışıyorum ağırlık çalışmaya devam etmeli miyim?

Önerilen İletiler

Merhaba, çalıştığım işten dolayı bazı zamanlar elim kolum omzum bacaklarım her yerim antrenman ağrısı gibi ağrıyor. Aslında bir süredir ara verdim. Ağırlık çalışmaya devam etmeliyim miyim? Devam edersem kaslar overtraining olur mu? Ağır işte çalışan dayılar neden kaslı değil?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.369
hislerpişman, Şimdi yazdı:

Merhaba, çalıştığım işten dolayı bazı zamanlar elim kolum omzum bacaklarım her yerim antrenman ağrısı gibi ağrıyor. Aslında bir süredir ara verdim. Ağırlık çalışmaya devam etmeliyim miyim? Devam edersem kaslar overtraining olur mu? Ağır işte çalışan dayılar neden kaslı değil?

Tornahanede sabahtan akşama kadar çekiç sallayan benle akran bir arkadaşım var. Aynı şekilde sabah 7 akşam 17 ayakta. Çok da güzel gelişim gösteriyor natural olarak. Haftada 3 gün antrenman yap. Piramit setler ile ilerle. Lazım olandan daha fazla protein ve kalori tüket. Mental ve bedensel olarak duruma adapte olacaksın.

• Beğen 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
hislerpişman, 8 dakika önce yazdı:

İşin ne üzerine merak ettim bu kadar ağır? Ama çalışabilirsin ağır iş fazla yakılan kalori demek gün boyu kardiyo gibi düşün.

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

Tornahanede sabahtan akşama kadar çekiç sallayan benle akran bir arkadaşım var. Aynı şekilde sabah 7 akşam 17 ayakta. Çok da güzel gelişim gösteriyor natural olarak. Haftada 3 gün antrenman yap. Piramit setler ile ilerle. Lazım olandan daha fazla protein ve kalori tüket. Mental ve bedensel olarak duruma adapte olacaksın.

Teşekkürler ne kadar hızlısınız...

SPECTRE, Şimdi yazdı:

İşin ne üzerine merak ettim bu kadar ağır? Ama çalışabilirsin ağır iş fazla yakılan kalori demek gün boyu kardiyo gibi düşün.

Pencere imalatı. Kalori yakmakla ilgili sorunum yok aslında kilo kaybetmek istemiyorum çünkü hızlı yakıyor vücudum. Hayatımda hiç kardiyo yapma gereği duymadım. Beslenmemden yana sorun yok. Yağlı ve kaslı olarak iri olmak ana hedefim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
hislerpişman, Şimdi yazdı:

Teşekkürler ne kadar hızlısınız...

Pencere imalatı. Kalori yakmakla ilgili sorunum yok aslında kilo kaybetmek istemiyorum çünkü hızlı yakıyor vücudum. Hayatımda hiç kardiyo yapma gereği duymadım. Beslenmemden yana sorun yok. Yağlı ve kaslı olarak iri olmak ana hedefim...

Ektomorf musun var mı fizik fotoğraf koy bakalım neymiş vücut tipin ona göre yorum yapmak daha kolay olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam şekil şemal böyle...

22.thumb.jpg.070db5abbc2c58466cca5c8c6f8d7626.jpg 33.thumb.jpg.9b0914e2c6d6d7a1af14f50a68b32ffc.jpg.

Ufakken ektomorf gibiydim şu an yüksek kalorili beslendiğim için çok daha topluyum ama tabiri caizse şişko olmam mümkün değil anca bu kadar yaş 19 boy 1.70 kilo 70

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Spor Akademisindeyken gelişimsel evrimin hareketin fizyolojisi ile doğrudan ilgili olduğuna ilişkin bir tez yazmıştım.

Yeterince kalori ve protein ve yağ aldığın takdirde işin üzerine ağırlık çalışmanın hipertrofiye herhangi bir olumsuz etkisi olmayacaktır.

İhtiyacın olan tek şeyin hiç aksamayan bir beslenme programı olduğunu düşünüyorum.

İdman tarafında ağır kilolarla düşük tekrarlar ve kısa idman süresi bununla birlikte seni ileriye götürecektir.

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR, 13 saat önce yazdı:

Spor Akademisindeyken gelişimsel evrimin hareketin fizyolojisi ile doğrudan ilgili olduğuna ilişkin bir tez yazmıştım.

Yeterince kalori ve protein ve yağ aldığın takdirde işin üzerine ağırlık çalışmanın hipertrofiye herhangi bir olumsuz etkisi olmayacaktır.

İhtiyacın olan tek şeyin hiç aksamayan bir beslenme programı olduğunu düşünüyorum.

İdman tarafında ağır kilolarla düşük tekrarlar ve kısa idman süresi bununla birlikte seni ileriye götürecektir.

Çok teşekkürler hocam, akademik cevapları seviyorum.

DeMoNhUnTeR, 13 saat önce yazdı:

Peki testo seviyesinin kayda değer bir önemi var mı? Doğalım ve birkaç ay önceki sonuçlarım bu şekilde... Bu değerler ile dediğiniz gibi devam edip beslenmemi de 4 4 lük yaparsam sorun yaşamam değil mi?

33.jpg.534c11f167e87d5c22df9176e7914789.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.