Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ilevent33

Ilk kür tecrübem için erken mi karar aldım?

Önerilen İletiler

ilevent33    1

2 yıldır bu spor ile uğraşıyorum. Küçükken farklı sporlar denedim ama hep şişmandım o yüzden çok beceremedim ve o zamanlar kilo verecek iradem yoktu. Sonrasında bu spor ile tanıştım ve cidden hayatımın büyük bir parçası oldu. Ancak 2 yılda gerçekten çok az bir gelişim gösterdim. Dürüst olmak gerekirse bu 2 yılın yarım yılı boşa yakındı. Sadece öğrendim. Şu an beslenme ve antrenman konusunda çok dikkatli olmama rağmen düzgün bir gelişim gösteremiyorum. Ben bunun sebebi olarak ya genetiği ya da hormonel sıkıntıları görüyorum. Ergenlik döneminde düşük testosteronum vardı hatta doktor kontrolü ile 13 yaş civarında(tam hatırlamıyorum) kısa bir süre testosteron kullandım enjeksiyon şeklinde. Şu an değerlerim normal içerisinde ama 18 yaşında bir ergen için iyi mi hiç emin değilim. 

Küre girme fikri uzun süredir aklımda vardı ama emin olamıyordum. Hatta "daha az riskli" olduğunu düşünerek sarms kullanma fikrim vardı ama vazgeçtim. 18 yaşıma girdim geçen sene ve o günden beri çok ciddi şekilde araştırmaya başladım. İlk kür için 12 hafta 300mg civarı başlayıp sadece test e düşünüyorum. Belki yan etkilere dikkat ederek zamanla artırabilirim dozu bir miktar daha ama 500ün üstüne çıkmak istemiyorum. Östrojen bloklayıcı kullanmam gerekecek çok yüksek ihtimalle çünkü ergenlikten gelen bir gynom var. 

Sizce kür için erken mi? Ve düşündüğüm doz hakkındaki fikirleriniz neler? Şimdiden çok teşekkürler.

Bir de sadece sustanon kürü ne kadar mantıklı?

Bu ilacı çok bilmiyorum ama reçetesiz eczaneden temin edebiliyormuşuz sanırım, o yüzden ilgimi çekti. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

crosfredy    261

Canım kardeşim öncelikle geçmiş olsun bir form fotoğrafı paylaşır mısın bizimle bir diğer konuya gelirsek evet ilaç için yaşın daha çok erken tam gelişim çağındasın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23

Herkes kür için erken olacağını söyleyecektir.

Sen bütün riskleri göz önüne alarak bu işe gireceksin, sonuçta vücut senin ister kullanırsın ister kullanmazsın.

Şuan ki formunu söylememişsin fakat 250-300mg testosteron enanthat başlangıç için iyidir.

Bir tık yağlıysan 100-100-100 propionat ile başlamanı öneririm

Jinekomasti durumu için bu dozajlarda çok fazla sıkıntı olacağını düşünmüyorum ileride yükseltmeyi düşünürsen o zaman konuşulabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50

Formunu atarsan yardımcı olabiliriz dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.410

16-18 yaş arası standart bir disiplin ve beslenme ile sonuç almaman imkansız. Yani öyle extrem şeylere de gerek yok. 

Mesela kaç kg başladın spora ve şimdi kaç kg'sın.

Üstelik yüksek testosteron - düşük e2 değerine sahip biri, düşük/orta orta testosteron - yüksek e2 değerine sahip biri kadar çabuk hacimlenemiyor. 

Yani lütfen vicdanını rahatlatmak için gerçeklerden uzaklaşma. Ayrıca son yaptığın hormon testlerini at üzerinden konuşalım.

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ilevent33    1
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Ayrıca son yaptığın hormon testlerini at üzerinden konuşalım

image.png.94807a2af529efd2164732d5216c2575.png

Son yaptırdığım testlerdeki total testosteron bu.

Mesela kaç kg başladın spora ve şimdi kaç kg'sın.

Ortalama 55 kilo başladım. İlk başta 77 kilo civarlarındaydım ve spor yapmadan 25 kilo civarı verdim ama aç kalarak ve çok kısa sürede yapınca çok kötü bir vücudum oldu. Sonrasında spora başladım ve şu an aç karna 76 kiloyum.

Yarın gün içinde atabilirim.

Yani lütfen vicdanını rahatlatmak için gerçeklerden uzaklaşma

Ben hedef olarak da genetiğimin el verdiğince ileri gitmek istiyorum ve gerçekten küre girmek için bahane arıyordum biraz. Hani yarışma yapabileceğimi düşünmüyorum ama yine de bu sporda bir yerlere gelmeyi çok isterim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.410

Yarışma işi Türkiye için boş iş. Ödül yok. Ha ben sosyal medyadan yürürüm, derecem de etiketim olur diyorsan o ayrı. Bunu da yapmaya çalışan çok fazla insan var ve rekabet çok yüksek. Tavsiye etmiyorum. 

Testosteron değerinde bir şey yok. Kendini mental olarak düşürme. Yemeğini ye, salona git ve antrenmanını yap. Antrenman yaparken berserker modunu aç. Gözlerinden ateş çıksın. 1 saat sohbet muhabbet işlerine girmeden, hakkını vere vere kaslarını ez ve mutlu şekilde ayrıl. Gelişmemen imkansız.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74
ilevent33, 1 saat önce yazdı:

Şu an beslenme ve antrenman konusunda çok dikkatli olmama rağmen düzgün bir gelişim gösteremiyorum. Ben bunun sebebi olarak ya genetiği ya da hormonel sıkıntıları görüyorum.

Dost acı söyler; kendini kandırmayı bırakıp yanlışlarıni düzelt ya da ilaca vereceğin parayı düzgün bir koça ver ve yönlendirmelerine harfiyen uymaya çalış. Natural bir şeyler yapamadıysan ilaçla hele ki only testoyla hiçbir şey yapamaz üstüne bir de hormonlarınla oynamış olursun

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ilevent33    1
byreal22, 18 saat önce yazdı:

Abi ben çok fotoğraf çeken birisi değilim ve formumun kötü olduğunu biliyorum.

• Bu fotoğraflar yeni.
  • Göğüs pozu biraz pumplı.

WhatsApp Görsel 2024-01-04 saat 16.04.59_4e7f8acb.jpg WhatsApp Görsel 2024-01-04 saat 16.04.58_56d69bfe.jpg WhatsApp Görsel 2024-01-04 saat 16.03.32_a36dd54c.jpg

rastlantisal, 17 saat önce yazdı:

Ha ben sosyal medyadan yürürüm

Bunu yapmayı çok isterim ama rekabetin çok olduğunu biliyorum. Peki sizce küre giricek olursam, sadece testo düşük dozlarda yeterli olur mu başlangıç seviyesi ve vücudumu çok yormadan yapabileceğim bir kür için? Bir de sustanon hakkında görüşleriniz neler?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.410
ilevent33, Şimdi yazdı:

Bunu yapmayı çok isterim ama rekabetin çok olduğunu biliyorum. Peki sizce küre giricek olursam, sadece testo düşük dozlarda yeterli olur mu başlangıç seviyesi ve vücudumu çok yormadan yapabileceğim bir kür için? Bir de sustanon hakkında görüşleriniz neler?

Sustanonu çok çok seven biri olarak uzak dur diyebilirim. Çok fazla sustanon tecrübem var. Sustanon sonranın işi. 18 yaşında küre girme. Yok illa gireceğim diyorsan iran enhantate ile haftalık 250mg dozunda çok uzun soluklu kür iyidir. Beslenme + antrenman + dinlenme muntazam olmak kaydı ile natural alacağın yolu hızlandırıp ötesine taşır. Yabancılar böyle yapıyor. Her 12 hafta sonunda muhakkak 2 tane ovitrelleyi 2ye bölerek 6 gün ara ile kendine enjekte et ki testisler tembelleşmesin. Gençsin çünkü onlar sana çok lazım olacak.

Yada Türk usulü Allah ne verdiyse girer kısa yoldan vücut yapar sonra sorunlarla mücadele etmeye çalışırsın :)

Deve yavaş gider ama hep gider. Hep giden ol. Ne kadar yüksek dozlar o kadar fazla reseptör demek. Geri dönüşü de o kadar zor olması demek. Hayat vücut geliştirmekten ibaret değil. Hayat ve spor arasında bir balans yakala. Kullanacağın ilaçlar da bu dengeyi bozmasın. 

Sosyal medyada yürümenin iki yolu var. Ya yarışma yarışma gezer tanınırsın. Ya da bu işin eğitimini alır, kendine yol çizer öyle ilerlersin. Benim gördüğüm 2. yolu seçenler daha uzun soluklu iş yapıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ilevent33    1
rastlantisal, 04.01.2024 - 16:26 yazdı:

iran enhantate

Peki sizce eczane kürü yapmam mümkünü benim seviyemde? Tam olarak reçetesiz alabileceğimiz ilaçları bilmiyorum ama şansım varsa eczane üzerinden yapmayı tercih ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.410
ilevent33, 12 saat önce yazdı:

Peki sizce eczane kürü yapmam mümkünü benim seviyemde? Tam olarak reçetesiz alabileceğimiz ilaçları bilmiyorum ama şansım varsa eczane üzerinden yapmayı tercih ederim.

Lütfen önce yaşayabileceğin sorunları sonuna kadar araştır. Çok çok gençsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ilevent33    1
rastlantisal, 04.01.2024 - 16:26 yazdı:

haftalık 250mg dozunda çok uzun soluklu kür iyidir

Hocam ben kesin karar verdim. Salonumdaki antrenör ile de konuştum. Bana boldenon ve test e kullanmamın iyi olacağını söyledi. 12 hafta olacak şekilde. Antrenörün acelesi vardı o yüzden dozajları konuşamadım. Fiyat ve dozaj için haber verecek. Ben yine de sizin düşüncelerinizi de sormak istedim. Hem dozaj olsun hem de ilaç seçimi olsun. Dediğiniz gibi uzun soluklu bir kür yapmak fikrine çok sıcak bakmadım en azından şu an için. Bu sene üniversiteye geçiyorum ve yurtdışında okumayı planlıyorum o yüzden bir süre benim için stresli ve yorucu geçebilir. Bu süreçte hem bunlarla uğraşırken hem de gittiğim ülkede yeni ilaç satıcısı bulmak gibi dertlerim olsun istemiyorum. Ayrıca belki çok gerçekçi olmayabilir ama tek sefer yapıp uzun süre bir daha elememek istiyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ChiarosCuro    1
ilevent33, 8 saat önce yazdı:

Hocam ben kesin karar verdim. Salonumdaki antrenör ile de konuştum. Bana boldenon ve test e kullanmamın iyi olacağını söyledi. 12 hafta olacak şekilde. Antrenörün acelesi vardı o yüzden dozajları konuşamadım. Fiyat ve dozaj için haber verecek. Ben yine de sizin düşüncelerinizi de sormak istedim. Hem dozaj olsun hem de ilaç seçimi olsun. Dediğiniz gibi uzun soluklu bir kür yapmak fikrine çok sıcak bakmadım en azından şu an için. Bu sene üniversiteye geçiyorum ve yurtdışında okumayı planlıyorum o yüzden bir süre benim için stresli ve yorucu geçebilir. Bu süreçte hem bunlarla uğraşırken hem de gittiğim ülkede yeni ilaç satıcısı bulmak gibi dertlerim olsun istemiyorum. Ayrıca belki çok gerçekçi olmayabilir ama tek sefer yapıp uzun süre bir daha elememek istiyorum. 

Kanka bende senin gibi çok istekli başlamıştım şimdi sivilcedir o dur budur uğraşıyorum salondaki hocan ilaçtan kazanacağı parayı düşünüyor buradaki hocaların seni keşke bende ilaç falan kullanmadan burayı kesfedebilseydim 2 aydır karaciğer de orda burda ne var diye çözmeye çalışıyorum ama henüz neyim var anlayamadım ki Türkiye şartlarında herhangi bir bölümden randevu falan da alınmıyor bakalım yarın ultrason hormon testi tekrar kan testi falan ne varsa yaptıracağım bak aşağıya fotoğraf atıyorum 1 bilemedin 2 aylık ilaç sonucu bu

IMG_20240118_133149.thumb.jpg.0b2c8be421ac08e0907bba29caca8745.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.410
ilevent33, 7 saat önce yazdı:

Salondaki antrenörünle irtibatı kessen iyi olur. Boldenon ve 12 hafta çok gerçekçi değil. Boldenon en az 16 hafta olur. Boldenon fiyat performans ve getiri götürü anlamında en vasat anaboliktir. Boldenona gireceğine sustanona gir daha iyi. Hedef yurt dışı iken böyle meşaketli, masraflı ve uğraşısı sonsuz işlere bulaşma. Sporunu yap ve hedefine odaklan. Şuan bence senin önceliğin kesinlikle bu olmamalı. Ayrıca tekrar söylüyorum 18 yaşında küre girme. Daha fikirlerin ve karakterin tam oturmamış. Sil aklından kür işini.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.