Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ulquiorra_z

Treni hiç kesmessek ne olur?

Önerilen İletiler

Ouzhannn    150
ulquiorra_z, 1 saat önce yazdı:

valla kürü bitirmek üzereyim yok yani iyi balon ilaçmış yan etki açısından girerken gözümü çok korkutmuştu insanlar, etki bakımından aşık oldum özellikle omuzlarım level üstüne level atladı 10 kilo koydum daha damarlı ve sert görünüyorum her sabah daha iyi uyanırmı insan :) 

yan etki açısından şöyle özetliyim zaten sinir problemleri olan kafadan kırık biriyim ona rağmen ekstra bişe görmedim, bi ara bi terleme sıcak basması oluyodu ama hiç rahatsız edicek düzeyde olmadı. bidahaki kür 400 vurup süreyide uzatcam.

tren öncesi ve sonrası görselleri yerleştirmek istedim arada 10 kilo var videolar farklı açı poz ışık ve oynama olsada 10kilo almama rağmen verdiği sertliği ve damarlanmayı görmek için yeterli olur diye düşünüyorum. Sanırım hayatım boyunca tren olmadan kür yapmicam 200mg da bu etkiler olduysa yüksek dozlada kim bilir ne olur. tekrar söyliyimde görsellerin kıyaslama için uygun olmadığını biliyorum ama birşey çıkarilabilir çok foto çekinmem genelde liftleri çekiyorum

cok guzel kutle almissin ama burak hocanin dediğini goz ardi etme doz konusunda ve sabit kal :)) uzun kullan ben 10ay 200mg kullandim

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SERKO    304

adam  benim keçiboynuzuyla yaşadığım aşkı resmen trenle yaşıyor mutluluklar :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    391
ulquiorra_z, 1 saat önce yazdı:

valla kürü bitirmek üzereyim yok yani iyi balon ilaçmış yan etki açısından girerken gözümü çok korkutmuştu insanlar, etki bakımından aşık oldum özellikle omuzlarım level üstüne level atladı 10 kilo koydum daha damarlı ve sert görünüyorum her sabah daha iyi uyanırmı insan :) 

yan etki açısından şöyle özetliyim zaten sinir problemleri olan kafadan kırık biriyim ona rağmen ekstra bişe görmedim, bi ara bi terleme sıcak basması oluyodu ama hiç rahatsız edicek düzeyde olmadı. bidahaki kür 400 vurup süreyide uzatcam.

tren öncesi ve sonrası görselleri yerleştirmek istedim arada 10 kilo var videolar farklı açı poz ışık ve oynama olsada 10kilo almama rağmen verdiği sertliği ve damarlanmayı görmek için yeterli olur diye düşünüyorum. Sanırım hayatım boyunca tren olmadan kür yapmicam 200mg da bu etkiler olduysa yüksek dozlada kim bilir ne olur. tekrar söyliyimde görsellerin kıyaslama için uygun olmadığını biliyorum ama birşey çıkarilabilir çok foto çekinmem genelde liftleri çekiyorum

Kardeşim maşallah çok güzel yapmışsın trenin hakkını vermişsin. Yalnız şu trenden yan etki görmemen başkasının görmeyeceği anlamına gelmiyor lütfen bu konuyu senin yaşlarda arkadaşlarda okuyor bunu düşün. İnsanların seni uyarması "korkutması" seni düşündükleri için. Bu ilaç yüzünden Paronoya olup katil olan bile var sen yan etki görmedin diye bu ilacı masum yapmaz. Doz içinde tavsiyem Burak hoca ne diyorsa sözünden çıkma ki pişman olmayasın hayırlı kürler...

• Beğen 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Kardeşim maşallah çok güzel yapmışsın trenin hakkını vermişsin. Yalnız şu trenden yan etki görmemen başkasının görmeyeceği anlamına gelmiyor lütfen bu konuyu senin yaşlarda arkadaşlarda okuyor bunu düşün. İnsanların seni uyarması "korkutması" seni düşündükleri için. Bu ilaç yüzünden Paronoya olup katil olan bile var sen yan etki görmedin diye bu ilacı masum yapmaz. Doz içinde tavsiyem Burak hoca ne diyorsa sözünden çıkma ki pişman olmayasın hayırlı kürler...

sağolun ve çok haklısınız hocam. biraz düşüncesizce yazmışım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Bende treni hiç kesmeden devam edenlerdenim. Son 1,5 yıldır deca ve tren harici bir şey kullanmadım. Tren bende de zaman zaman aşırı terleme dışında hiç bir yan etki göstermiyor, 8-10. haftadan sonra nefes kapasitesi düşmeye başlıyor yavaş yavaş 6. aydan itibaren merdiven çıkmak gibi efor sarf ettiren hareketlerde ciddi nefes darlığı yapıyor , tabi yaş itibariyle sizin kadar birden level atlayamıyorum :) Belki de genetiğim böyledir bilemiyorum, lakin gelişim ciddi yavaş ilerliyor. Hatta şu an npp ile tren birlikte kullanıyorum. Yazdıklarımın hiç biri tavsiye edilecek bir şey değil, lütfen beni ve konudaki sürekli tren kullanan arkadaşları örnek almayın, zaten almak isteseniz de genetik müsade etmeyince bırakmak zorunda kalacaksınızdır sanırım.

• Beğen 2
  • Jest 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399

Eğer sürekli kullanılacaksa sürekli kontrol altında olmakta fayda var. Sık sık kan testleri, 6 ayda bir kalp damar sağlığı kontrolü, 6 ayda bir böbrek karaciğer kontrolü muhakkak yapılmalı.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304
Rdm, 16 dakika önce yazdı:

Bende treni hiç kesmeden devam edenlerdenim. Son 1,5 yıldır deca ve tren harici bir şey kullanmadım. Tren bende de zaman zaman aşırı terleme dışında hiç bir yan etki göstermiyor, 8-10. haftadan sonra nefes kapasitesi düşmeye başlıyor yavaş yavaş 6. aydan itibaren merdiven çıkmak gibi efor sarf ettiren hareketlerde ciddi nefes darlığı yapıyor , tabi yaş itibariyle sizin kadar birden level atlayamıyorum :) Belki de genetiğim böyledir bilemiyorum, lakin gelişim ciddi yavaş ilerliyor. Hatta şu an npp ile tren birlikte kullanıyorum. Yazdıklarımın hiç biri tavsiye edilecek bir şey değil, lütfen beni ve konudaki sürekli tren kullanan arkadaşları örnek almayın, zaten almak isteseniz de genetik müsade etmeyince bırakmak zorunda kalacaksınızdır sanırım.

hocam yüksek tansiyon kolestrol vs oluyor mu peki siz de ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
SERKO, 17 saat önce yazdı:

hocam yüksek tansiyon kolestrol vs oluyor mu peki siz de ?

Hayır olmuyor, boldenon yüksek tansiyon yapıyor bende sadece.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Hayır olmuyor, boldenon yüksek tansiyon yapıyor bende sadece.

trende bende hepsi oluyor ve çok rahatsız ediyor boldenon çok akne yapıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
SERKO, 7 dakika önce yazdı:

trende bende hepsi oluyor ve çok rahatsız ediyor boldenon çok akne yapıyor

Bahtsız gardaşım. Seninle benim metabolizmam bir. Yan etki yaşamayı seviyor bizim vücut :D

Boldenonun direk üstünü çizdim ben.

150mg testosteron enhantate - 200mg tren enhantate küründeyim. 10 günde yarım dostinex ve yarım arimidex alıyorum. Tek yaşadığım yan etki aşırı cinsel istek ve hep yarı ereksiyon hali. Bu iş böyle giderse o treni bana kimse kestiremez :D

Kısa zamanda 1 size atlattı. Devamını kendi başlığımda yazacağım.

• ahahaha 1
  • Cool 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
gönderildi (düzenlendi)
rastlantisal, 18 dakika önce yazdı:

Bahtsız gardaşım. Seninle benim metabolizmam bir. Yan etki yaşamayı seviyor bizim vücut :D

150mg testosteron enhantate - 200mg tren enhantate küründeyim. 10 günde yarım dostinex ve yarım arimidex alıyorum. Tek yaşadığım yan etki aşırı cinsel istek ve hep yarı ereksiyon hali. Bu iş böyle giderse o treni bana kimse kestiremez :D

aramiza hosgeldin abi 😬

trenli günler 🫣

tarihinde Ouzhannn tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Boldenon bende sildim üstünü hocam tren enant 200 mg geçmem fazlası zarar vücuda :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
SERKO, 12 dakika önce yazdı:

Boldenon bende sildim üstünü hocam tren enant 200 mg geçmem fazlası zarar vücuda :D

@Loving Burak hocanın stratejisi iyi ve verimli. Testoyu da 150-200lere düşür. Yanında başka anabolik yoksa. Sıfır sıkıntı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304
rastlantisal, Şimdi yazdı:

@Loving Burak hocanın stratejisi iyi ve verimli. Testoyu da 150-200lere düşür. Yanında başka anabolik yoksa. Sıfır sıkıntı.

Hocam 250 mg testo e 200 tren e nasıl olur ? uygun olur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
SERKO, 2 dakika önce yazdı:

Hocam 250 mg testo e 200 tren e nasıl olur ? uygun olur mu

E2 aromatazına göre ayarla bence. 150mg da bende aromataz olmuyor. Sorunsuz gidiyorum. Ereksiyon bozulursa doz düşürürsün. Genel mantık bu.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

E2 aromatazına göre ayarla bence. 150mg da bende aromataz olmuyor. Sorunsuz gidiyorum. Ereksiyon bozulursa doz düşürürsün. Genel mantık bu.

tamamdır hocam deniyeceğim 

rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Hocam neden peki testo düşük tren yüksek mantığı nedir ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
SERKO, 18 dakika önce yazdı:

Tren aromatize olan bir ilaç değil, zaten testosteronun genel kullanım amacı anaboliklerin yan etkilerinden korunmak olduğu için. Testoyu düşük tutup hem testosteronun tuttuğu suyu vücuttan azaltmış oluyoruz. Hemde vücudumuzda onun diyet döneminde gereksiz yükselttiği e2 den korunmuş oluyorsun hocam. Ama tabi bu  kullanım şekli bana göre vücut geliştirme mantığına uymuyor. Daha çok ne kadar safe tren kullanırımın çaresi olarak görüyorum.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
SERKO, 2 saat önce yazdı:

Aslında çok basit.

Biz anabolik steroid kürlerinde testosteronu neden kullanıyoruz? İş bu sorunun cevabında yatıyor. 

Anabolik steroidler doğal döngümüzü kapattığı için testosteronu dışarıdan alıyoruz. Yoksa ne olur? Erkek bünyesi ve sıfır testosteron. Sıkıntı büyük :D

Peki testosteronun kendi anabolik etkisi yok mu? Elbette var lakin trenin getir götürünü yapar etki olarak. Üstelik doz arttıkça oluşacak sorunlar ve sonrasındaki doğala dönüş zorluğu da malumunuz. Ki biliyorsunuz uzun süredir 250mg testosteronu geçmiyorum. Receptörleri çok artırmak dönüşü zorlaştırıyor. Bakınız kür sonu "değerlerim normal hatta normalden de iyi ama temas etmeden ereksiyon olamıyorum" başlıklarına. Çok var değil mi bunlardan? :) 

E o halde testosteronu sadece testosteronsuzluk çekmeyecek dozda bırakıp, zaten trenbolone ile uğraşan vücudu bir de aromataz salgılatmaya mecbur bırakmayıp stabil götürmekte ne zarar var? Fayda var.

Mesela 500MG sustanon kürlerimde ben bu kadar kısa sürede 1 size büyüdüğümü hatırlamam. Ama yaşadığım yan etkiler susta dick, ereksiyon sorunları, duygusallık vs vs vs.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Aslında çok basit.

Biz anabolik steroid kürlerinde testosteronu neden kullanıyoruz? İş bu sorunun cevabında yatıyor. 

Anabolik steroidler doğal döngümüzü kapattığı için testosteronu dışarıdan alıyoruz. Yoksa ne olur? Erkek bünyesi ve sıfır testosteron. Sıkıntı büyük :D

Peki testosteronun kendi anabolik etkisi yok mu? Elbette var lakin trenin getir götürünü yapar etki olarak. Üstelik doz arttıkça oluşacak sorunlar ve sonrasındaki doğala dönüş zorluğu da malumunuz. Ki biliyorsunuz uzun süredir 250mg testosteronu geçmiyorum. Receptörleri çok artırmak dönüşü zorlaştırıyor. Bakınız kür sonu "değerlerim normal hatta normalden de iyi ama temas etmeden ereksiyon olamıyorum" başlıklarına. Çok var değil mi bunlardan? :) 

E o halde testosteronu sadece testosteronsuzluk çekmeyecek dozda bırakıp, zaten trenbolone ile uğraşan vücudu bir de aromataz salgılatmaya mecbur bırakmayıp stabil götürmekte ne zarar var? Fayda var.

Mesela 500MG sustanon kürlerimde ben bu kadar kısa sürede 1 size büyüdüğümü hatırlamam. Ama yaşadığım yan etkiler susta dick, ereksiyon sorunları, duygusallık vs vs vs.

Gayet açıklayıcı oldu şunu farkettim yüksek testo da kolestrolü yükseltiyor

otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

Tren aromatize olan bir ilaç değil, zaten testosteronun genel kullanım amacı anaboliklerin yan etkilerinden korunmak olduğu için. Testoyu düşük tutup hem testosteronun tuttuğu suyu vücuttan azaltmış oluyoruz. Hemde vücudumuzda onun diyet döneminde gereksiz yükselttiği e2 den korunmuş oluyorsun hocam. Ama tabi bu  kullanım şekli bana göre vücut geliştirme mantığına uymuyor. Daha çok ne kadar safe tren kullanırımın çaresi olarak görüyorum.

ben hep yüksek testo bazen 1 gram gittim ama dediğin gibi hocam e2 den zor kurtuldum tabiki artıları oldu ama eksileri artıları sildi süpürdü hep..şimdi sadece 200 testo 200 tren gidicem ama kür uzunluğu hakkında henüz birşey düşünmedim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
SERKO, 2 dakika önce yazdı:

ben hep yüksek testo bazen 1 gram gittim ama dediğin gibi hocam e2 den zor kurtuldum tabiki artıları oldu ama eksileri artıları sildi süpürdü hep..şimdi sadece 200 testo 200 tren gidicem ama kür uzunluğu hakkında henüz birşey düşünmedim

E2 yi baskılamak için birde leblebi gibi arimdex yutuyorsun bu yüzdende daha fazla lipitlere zarar veriyorsun. Yüksek testonun getirisi götürüsünden fazla 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
otopsicikedi, 13 dakika önce yazdı:

E2 yi baskılamak için birde leblebi gibi arimdex yutuyorsun bu yüzdende daha fazla lipitlere zarar veriyorsun. Yüksek testonun getirisi götürüsünden fazla 

Daha bugün bir doktor arkadaşla anti aromataz ve anti prolaktinleri konuştuk. Dediği şey şu idi, hipofiz bezinin kiste meyilli bir yapı olduğunu, bu tarz baskılayıcılarında kist ihtimalini artırdığını söyledi. Üzerine henüz bilimsel çalışmalardan arama ve araştırma yapmadım. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    77
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Daha bugün bir doktor arkadaşla anti aromataz ve anti prolaktinleri konuştuk. Dediği şey şu idi, hipofiz bezinin kiste meyilli bir yapı olduğunu, bu tarz baskılayıcılarında kist ihtimalini artırdığını söyledi. Üzerine henüz bilimsel çalışmalardan arama ve araştırma yapmadım. 

hocam ben bir yerden gördüğüm şeyi deniyorum 2haftadır testosuz tren kullanıyorum her hangi bir kötü şeyle karşılaşmadım aksine derimin altı kupkuru oldu yağ yakımı çok bariz belli oluyor her hafta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
metropol, 13 dakika önce yazdı:

hocam ben bir yerden gördüğüm şeyi deniyorum 2haftadır testosuz tren kullanıyorum her hangi bir kötü şeyle karşılaşmadım aksine derimin altı kupkuru oldu yağ yakımı çok bariz belli oluyor her hafta

Trenbolone çalışmak için testosterona ihtiyaç duymaz genç adam. Testosteronu korunmak için kullanıyoruz. Vücudunda testosteron kalmadığında çok sorun yaşarsın. Bir erkek için testosteronsuz hayat düşünülemez. 19 yaşında bu risklere girme.

• Beğen 1
  • +1 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304
otopsicikedi, 39 dakika önce yazdı:

şuan düze çıktım bir süredir böyle devam ediyorum ama dediğim gibi artık yüksek mg testo girmicem 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
otopsicikedi, 40 dakika önce yazdı:

hocam arimidex dışında sürekli masteronla fln dengelesek nasıl olur benim vücut aşırı ostrojenik 500 testoyu haftada 2 arimidexle anca dengeliyorum ilerde testo dozunu arttırmam gerekirse naparım bilmiyom

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.