Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

raretesto

Kür içinde göğüs hassasiyeti

Önerilen İletiler

raretesto    22

IMG_9633.thumb.png.d93188c410ceaae16e3358de408a1168.png

değerli forum üyeleri öncelikle konu başlığını ve içeriğini yanlış içerikte açmış isem affınıza sığınıyorum. şuan only iran testo kullanıyorum ve göğüslerimde bi hassasiyet olduğunu montumun iç cebinden cüzdanımı alırken farkettim gidip bi kan testi verdim sonucu aşağıya bıraktım. Cinsel fonksiyonlarımda hiç bir sorun yok ereksiyon libido herşey yerinde şuan 7. haftanın içerisindeyim ilk 5 hafta 250 mg kullandım 6. hafta 500mg a yükselttim pazartesi günü 8. haftaya başlıyorum şimdi sorum şu bu estradiole müdahale etmem gerekiyor mu? her kesin farklı tavsiyeleri oldu bir de siz değerli forum üyelerinin tavsiyelerini aktarmanızı rica ediyorum bana söylenen tavsiyeleri mantıklı bulmadım.(jinokomastim yok hatta meme ucum hiç yok desem yalan söylemiş olmam. ergenliğimde de hiç göğüs hassasiyetim olmamıştı)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

raretesto    22
ulquiorra_z, 36 dakika önce yazdı:

neden direk 500 e çıkardınki 350 gitsen daha iyi olurdu. tamoxifen al günlük 10mg

iranda tek ampül 250 lik olduğu için ampulün yarısını kullanıp atmak istemedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72

Benim 150 lere çıktığında rahatsız edici hassasiyet olmuştu tek seferlik yarım tablet arimidex kullanmıştım, benim için yeterli olmuştu. Östrojenin gerekli olduğunu düşünüyorum, rahatsız edecek seviyeye geldi ise kullan tabi bir ai, ama fazla baskılayıp çok düşürmeni tavsiye etmem.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.466
raretesto, 39 dakika önce yazdı:

iranda tek ampül 250 lik olduğu için ampulün yarısını kullanıp atmak istemedim

Yarısını kullandıktan sonra geri kalanı enjektöre çekip güneş görmeyen yerde bekletebilirsin çöpe atmana gerek yok.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
Bumin, 56 dakika önce yazdı:

Benim 150 lere çıktığında rahatsız edici hassasiyet olmuştu tek seferlik yarım tablet arimidex kullanmıştım, benim için yeterli olmuştu. Östrojenin gerekli olduğunu düşünüyorum, rahatsız edecek seviyeye geldi ise kullan tabi bir ai, ama fazla baskılayıp çok düşürmeni tavsiye etmem.

o zaman östrojeni daha düşürmeme gerek yok 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
raretesto    22
proliqht1, 15 saat önce yazdı:

Kardeşim bence sen düşürmeye bak.  Jinekomastiye yakalanirsan ameliyat masasına yatarsin

pazartesi günü bi yarım arimidex atmayı düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.