Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

metropol

Enjeksiyon ağrıları

Önerilen İletiler

metropol    135

merhaba arkadaşlar benim kalçamın 2tarafıda şişkin 5aydır böyle toplam 8aydır kürdeyim şuanda definasyon küründeyim kısa ester testo prop tren acetat var omuzdan vurduğumda kan kontrolü yapamıyorum ilaç geri aktığı oldu bacaktan vurdum 2gün yürüyemedim triceps gibi kas gruplarından denicem şuan mecbur kalçadan yapıyorum günaşırı olduğu için ikiside ağrıyor her enjeksiyonda evigen ile deneyeceğim artık bunun bi çözümü var mı? @rastlantisal @Bay-T @Rdm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.540
metropol, 1 saat önce yazdı:

merhaba arkadaşlar benim kalçamın 2tarafıda şişkin 5aydır böyle toplam 8aydır kürdeyim şuanda definasyon küründeyim kısa ester testo prop tren acetat var omuzdan vurduğumda kan kontrolü yapamıyorum ilaç geri aktığı oldu bacaktan vurdum 2gün yürüyemedim triceps gibi kas gruplarından denicem şuan mecbur kalçadan yapıyorum günaşırı olduğu için ikiside ağrıyor her enjeksiyonda evigen ile deneyeceğim artık bunun bi çözümü var mı? @rastlantisal @Bay-T @Rdm

İlaç markasını değiştirmek.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196

rdm hocamın dediği gibi kesinlikle ilaç markasıyla alakalı iran testo ve noxy tren alıyorum hayatımda 1 kere bile ödem yaşamadım 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
ulquiorra_z, 4 dakika önce yazdı:

rdm hocamın dediği gibi kesinlikle ilaç markasıyla alakalı iran testo ve noxy tren alıyorum hayatımda 1 kere bile ödem yaşamadım 

Sende noxy trende misin bende öyle ödem yaşamadım 3 haftada felç etti psikolojimi :)

Bakalım şimdi gelişim tepkisi nasıl olacak 2018 gibi kullandığım da çok iyidi bu serilerde oldukça iddialı duruyor.

metropol, 3 saat önce yazdı:

@Rdm dediği doğru marka değiştir kullanılan yağdan bunu yapıyor ekstra bazı bünyeler ilaç içinde olan yan maddeler konusunda seçici davranabiliyor.

Balkanda bir kere apse yaşamadım geçmişte kapı komşuma aldık adam oturamadı böyle bir şeyde var :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Bay-T, 22 dakika önce yazdı:

Sende noxy trende misin bende öyle ödem yaşamadım 3 haftada felç etti psikolojimi :)

Bakalım şimdi gelişim tepkisi nasıl olacak 2018 gibi kullandığım da çok iyidi bu serilerde oldukça iddialı duruyor.

@Rdm dediği doğru marka değiştir kullanılan yağdan bunu yapıyor ekstra bazı bünyeler ilaç içinde olan yan maddeler konusunda seçici davranabiliyor.

Balkanda bir kere apse yaşamadım geçmişte kapı komşuma aldık adam oturamadı böyle bir şeyde var :)

hocam ben bugün 3.haftaya girdim şuan hiçbişe yok sanırım burdan sonra hissetmeye başlarım :) ben ilk defa tren alıyorum bakalım dedikleri kadar varmıymış 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
ulquiorra_z, 4 dakika önce yazdı:

hocam ben bugün 3.haftaya girdim şuan hiçbişe yok sanırım burdan sonra hissetmeye başlarım :) ben ilk defa tren alıyorum bakalım dedikleri kadar varmıymış 

Dua et yan etki görme ilacı kesersin öyle bir yan etki verdi bana :) salondan bir arakdaşada aldık o mesela terleme dışında hiç bir şey görmedi genetik şans biraz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    135
Bay-T, 58 dakika önce yazdı:

hocam buddha kullanıyorum etkisini bende mükemmel gösteren ilaç ama çok ağrı yapıyor be hayat kalitem düşüyor bildiğin yemin ediyorum kürden çok enjeksiyondan korkuyorum artık bir sonraki flakonda sp ye geçicem bakalım ağrı yapcakmı

tarihinde metropol tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
Bay-T, 59 dakika önce yazdı:

Dua et yan etki görme ilacı kesersin öyle bir yan etki verdi bana :) salondan bir arakdaşada aldık o mesela terleme dışında hiç bir şey görmedi genetik şans biraz.

Abi bende noxy trendeyim enantat 15. Gündeyim uykuda terleme başladı ama öyle böyle değil onun dışında pamuk gibiyim. Görünüş olarak bi değişim olmadı daha sabırsızlıkla bekliyorum 😅

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
Diver, 17 dakika önce yazdı:

Abi bende noxy trendeyim enantat 15. Gündeyim uykuda terleme başladı ama öyle böyle değil onun dışında pamuk gibiyim. Görünüş olarak bi değişim olmadı daha sabırsızlıkla bekliyorum 😅

Bende parnoya hat safhada oldukça negatif etkiliyor 15 günde görünüşe ne olacak zaten :D :)  Trende görünüş 7,8,9 haftalarda üst seviyeye gelmeye başlar yan etki görenler 10 haftada kesmelerinde fayda var yan etki görmeyenler veya orta şekerli yan etki görenler 15-16 kadar uzatıp tadını çıkarabilir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.412

Kısa esterler genel olarak ağrılı enjeksiyon ve ödemli oluyor. Markadan bağımsız olarak ester kısaldıkça çile artıyor. 1e 1 oranında evigen ekle. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    75
Bay-T, 11 saat önce yazdı:

Bende parnoya hat safhada oldukça negatif etkiliyor 15 günde görünüşe ne olacak zaten :D :)  Trende görünüş 7,8,9 haftalarda üst seviyeye gelmeye başlar yan etki görenler 10 haftada kesmelerinde fayda var yan etki görmeyenler veya orta şekerli yan etki görenler 15-16 kadar uzatıp tadını çıkarabilir.

Abi bunu okuduğum iyi oldu sp marka tren e kullanmıştım sadece açılmaya başladığında bi paranoya olmuştu kız arkadaşım beni aldatıyor diye kafayı yedim telefonumu açmayıp müsait değilim yazınca daha sonrasında kür bitimine kadar en ufak problem yaşamadım. En yakın zamanda yine kullanıcam tren :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.