Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mtnsk25

Bulk küründe hacimlenemiyorum yardım

Önerilen İletiler

mtnsk25    0

Yaklaşık 8-9 haftadır şimdi yazacağım kür planına sadık ve temiz besleniyorum ama kilo almayı bırakın sürekli veriyorum günlük pişmiş hesap üzerinden 1100 gram pirinç 800 gram tavuk 8 yumurta yiyorum ve 2 kilo verdim bu süreç zarfında. Ağırlıklarım iyi arttı ilaç da boş değil nerede yanlış yapıyorum

500 testo enanthat

200 testo prop

300 npp

500 bolde

6 hafta da turinabol 

2 günde bir proviron ve her enjeksiyon zamanı tamoxifen alıyorum haftada 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ulquiorra_z    196
mtnsk25, Şimdi yazdı:

Yaklaşık 8-9 haftadır şimdi yazacağım kür planına sadık ve temiz besleniyorum ama kilo almayı bırakın sürekli veriyorum günlük pişmiş hesap üzerinden 1100 gram pirinç 800 gram tavuk 8 yumurta yiyorum ve 2 kilo verdim bu süreç zarfında. Ağırlıklarım iyi arttı ilaç da boş değil nerede yanlış yapıyorum

500 testo enanthat

200 testo prop

300 npp

500 bolde

6 hafta da turinabol 

hocam yanlış anlamayında bu soru koskoca fitness camiasında en sinir olduğum soru xD 

kilo alamıyosanız yeterince yemiyosunuzdur bu kadar, 1100 pişmiş pirinçte çok değil ben çiğ 700-800 yiyom zar zor kilo alıyom

arttırın pirinci

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtnsk25    0
ulquiorra_z, 21 dakika önce yazdı:

hocam yanlış anlamayında bu soru koskoca fitness camiasında en sinir olduğum soru xD 

kilo alamıyosanız yeterince yemiyosunuzdur bu kadar, 1100 pişmiş pirinçte çok değil ben çiğ 700-800 yiyom zar zor kilo alıyom

arttırın pirinci

Yani siz de haklısınız arttırdığım zamanlar da oldu 10 12 gün boyunca 6bin kalori üstünde beslendiğim zaman da ilk kürüm değil ama naturelken bu kadar yemememe rağmen obez gibi dolanıyordum

Hacimden kastım da kilo olarak da değil görünüş açısından da karnımın ya da başka bölgelerimin gereksiz yağlanması olarak değil de daha iyi bir görüntüye gelmeyi bekliyordum açıkçası🥲

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Tamoxifen ve provironu kes bence pct de tamoxifen , kür snrası afedersin erkeklikle alakalı bir sorun olursa 15 gün proviron kullanırsın yeter 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtnsk25    0
Testocu, 5 saat önce yazdı:

Tamoxifen ve provironu kes bence pct de tamoxifen , kür snrası afedersin erkeklikle alakalı bir sorun olursa 15 gün proviron kullanırsın yeter 

Tamoxifeni kesersem östrojen çok artmaz mı bir de son 2 hafta önce göğüs ucum çok kaşınınca hafif de su benzeri bi sıvı geliyordu sıkınca 2 hafta dostinex kullandım haftada 1

KlasikFizik, 5 saat önce yazdı:

pirinci arttır, kur içinde de tamoxifen kullanma.

Östrojeni nasıl düzgün değerlerde tutabilirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
mtnsk25, 14 dakika önce yazdı:

Tamoxifeni kesersem östrojen çok artmaz mı bir de son 2 hafta önce göğüs ucum çok kaşınınca hafif de su benzeri bi sıvı geliyordu sıkınca 2 hafta dostinex kullandım haftada 1

tamoxifen östrojeni düşürmez niyetin östrojeni düşürmekse arimidex almalısın.

dostinexi bırakma 2 haftada 1 tam tablet kullan

hiç hormon testi almadınız mı ? alırsanız prolaktin ve östrojenin durumunu görebiliriz 

tarihinde ulquiorra_z tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtnsk25    0
ulquiorra_z, 8 dakika önce yazdı:

tamoxifen östrojeni düşürmez niyetin östrojeni düşürmekse arimidex almalısın.

dostinexi bırakma 2 haftada 1 tam tablet kullan

hiç hormon testi almadınız mı ? alırsanız prolaktin ve östrojenin durumunu görebiliriz 

Tamoxifen küre zarar verir mi bilmiyorum da kime sorsam ya kesin kullan ya da kullanma diyor 

daha hiç hormon testi vermedim 10. Haftada vericem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
mtnsk25, 5 saat önce yazdı:

500 testo enanthat

200 testo prop

300 npp

500 bolde

6 hafta da turinabol 

Yaş, boy, kilo nedir? Kür öncesi ve şimdiki halinin form fotosunu atar mısın? İlaçların markası nedir? LH, FSH, E2 ve total testosteron içeren hormon testi? Ne kadar zamandır kürdesin? Aynı kürde hem Enhantate hem prop niye var?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Yaş, boy, kilo nedir? Kür öncesi ve şimdiki halinin form fotosunu atar mısın? İlaçların markası nedir? LH, FSH, E2 ve total testosteron içeren hormon testi? Ne kadar zamandır kürdesin? Aynı kürde hem Enhantate hem prop niye var?

Yemin ederim aynı sorun benim aklımdan da geçti. Abime yap bi karışık çerez der gibi kür planı görünce 😂😂

• Beğen 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
mtnsk25, 8 saat önce yazdı:

500 testo enanthat

200 testo prop

300 npp

500 bolde

6 hafta da turinabol 

Bu kadar ilaca rağmen kilo vermeyi başarmak da ayrı bir mucize :) Aslında sadece turinabol dahi ilk 2-3 hafta biraz kilo arttırır, ilaçların kısmen çalışmıyor olabilir, tiroid sorunu yaşıyor olabilirsin, beslenmen metabolizmana göre düşük kalıyor olabilir vs.vs. bir çok neden sayılabilir. @rastlantisal dedenin dediği gibi detaylı hormon testi yaptırırsan iyi kötü fikir edinebiliriz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
mtnsk25, 6 saat önce yazdı:

Tamoxifeni kes arada batma kaşıntı olursa arimdiexle kontrol et, östrojen hacim verir bu kadar korkmayın şu hormondan. Ayriyetten güncel kalori aliminin nedir tiroidlerde problem varmı insülinde vs.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    206
Kapukaya, 6 dakika önce yazdı:

Tamoxifeni kes arada batma kaşıntı olursa arimdiexle kontrol et, östrojen hacim verir bu kadar korkmayın şu hormondan. Ayriyetten güncel kalori aliminin nedir tiroidlerde problem varmı insülinde vs.

Östrojen’den cinsel hayatı aktif birisi vardıysa korkulur ya. En ufak bi artışta ereksiyon ve libido’nun dengesi bozuluyor. Delirtiyor adamı sonra 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
mtnsk25, 6 saat önce yazdı:

Östrojen=büyümek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Arenn, Bir saat önce yazdı:

Östrojen’den cinsel hayatı aktif birisi vardıysa korkulur ya. En ufak bi artışta ereksiyon ve libido’nun dengesi bozuluyor. Delirtiyor adamı sonra 

Hocam bu aralar saldım ostrojeni hacim alayım diye bazı şeylerden feragat ettim 😄

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Kapukaya, 2 saat önce yazdı:

Tamoksifen'i kesip Armidex ile kontrol etmek önerinle ters orantılı aslında. Armidex kullanmamak için tamoksifen kullanılır kürlerde, yüksek östrojenden dolayı jinekomastiyi engellemesi için. Eğer tamoksifeni kesip armidex ile östrojeni düşürecek ise yazdıklarınla çelişiyor biraz, veya ben anlatmak istediğini tam olarak anlayamadım. Fakat göğüslerde hassasiyet, sıvı gelmesi gibi problemler varsa öncelikle tamoksifen, geçmez ise armidex kullanmak daha mantıklı bir seçim olur.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Rdm, 1 dakika önce yazdı:

Tamoksifen'i kesip Armidex ile kontrol etmek önerinle ters orantılı aslında. Armidex kullanmamak için tamoksifen kullanılır kürlerde, yüksek östrojenden dolayı jinekomastiyi engellemesi için. Eğer tamoksifeni kesip armidex ile östrojeni düşürecek ise yazdıklarınla çelişiyor biraz, veya ben anlatmak istediğini tam olarak anlayamadım. Fakat göğüslerde hassasiyet, sıvı gelmesi gibi problemler varsa öncelikle tamoksifen, geçmez ise armidex kullanmak daha mantıklı bir seçim olur.

Arkadas göğüste sıvı gelmesi ve batma yazdığını sonradan gördüm hocam kusura bakmayın herşeyin normal olduğu bir kurden bahsediyor sandim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtnsk25    0
Arenn, 2 saat önce yazdı:

Yemin ederim aynı sorun benim aklımdan da geçti. Abime yap bi karışık çerez der gibi kür planı görünce 😂😂

Rdm, 1 saat önce yazdı:

Bu kadar ilaca rağmen kilo vermeyi başarmak da ayrı bir mucize :) Aslında sadece turinabol dahi ilk 2-3 hafta biraz kilo arttırır, ilaçların kısmen çalışmıyor olabilir, tiroid sorunu yaşıyor olabilirsin, beslenmen metabolizmana göre düşük kalıyor olabilir vs.vs. bir çok neden sayılabilir. @rastlantisal dedenin dediği gibi detaylı hormon testi yaptırırsan iyi kötü fikir edinebiliriz.

rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Yaş 19 boy 185 kilo 91 

ilaçların markası ilk 4 hafta optimum kullandım çok ödem yapınca Magnus önerdiler ona geçtim ödem sorunum kalmadı 9 haftadır kürdeyim hem enanthate hem prop niye var bilmiyorum çok bilgim yok aldığım kişi böyle uygundur dedi ilk fotoğraf 92 2. Fotoğraf 91

IMG_0014.jpeg

IMG_2778.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtnsk25    0
Arenn, 1 saat önce yazdı:

Evet çok bozuyordu prolaktinle ilgili de sorun oldu galiba göğüs ucumdan su gelince dostinex başladım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hwidka1    37
mtnsk25, 9 saat önce yazdı:

500 testo enanthat

200 testo prop

300 npp

500 bolde

6 hafta da turinabol 

nasıl alamadım hocam ben okadar tavuk ve pirinç bile yemiyorum hayvan gibi büyüdüm 250 testoyla ilaçların boş olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtnsk25    0
Hwidka1, 2 dakika önce yazdı:

nasıl alamadım hocam ben okadar tavuk ve pirinç bile yemiyorum hayvan gibi büyüdüm 250 testoyla ilaçların boş olabilir

Çok güvenilir birisinden temin ettim haftaya test vericem sonuçları paylaşırım ama boş olduğunu sanmıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    229

Testesteron enanthat kimine iyi gelmiyor bana iyi gelmediği gibi. değiştir testesteron cpyoinat geç oda olmazsa cut kürü ile dene.  ben propionat tren acetat la hacimlendim, bulk kürlerinden nefret ediyorum. benim bedenimde zaman maddiyat kaybı sadece. bana yaramıyor herkesin vücudu aynı tepkiyi vermiyor ilaçlara. Deneme yanılma oyunu bu.

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtnsk25    0
Tr3n, 6 dakika önce yazdı:

Testesteron enanthat kimine iyi gelmiyor bana iyi gelmediği gibi. değiştir testesteron cpyoinat geç oda olmazsa cut kürü ile dene.  ben propionat tren acetat la hacimlendim, bulk kürlerinden nefret ediyorum. benim bedenimde zaman maddiyat kaybı sadece. bana yaramıyor herkesin vücudu aynı tepkiyi vermiyor ilaçlara. Deneme yanılma oyunu bu.

Aşırı eklem kas ağrısı halsizlik normal mi kürde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    229
mtnsk25, 10 dakika önce yazdı:

Aşırı eklem kas ağrısı halsizlik normal mi kürde 

Normal değil çünkü npp var küründe eklemlerinin güçlenmesi gerekiyordu

ağır ağırlıkla çalışıyorsan düşür ağırlıklarını 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    229

1100 gram pirinç nasıl yiyiyorsun dostum sen ben anlamadım. Hacim almaman imkansız natürel adam bile alırdı hacim. 750 gr pirinçde tıkanıyorum ben 😂 kısa esterle uzun esteri aynı kürde tutma 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.