Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mtnsk25

Bulk küründe hacimlenemiyorum yardım

Önerilen İletiler

Diver    361
Tr3n, 8 dakika önce yazdı:

Normal değil çünkü npp var küründe eklemlerinin güçlenmesi gerekiyordu

ağır ağırlıkla çalışıyorsan düşür ağırlıklarını 

Diğer ihtimal İlaç boştur😄

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mtnsk25    0
Tr3n, 1 saat önce yazdı:

1100 gram pirinç nasıl yiyiyorsun dostum sen ben anlamadım. Hacim almaman imkansız natürel adam bile alırdı hacim. 750 gr pirinçde tıkanıyorum ben 😂 kısa esterle uzun esteri aynı kürde tutma 

Hocam bu konularda bilgin varsa iletişim adresi verebilir misin birkaç şey sorayım küre girdiğime pişman oldum zaten 

Diver, 1 saat önce yazdı:

Diğer ihtimal İlaç boştur😄

Yok hocam sanmıyorum Türkiye’de çok bilinen bir sporcudan temin ettim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
mtnsk25, 9 dakika önce yazdı:

Hocam bu konularda bilgin varsa iletişim adresi verebilir misin birkaç şey sorayım küre girdiğime pişman oldum zaten 

İletişim adresi vermek yasak forumda buradan yardımcı olur her zaman arkadaşlar istediğini sorabilirsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361
mtnsk25, 39 dakika önce yazdı:

Attığım konuyu okumanı tavsiye ederim.

O çok bilinen sporcular ile ilgili burda bi dünya konu açıldı. Yapmaz o kadar tanınmış hoca sporcu iffbb vs deyip güveniyoruz sahte satıyorlar malesef. 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
mtnsk25, 2 saat önce yazdı:

Yaş 19 boy 185 kilo 91 

ilaçların markası ilk 4 hafta optimum kullandım çok ödem yapınca Magnus önerdiler ona geçtim ödem sorunum kalmadı 9 haftadır kürdeyim hem enanthate hem prop niye var bilmiyorum çok bilgim yok aldığım kişi böyle uygundur dedi ilk fotoğraf 92 2. Fotoğraf 91

Kardeşim benim hani kırmak gibi olmasın ama bu ilaçlara bu dozajlara göre hiçbir değişim göremiyorum ben  9 haftadasin sivilcelenme harici hicbirsey yok şuan senin ciddi bir yol katletmen lazımdı biryerde yanlış var ilaç olur beslenme olur vs vs bi otur düşün bakalım en kısa sürede test ver 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228

Bu hoca bence hoca değil bence bro sana bu kür planını o yazdıysa kür planın yanlış çorba olmuş deca uzun ester ve npp demek decanın kisa esteri demek oluyor, ikisini aynı kürde mi kullandın şimdi sen testosteron propionat ile testosteron enanthate birbirine zıt kutuplar buda yanlış

Testesteron propionat ve npp böyle kombin doğru olurdu  kısa ister bunlar erken açılır. bu uzun ester testesteron enanthate ve deca yanına turinabol eklenir 5 hafta sonra kesecen düzeltme yapılacak daha hatalar var programında o hocayı değiştir sen kullanıcan doz ve beslenmenide duzeltmen gerek

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84

Banada bir hoca zamanında ne varsa doldurmuştu küre adam para kazanıyor bu işten senin sağlığın önemli değil. Adam parasına bakar. Ben o kadar beslenemiyorum pirinç falan yemiyorum bilene 2 haftada 8 kilo aldım . Bu kadar yemeye imkansız kilo alamaman . 

Proviron ve tamoksifeni kes . İlaçlarında dolu olduğunu düşünmüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtnsk25    0
crosfredy, 2 saat önce yazdı:

Kardeşim benim hani kırmak gibi olmasın ama bu ilaçlara bu dozajlara göre hiçbir değişim göremiyorum ben  9 haftadasin sivilcelenme harici hicbirsey yok şuan senin ciddi bir yol katletmen lazımdı biryerde yanlış var ilaç olur beslenme olur vs vs bi otur düşün bakalım en kısa sürede test ver 

Hani bilmiyorum abi ondan dolayı bu yazıyı açtım problem nerede onu göremiyorum eksiksiz yapmaya çalıştım makro olsun mikro olsun omega3 tür muktivitamin gerekli koruyucular liv52 cystone speman ama gelişemediğimin ben de farkındayım en yakın zamanda test vericem ama açıkçası hala ilacın dolu olduğunu düşünüyordum🥲

Tr3n, 40 dakika önce yazdı:

Bu hoca bence hoca değil bence bro sana bu kür planını o yazdıysa kür planın yanlış çorba olmuş deca uzun ester ve npp demek decanın kisa esteri demek oluyor, ikisini aynı kürde mi kullandın şimdi sen testosteron propionat ile testosteron enanthate birbirine zıt kutuplar buda yanlış

Testesteron propionat ve npp böyle kombin doğru olurdu  kısa ister bunlar erken açılır. bu uzun ester testesteron enanthate ve deca yanına turinabol eklenir 5 hafta sonra kesecen düzeltme yapılacak daha hatalar var programında o hocayı değiştir sen kullanıcan doz ve beslenmenide duzeltmen gerek

Komple hocasız çalışmayı düşünüyorum bu foruma göre hareket etsem nasıl olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    42
mtnsk25, 8 dakika önce yazdı:

Hani bilmiyorum abi ondan dolayı bu yazıyı açtım problem nerede onu göremiyorum eksiksiz yapmaya çalıştım makro olsun mikro olsun omega3 tür muktivitamin gerekli koruyucular liv52 cystone speman ama gelişemediğimin ben de farkındayım en yakın zamanda test vericem ama açıkçası hala ilacın dolu olduğunu düşünüyordum🥲

Optimumda ödem yaşadın ve magnusa döndün doğru mu anladım?

Mümkünse ilaçlarının kutularını da ekleyebilir misin konuya, birebir üreticisi ile görüşme halindeyim ve kendim de magnus kullanıyorum ve memnun kaldığım bir ilaç.

İlacının çalıştığını düşünüyorum çünkü meme ucundan sıvı aktığını ve dostinex kullanmaya başladığını söylemişsin.

İlaçtan verim alamamanın yapılan kombinasyonla bir alakası olabileceğini düşünüyorum ama az da olsa kilo alman gerekirdi, kan testlerini çok merak ediyorum.

Eğer neye baktırman gerektiğini bilmiyorsan diye ekliyorum 🫡

• Hemogram
  • Hemoglibin (Kandaki düşük hemoglobin seviyesi, doğrudan düşük bir oksijen seviyesi ile ilgilidir. Hemoglobin, kansızlık ya da demir eksikliği problemlerinde ilk bakılan parametredir.)
  • Total Testosteron
  • FSH
  • LH
  • SHBG
  • T3
  • T4
  • TSH
  • ALT
  • AST
  • Üre
  • Kan Üre Azotu (BUN)
  • Prolaktin
  • Progesteron
  • Estradiol (E2)
  • HBA1C
  • Homa IR (İnsülin Direnç)
  • Kortizol
  • Albumin
  • Total PSA(Prostat)
  • eGFR veya GFR
  • Ürik Asit
  • D-Dimer (kan testi sonucunda ölçülebilen kanın pıhtılaşma ve parçalanma sürecinde oluşan protein parçacığıdır)
  • HDL 
  • LDL
  • Total Kolestrol
  • LDH (Laktat Dehidrogenaz)
  • GGT
  • Kreatin Kinaz
  • CRP (C-Reactive Protein) (Inflamasyon)
  • Troponin (Kalp kasları 0.40ng/dL > riskli)
  • Trigliserid (Kandaki yağ)
  • Vitamin B12
  • Potasyum
tarihinde egerdnc tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtnsk25    0
Diver, 5 saat önce yazdı:

Attığım konuyu okumanı tavsiye ederim.

O çok bilinen sporcular ile ilgili burda bi dünya konu açıldı. Yapmaz o kadar tanınmış hoca sporcu iffbb vs deyip güveniyoruz sahte satıyorlar malesef. 

Eyvah🥲 en yakın zamanda bi kan testi verip çalışıp çalışmadığını anlamam lazım 

egerdnc, 2 saat önce yazdı:

Optimumda ödem yaşadın ve magnusa döndün doğru mu anladım?

Mümkünse ilaçlarının kutularını da ekleyebilir misin konuya, birebir üreticisi ile görüşme halindeyim ve kendim de magnus kullanıyorum ve memnun kaldığım bir ilaç.

İlaçtan verim alamamanın yapılan kombinasyonla bir alakası olabileceğini düşünüyorum ama az da olsa kilo alman gerekirdi, kan testlerini çok merak ediyorum.

Eğer neye baktırman gerektiğini bilmiyorsan diye ekliyorum

Hocam o kadar güzel açıkladınız ki neye baktırmam gerektiğini bilmiyordum teşekkür ederim haftaya test vericem hepsi için gruba eklerim optimum da ödem yaşadım evet enjeksiyon ağrısı çok fazlaydı magnusta hiçbir sorun yaşamadım 

IMG_0333.jpeg IMG_2171.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361
mtnsk25, Bir saat önce yazdı:

Eyvah🥲 en yakın zamanda bi kan testi verip çalışıp çalışmadığını anlamam lazım 

Hocam o kadar güzel açıkladınız ki neye baktırmam gerektiğini bilmiyordum teşekkür ederim haftaya test vericem hepsi için gruba eklerim optimum da ödem yaşadım evet enjeksiyon ağrısı çok fazlaydı magnusta hiçbir sorun yaşamadım 

Bu işler böyle malesef sende tecrübe edinmiş oldun bende düştüm aynı hataya 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtnsk25    0
Diver, Bir saat önce yazdı:

Bu işler böyle malesef sende tecrübe edinmiş oldun bende düştüm aynı hataya 😁

Doğrusunu nereden bulucaz çalışan ilacı yan etkileriyle kaldım ben

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361
mtnsk25, 10 dakika önce yazdı:

Doğrusunu nereden bulucaz çalışan ilacı yan etkileriyle kaldım ben

Eczane ürünü kullanabilirsin yada aşağıdaki WhatsApp uygulamasına tıklayıp Burak hocayla iletişime geçebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    42

Markayı övmek adına söylemiyorum ama bence Magnus > Optimum - Swiss - ZPHC.medicine

Çok daha güzel bir etki aldım diğerlerine kıyasla kan testlerini çok merak ediyorum fakat yapılan kür kombinasyonu kesinlikle çok saçma olmuş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtnsk25    0
egerdnc, 24 dakika önce yazdı:

Markayı övmek adına söylemiyorum ama bence Magnus > Optimum - Swiss - ZPHC.medicine

Çok daha güzel bir etki aldım diğerlerine kıyasla kan testlerini çok merak ediyorum fakat yapılan kür kombinasyonu kesinlikle çok saçma olmuş.

Hocam doğrusu nasıl yapılır ya da şöyle kullanmanı öneririm der misiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    42

Hocam doğrusu nasıl yapılır ya da şöyle kullanmanı öneririm der misiniz

Kan testlerini görmeden kimsenin şunu şöyle yap diyeceğini zannetmiyorum ama zaten şu an yapacak bir şey yok gibi duruyor en doğrusu kan testine kadar aynı şekilde devam edip kan testi sonrası pct yapmak olacaktır çünkü uzun bir süre kullanmışsınız.

PCT Sonrası daha verimli bir kür planlaması için tekrar konu açarsanız daha güzel olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtnsk25    0
egerdnc, Bir saat önce yazdı:

Kan testlerini görmeden kimsenin şunu şöyle yap diyeceğini zannetmiyorum ama zaten şu an yapacak bir şey yok gibi duruyor en doğrusu kan testine kadar aynı şekilde devam edip kan testi sonrası pct yapmak olacaktır çünkü uzun bir süre kullanmışsınız.

PCT Sonrası daha verimli bir kür planlaması için tekrar konu açarsanız daha güzel olur.

Pct deki süreç ne kadar sürer direkt kür arasına testo ile ara verip kür değiştirsem nasıl olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
mtnsk25, 6 saat önce yazdı:

Komple hocasız çalışmayı düşünüyorum bu foruma göre hareket etsem nasıl olur 

kombinasyon zaten başlı başına yanlış hadi onu es geçtim yine de bir gelişme olması lazımdı ilaçların çalıştığını kesinlikle düşünmüyorum beslenmen de makroda mikro da bir sorun yok  genetik faktör cart curt desek yine kurtarmıyor yani test ver bi ona göre net konuşalım daha fazla vakit kaybetme dedeler son dokunuşu yapacaktır @Rdm

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtnsk25    0
crosfredy, Bir saat önce yazdı:

kombinasyon zaten başlı başına yanlış hadi onu es geçtim yine de bir gelişme olması lazımdı ilaçların çalıştığını kesinlikle düşünmüyorum beslenmen de makroda mikro da bir sorun yok  genetik faktör cart curt desek yine kurtarmıyor yani test ver bi ona göre net konuşalım daha fazla vakit kaybetme dedeler son dokunuşu yapacaktır @Rdm

Kombinasyon öneriniz var mı varsa geçişi direkt yapabilir miyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
mtnsk25, 21 dakika önce yazdı:

Kombinasyon öneriniz var mı varsa geçişi direkt yapabilir miyim

Testesteron enant ve turinabolu çıkart küründen test yap sonra kürüne devam et başka sorun yok dostum npp'nin mg oranını düşük tutmalısın propionat mg lari yüksek olacak bunu neden yapıyoruz libido sorunu yaşamamak için propionat haftada 300 yada 400 mg alıyorsun örnek veriyorum npp yi 200 Alican daima yüksek olucak teston eğer teston yüksek olmazsa npp den memeler alarm verir süt gelir memeden kadınsı duygular hissedersin jino olmaya başlarsın libido düşer bir ara kan testi ver kürün çalışıyor mu baktır pirinçi de çiğ tartıcan pişmiş değil 

• Beğen 1
  • Alkış 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nakres27    37
Tr3n, 12.12.2023 - 11:23 yazdı:

Testesteron enanthat kimine iyi gelmiyor bana iyi gelmediği gibi. değiştir testesteron cpyoinat geç oda olmazsa cut kürü ile dene.  ben propionat tren acetat la hacimlendim, bulk kürlerinden nefret ediyorum. benim bedenimde zaman maddiyat kaybı sadece. bana yaramıyor herkesin vücudu aynı tepkiyi vermiyor ilaçlara. Deneme yanılma oyunu bu.

ne kadar korkunç bir cümle deneme yanılma oyunu demen ama maalesef başka seçenekte yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.