Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ulquiorra_z

Enjeksiyon kan kontrolü yardım

Önerilen İletiler

ulquiorra_z    196

Hocalarım cuma günü ve bugün ilk enjeksiyonlarımı (bu kürde)yaptım bacaktan vuruyorum ağrı yok bişe yok ama 

1ml testo 0.5ml tren vuruyorum treni rahat ayarlarım kafasıyla gittim 2mllik enjektör aldım fakat pistonu çekecek boşluk olmasına rağmen çektiğimde hava baloncuğu göremiyorum

çekiyom bişe gelmiyo kan kontrolü yapamadan vuruyorum mecburi, enjektörün fotosunu bırakıyorum

başka enjektör alsam 1 tane ucunu değiştirip vursam bişe olurmu? aynı enjektörle ucu değiştiği müddetçe vurabilirmiyim?

IMG_20231211_160240.thumb.jpg.575bd5fca8454af8a1d7629860b262d8.jpg

tarihinde ulquiorra_z tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ironmann    411
ulquiorra_z, 3 dakika önce yazdı:

tamamdır hocam ama baloncukta gelmiyo

Bende de bazen gelmiyor hatta kası sanki vakumluyorum 😅 

Zaten bu damara gelme olayını biz biraz fazla abartıyoruz doğru yerden vurduktan sonra çok az ihtimal damar olsa zaten kanı alırsın enjektöre.Yani bir yer bul sonra bulduğun yerin 1 cm 2 cm yanına üstüne altına hep aynı bölgede vur çok şaşmaz yani 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
ulquiorra_z, 9 dakika önce yazdı:

tamamdır hocam ama baloncukta gelmiyo

Damara gelse kan gelir hocam çektiğinde gelmiyorsa vur gitsin baloncuk şart değil önemli olan kan gelmemesi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Ironmann, 6 dakika önce yazdı:

Bende de bazen gelmiyor hatta kası sanki vakumluyorum 😅 

Zaten bu damara gelme olayını biz biraz fazla abartıyoruz doğru yerden vurduktan sonra çok az ihtimal damar olsa zaten kanı alırsın enjektöre.Yani bir yer bul sonra bulduğun yerin 1 cm 2 cm yanına üstüne altına hep aynı bölgede vur çok şaşmaz yani 

tamamdır hocam sağolun 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Ağırlık, Şimdi yazdı:

Konunla alaksız da nasıl soru soruluyor ilk defa yükledim uyg da

yukardan oluştura bas konu oluştur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213

Ya birşey diyeceğim belki çok cahil gelecek ama bu enjeksiyonda ben niye hiç tribe girmiyorum ki ben mi birşeyi yanlış yapıyorum acaba.. Direkt quadların dışından bacağa sokmuyorum direkt hızlıca saplıyorum. Böyle yok adeleye gelmiş mi değilmiş mi kontrol etmiyorum. Kan kontrolü yapıyorum çok çok az. Canım acıdığını hissettiğim an çekiyorum direkt enjektörü. Sonra hepsini yediriyorum. Bazen foruma bakıyorum enjeksiyonlarla ilgili çok kaygılı çok düşünen insanlar görüyorum da bana biraz abart mı geliyor

• Beğen 1
  • ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    411
Arenn, 2 saat önce yazdı:

Ya birşey diyeceğim belki çok cahil gelecek ama bu enjeksiyonda ben niye hiç tribe girmiyorum ki ben mi birşeyi yanlış yapıyorum acaba.. Direkt quadların dışından bacağa sokmuyorum direkt hızlıca saplıyorum. Böyle yok adeleye gelmiş mi değilmiş mi kontrol etmiyorum. Kan kontrolü yapıyorum çok çok az. Canım acıdığını hissettiğim an çekiyorum direkt enjektörü. Sonra hepsini yediriyorum. Bazen foruma bakıyorum enjeksiyonlarla ilgili çok kaygılı çok düşünen insanlar görüyorum da bana biraz abart mı geliyor

Can tatlı ben de artık alıştım ama soldan vurunca bazen bir düşündüğüm olmuyor değil 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Ironmann, 2 saat önce yazdı:

Can tatlı ben de artık alıştım ama soldan vurunca bazen bir düşündüğüm olmuyor değil 

Hocam o Adeleye girerken kırt diye bı hissiyat alınca insanın içi bı hoş oluyor garip bı his her badici tatmalı 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
Kapukaya, 40 dakika önce yazdı:

Hocam o Adeleye girerken kırt diye bı hissiyat alınca insanın içi bı hoş oluyor garip bı his her badici tatmalı 

Kırt diye bende ses gelmiyor. Resmen öyle bi sokuyorum ki iğneyi resmen girdiğini her yerimde hissediyorum 😂😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Arenn, Şimdi yazdı:

Kırt diye bende ses gelmiyor. Resmen öyle bi sokuyorum ki iğneyi resmen girdiğini her yerimde hissediyorum 😂😂

Hocam yavaş yavaş sokarken o Adeleye girdiği anda gelen his rahatlatıyor insanı korkular falan yalan oluyor baloncuğu görünce asıl mutluluk o zaman vur gitsin 😄 şahsen ben öyle oluyorum terapi gibi 😄 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shet    9
Arenn, 6 saat önce yazdı:

Bünyeden bünyeye değişiyor gibi mesela ben pct sürecim bittikten sonra yeni küre başlarken ilk kürüm gibi heyecanlanıyorum enjeksiyon için felan geriliyorum değişken bir konu😂

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.