Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kapukaya

Swiss mi optimum mu hellas mı? hangisini tercih etmeliyim?

Önerilen İletiler

Kapukaya    85

Dostlar referansım bu üçünün sağlam olduğunu söyledi daha önceki onlyntesto optimum kullandığımda tatmin edici bı gelişim oldu ancak şuan bu 3 marka arasında kaldım hangisini önerirsiniz kullananlar yazarsa sevinirim.(Yerli marka olduğuklarindan haberim var lütfen sadece konuyla alakalı marka önerisi verirseniz sevinirim)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    962
Kapukaya, 41 dakika önce yazdı:

Dostlar referansım bu üçünün sağlam olduğunu söyledi daha önceki onlyntesto optimum kullandığımda tatmin edici bı gelişim oldu ancak şuan bu 3 marka arasında kaldım hangisini önerirsiniz kullananlar yazarsa sevinirim.(Yerli marka olduğuklarindan haberim var lütfen sadece konuyla alakalı marka önerisi verirseniz sevinirim)

Bence optimum kullanmalısın. Swiss aynı ilacın bir alt kalitesi zaten. Diğer markayı ilk  defa duydum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Askabar, Şimdi yazdı:

Bence optimum kullanmalısın. Swiss aynı ilacın bir alt kalitesi zaten. Diğer markayı ilk  defa duydum 

Swisse biraz daha overdose ve kaliteli dedi hocam fiyat olarak da biraz yüksekti deneyimleyip aktarcaz artık suanlik optimum var iştah falan açtı iyi yani eski kalori sınırlarımı rahat alıyorum şuan testo bolde diana

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
crosfredy, 1 dakika önce yazdı:

tedarikçin de varsa buddha yoksa optimum 

Buda yok hocam o zaman opti devam edeyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214
Kapukaya, 7 saat önce yazdı:

Şuan optimum’a geçtim gerçekten çok ama çok memnunum 🙌🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Slmrt    5
Arenn, 11 dakika önce yazdı:

Swissin optimumu dimi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    92

Optimum kullanacaksan etiketsiz barkodsuz olan flakonunu kullan. Optimum swiss enova bunların üreticisi aynı. O tayfa şuan suplement işine girdi ve sponsor oldukları kişilerde o barkodsuz flakonu kullanıyor. Testo hariç diğer ürünlerini kullanma. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214
ufukbelli.06, 3 dakika önce yazdı:

Optimum kullanacaksan etiketsiz barkodsuz olan flakonunu kullan. Optimum swiss enova bunların üreticisi aynı. O tayfa şuan suplement işine girdi ve sponsor oldukları kişilerde o barkodsuz flakonu kullanıyor. Testo hariç diğer ürünlerini kullanma. 

Şuan ki koçum o tayfadakinlerle yakın ve özellikle bunu sordum böyle böyle diye. Böyle böyle bir algı olduğunu, overdose diye herkese algı yapıldığını, herkesin barkodlu kullandığını, sırf markaya daha çok talep gelsin diye algı oyunlarının yapıldığını anlattı. Yok overdosemuş yok barkodsuzmuş vs böyle birşeyin olmadığını, firmayla sürekli iletişim olduğunu falan anlattı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Arenn, 15 dakika önce yazdı:

Şuan ki koçum o tayfadakinlerle yakın ve özellikle bunu sordum böyle böyle diye. Böyle böyle bir algı olduğunu, overdose diye herkese algı yapıldığını, herkesin barkodlu kullandığını, sırf markaya daha çok talep gelsin diye algı oyunlarının yapıldığını anlattı. Yok overdosemuş yok barkodsuzmuş vs böyle birşeyin olmadığını, firmayla sürekli iletişim olduğunu falan anlattı 

@janbertozen arkadaş yorumunu yapsın bakalım hatırladığım kadarıyla optimumun yazılı yazısız iki serisini de kullandı kendi tecrübesini aktarsın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    92
Arenn, 58 dakika önce yazdı:

Bunlar bendeki optimumlar yani piyasada kime sorsan alacağın optimum. Bunu da bana satan 20 yıllık mahalle komşum 4 enjeksiyon yaptım test verdim testo 11 çıktı. İstanbul'dan birinden aldım o optimum çalıştı. Optimum piyasada herkeste var dikkat etmeni öneririm

IMG_20231211_001210.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
voSaydin    3
Kapukaya, 9 saat önce yazdı:

optimum adı altında 1er tane bandrolsuz testo bolde aldım. definasyon döneminde kolum 36 ya kadar geriledi nerdeyse :D söyleyeceklerim bu kadar. güncel kolum onlytesto kürüne 40cm in üstünde kilolarsa birbirine yakın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
ufukbelli.06, 11 saat önce yazdı:

Bunlar bendeki optimumlar yani piyasada kime sorsan alacağın optimum. Bunu da bana satan 20 yıllık mahalle komşum 4 enjeksiyon yaptım test verdim testo 11 çıktı. İstanbul'dan birinden aldım o optimum çalıştı. Optimum piyasada herkeste var dikkat etmeni öneririm

Bendeki boldenon yeşil kutuda hocam benimde aynı şekilde bı abim verdi çok harika çalışan bir ürün değil ancak fiyat/performans referans iyiyse bence üründe piyasadakilerin üstünde oluyor

Arenn, 12 saat önce yazdı:

Anladım hocam sağolun bende optimumdayim ilk ayım dolsun tatmin etmezse marka değişeceğim ancak şuan herşey yolunda ödem falan yapmıyor vücuda testo girdiğini hissediyorum sürekli erekte oluyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Kapukaya, 39 dakika önce yazdı:

Anladım hocam sağolun bende optimumdayim ilk ayım dolsun tatmin etmezse marka değişeceğim ancak şuan herşey yolunda ödem falan yapmıyor vücuda testo girdiğini hissediyorum sürekli erekte oluyorum

Tatmin ile değil tahlil ile ilerle tatmin dediğin olay psikolojik bile olabiliyor işini garantiye al 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214
Kapukaya, 51 dakika önce yazdı:

Seninle şuan aynı durumu yaşıyoruz erekte konusunda. Özellikle pharmtechte veya iran’da ben bu kadar sık ereksiyon yaşamıyordum..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
crosfredy, 2 saat önce yazdı:

Tatmin ile değil tahlil ile ilerle tatmin dediğin olay psikolojik bile olabiliyor işini garantiye al 

Aynen öyle yapacağım hocam eğer memede problem olmazsa batma kaşıntı vs. Gibi 1 ay hiç arimidex kullanmadan prolaktin ve östrojen değerleri beklediğim gibi gelmezse vücutta tatmin etmezse atar başka markaya geçerim ama suanlik iyi dolgunluk açlık ereksiyon vs.

Arenn, 2 saat önce yazdı:

Seninle şuan aynı durumu yaşıyoruz erekte konusunda. Özellikle pharmtechte veya iran’da ben bu kadar sık ereksiyon yaşamıyordum..

Optimumun dümen olanı aşırı dümen ama orjinalleride en iyi fiyat/performans olabilir hocam emsallerine göre çok iyi doluları 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    214
Kapukaya, 1 saat önce yazdı:

Optimumun dümen olanı aşırı dümen ama orjinalleride en iyi fiyat/performans olabilir hocam emsallerine göre çok iyi doluları 

Şuan çalıştığım koç’tan alıyorum ilaçları (bağırsak ameliyatı olan) yani şuan bi sorun yok. Gereksiz haddinden fazla ereksiyon ve gerçekten recovery’i tam anlamıyla hissettiriyor. Güç normal yani normal dediğim kuvvettim sapasağlam. 125ml enanthate ile cruise’dayım 4 hafta sonra gazı kökleyeceğiz 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
crosfredy, 19 saat önce yazdı:

@janbertozen arkadaş yorumunu yapsın bakalım hatırladığım kadarıyla optimumun yazılı yazısız iki serisini de kullandı kendi tecrübesini aktarsın

şu an kullanıyorum bolde 400 ünü over serinin ilk 5 hafta zphc  sonra yaklaşık 8 haftadır aktif olarak optimum kulanıyorum.  Şuanda bir negatifliğini görmedim sadece sivilcelenmem arttı özellikle göğüs ve omuzlarımda, referansım boldenin e2 ye olan baskısından yola çıkmaktı zphc kullanırken 500 testo 500 bolde yapıyordum e2 30 çıktı(burada dbolde var vücudum pek e2 ye dönüştürmüyor ama illaki etkisi vardır sadece boldeli 20-25 arası olur diye düşünüyorum)  optimum tam dolu değildir diye biraz daha fazla vuruyordum 550-600 arası geçen hafta teste girdim e2 değerim 12 çıktı yani ürün içinde yazılan kadar doğru diye düşünüyorum. Tabi en önemlisi satıcıya vereceğin referans 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ogulcanozer34
      Merhaba arkadaşlar,
      Testo Enanthate Boldenon Kürüm için marka önerisi olan var mı? Kimseye güvenemez olduk bu devirde bazılarının çok iyi dediklerini bazıları kötülüyor kararsız kaldım daha önce kullanmış olduğunuz markalar varsa yorumlarınızı merak ediyorum iyi forumlar herkese
    • Yazan: shX648
      merhabalar öncelikle 20-30 gün kadar kısa bir yağ yakım sürecine giricem bu süreci de günlük 40mcg kadar clen ile desteklemeyi planlıyorum zaten ham maddesi ucuz olduğundan sahtesi piyasada pek yok ama yinede marka seçimi konusunda bana öneride bulunursanız çok yararı dokunur 
      forumda swiss kullanıp 1-2 tablette hiç etki görmeyen 1 tablet atıp hastanelik olduğunu söyleyen biri vardı o yüzden bu konuyu açma ihtiyacı duydum yerli ithal farketmez marka önerilerinizi bekliyorum abilerim 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.