Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

labslabs

20 HAFTALIK CLEAN BULK KÜRÜME BAŞLADIM

Önerilen İletiler

labslabs    77

Merhaba arkadaşlar 21.03.2017'de 20 haftalık kürüme başladım başlık açmıştım ama karıştı burdan hafta hafta ne yaşadıysam anlatmayı planlıyorum küre girceklere çok faydası olacağını sanıyorum

İLAÇLARIM: http://i.hizliresim.com/DPP7Ol.jpg

1-6 hafta 45 mg turinabol

1-20 hafta 750 testo

1-20 hafta 650 boldenon

10. haftadan sonra günlük 400 mcg fragment (endomorfum iştahımda çok biraz yağlanmayı keser die ümit ediyorum)

mct ve pct : ARMİDEX (jinekomasti belirtisi olmadan kullanmıcam), 4-20 hafta 500iu pregnly,Kür sonu tüm testlerimi yapıp ona göre pct yapcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    213

öncelikle başarılar.

her hafta pregnyl mi vuracaksın çok saçma olur leyding hücrelerinle oynaşma bu kadar sen çalıştıracaksın ilaç kapatacak.(diyeceğim ama)

aması toplama kampı gibi olmuş kürünün pek verimli geçeceğini sanmıyorum iron pharmalar malesef çöp çünkü o flakonları aliexpresten alıp sterilize etmeyi bırak filtre bile kullanmadan şişelere doldurup yüzde 40-50 saflığı bile mechul evde tabiri yerindeyse bokun püsürün içindeki sterilazyonda üretilmiş ürünler.

peptidlerin de hiç içaçıcı şekilde durmuyorlar. diğerleri hakkında yorum yapamayacağım fakat aynı satıcıdan aldıysan sakattır. dnp ye benzettiğim hapların ne işi var onu zaten çözemedim gövde gösterisi mi yapıyoruz :))

herşeye rağmen umarım ben yanılırım da sağlığını kaydırmadan nispeten başarılı bir kür geçirirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

iron pharmaları sevdiğim bi abi üretiyor zaten bende 1ml vurcağım zaman 2ml vuruom iron pharmalardan,balkan iran genesis kiev bunlar orjiinal sıkıntı yok bunlarda,pct ve mctyi milli sporcuyla hazırladım 4. haftadan 20. haftadaya kadar haftalık 500iu vurcam pct baya kolaylık sağlıyor 4. haftadan sonra vücut testo üretimini nerdeyse durduor o yüzden 4. haftadan başlıcam bir bilimsel araştırma vardı linkini bulursam atarım ordada benim yaptığımdan bahsediyordu içim rahat mct ve pct konusunda daha önce benim gibi 20 haftalık kür yapanlarla konuştum bide genshı markası var bu marka japon die geçiyor ama Türk markası ben bilierek aldım Türk die kötü olcak değil ben bulgar markaları kullancağıma Türk markası kullanıyorum bende hiçbir ilaç ödem yapmadığı için sıkıntı yok benim için ,hts labsta var onada Hindistan deniyor ama değil Türk oda onuda bilerek aldım.

Şimdi gördüğünüz clenbeterol,masteron,dnp bunlar bu kürden sonraki defilasyon küründe kullanacaklarım Testo p. vardı onu koymamaşım resme

Peptidleri param parça yaptım kendi sitesine mesaj atmak için bir ton açıdan fotoraf istediler sonra orjinal dediler zaten 1 kutusunu kullandım etkisini aldım

Bilmiyorum sizin düşünceniz nedir Türk steroid markaları hakkında tamam eczane ürünü daha güzel çalışıyor daha steril eyvallahta orjinalini kim bulmuş biz kaybedelim ben bu genesis boldenonları 6 ay bekledim yokki piyasada orjinal ürün check kodlarına kadar satın alıyorlar bende bulgar markası kullancağıma Türk markası kullanıyorum çünkü 1 yıl bulgaristanda yaşadım kabuklu ceviz yenmez ellerinden Allah düşürmesin ellerine

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

GÜLCELLEME 4. hafta

yaklaşık 4 hafta oldu ilk İRON pharmaları kullanıyorum 600 testo 600 bolde 40 mg turinabol pregnly başlıcam haftalık 500 mg

3.5 kg aldım yağ oranım çok az düştü turinabol biraz yağ yakar İron pharma ödem yapmadı testo bende agresiflik yapar baya sinirliyim bu aralar vize dönemi bide İşhallah hocalardan birini dövmem boldnenon bende açlık yapıyor günde 2 öğün yiyorum tek öğünüm 3 bin kalori civarı anteramanlar full bady şeklinde hardcore 2 saat sürüyor haftada 4-5 gün hiç dieti bozmadım çok temiz besleniyorum şimdilik bu kadar zaten boldenon 12. haftadan sonra çalışır

kür bitince video atcam before after

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Bekliyoruz kardeşim:) kür sonu test sonuçlarını merak ediyorum inşallah kötü birşey olmaz. Başarılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

Güncelleme ↑ 6. Haftaya doğru

Tam 5 kg aldım İronla devam , 1 er kutu generics pharma aldım onlarıda denicem herhangi bir yan etki görmedim şimdilik nerdeyse her şey istediğim gibi gidiyor her hafta 1 kg alıyorum tabi kür sonu belli kısmı gitcek tek sıkıntı şu testesteron beni çok agresif yapıyor vize final derken baya daraldım elimde yüzümde yaralar çıktı cildiyeye gidiyorum 2 haftadır steroid kullandığımı söyledim (ben ne zaman stres yapsam kesin sivilce benzeri şeyler çıkıyor genetik yatkınlık var) doktorda baktı işte stresten dedi kortizollu krem antibiyotik yazdı tabiki kullanmam bende baktım ilgilenmiyor benimle özel hastaneye gittim biyopsi aldı bu sabah gitcem sonuçlara bakcaz işte büyük ihtimalle stresten kaynaklı dicek oda neyse ben yazarım arada takip edin before after kür ve Pct bitince

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

güncelleme 7. haftaya doğru !

İRON PHARMA BİTTİ GENSHI BOLDENON İRAN TESTOYA GEÇTİM 6.8 kg aldım şimdilik,hastaneden sonuçlarıda aldım çıkan yaralar strestenmiş doğal elma sirkesi ve çay ağacı yağı sürüyorum biraz azalma oldu şimdilik hiçbir sıkıntı yok saç dökülmesine karşı nizoral şampuanın içine çam terebettin yağı döktüm baya etkiliymiş günlük en fazla 10 tel dökülüyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

Güncelleme 9. haftaya doğru !

Merhaba arkadaşlar nerdeyse kürü yarıladım şuan testo olarak iranla devam ediyorum boldenon genshı ve ukrayna karışık kullanıyorum 11.4 kilo aldım ama yağlandımda 1-2 hafta sonra fragmentide devreye sokcam hiçbir yan etki görmedim sadece çok masraflı oldu bu kür günlük tavuk bulgur sebze meyve koruyucalar derken param kalmadı evdeki hesap çarşıya hiç uymadı, bu kürden sonra steroidler hazır olduğu için defilasyon kürü yapcam bidaha bulaşmam asla, ister inanın ister inanmayın şuana kadar doktor testler steroidler vs. vs. derken 6 bin tl para harcamışım 2 bin tl daha gitcek gibi duruyor harbiden çok masraflı işmiş uzun kür öğrenci işi değil10 hafta civarı only testo yapın geçin

not: Aldığım kilolar sizi yanıltmasın ben tam endomorfum istersem hiçbir şey kullanmadan günlük net 2 kilo alırım tabi yağ olarak

Çok iştahlı biriyim asla yemek seçmem her şeyi yerim ya tek öğün yerim yada 2 öğün 3 öğün olmaz

1 GÜNDE NE YİYORUM genel olarak ÖRNEK:

Sabah: 750 gr kemikli tavuk , 200gr bulgur,yoğurt,100 gr kuru çökelek (100 grda 56 gr protein var)

akşam: 750 gr kemikli tavuk, 300gr bulgur,yoğurt,salata,sebze ,çorba(tavuğun suyuyla yapıyorum mercimek oluyor genelde)

günlük masraf: Tavuk organik bimden alıyorum yaklaşık 15 tl bulgur 3 tl yoğurt,çorba salata sebze,çökelek 12 tl (burası 30 tl )

bide koruyucular suplamentler sağlıklı yağlar meyve onlara 20 tl desek günlük nerden baksan 50 tl gidiyor eksiği var fazlası yok

bazen kahvaltıda yulaf yumurta süt felande yiyorum ama genel olarak yukarıdaki gibi beslenmem 6000 kalori civarı alıyorum günlük kalori saymıyorum para haricinde hiçbir sıkıntı yok şükür beslenmeyi biraz azaltcam yoksa param yetmez

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

10. hafta güncelleme !!!

toplam 12.8 kilo aldım, şimdi 2 hafta civarı pct yapıp vücudu dinlendircem sonra devam etcem küre boldenon olarak ukrayna ve genesis markası testesteron olarak bi arkadaşın evde ürettiği testesteronlarıyla devam etcem fragmentte kullancam psr markası biraz yağlandım çünkü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
name2626    1

Kardeş before after ı bekliyorum. Merak ettim vücudunu. Pct olayını bence çok fazla karıştırıyorsun. Dur kalk dur kalk sıkıntı çıkarabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.