Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

oisobb123

Htp pharma - kullananlar var mı?

Önerilen İletiler

6arrows    28

bugün hocam önerdi bu markayı bana da kendisi ürünün sağlam olduğunu söylüyor belki denerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xnoli    0
gönderildi (düzenlendi)
Vural2, 04.12.2023 - 23:23 yazdı:

pharmtec/pharmagroup satan kişiler bu ürünü satıyor aynı kefeye koyabilirsin.

Aynı kefe derken. İyi mi boş mu olarak 

tarihinde xnoli tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
xnoli, 1 saat önce yazdı:

Aynı kefe derken. İyi mi boş mu olarak 

Underdose diyebiliriz ama ne kadar under bilinmez.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kemalcaster    0

Daha once pharmtec almistim, herkes bir yarışmacıyız biz bile zor buluyoruz demişti. Simdi ayni satıcıdan Htp aldim. Enantat 900tl.

htp pharmtecten bi tik daha iyi dedi.

• 100 tablet dianabol htp marka 900₺
  • magnus 10mg ghrp 6 aldim 2000₺ 

Hindistan üretim kaliteli dedi.

Burak hocadan aldığım noxy igf lr3 e ekleyeceğim bunları.

bakalım deneyeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Herkes yalanda zaten tr de bir marka varsa ve biliniyorsa herkes rahat ulaşır bulur.He ama şöyle bir şey var gerçekten bazı yarışan ciddi ilaç alıp vücut yapan adamlar ne markalardan ne de kullandıkları ilaçların sistemlerinden haberleri yok çok şaşırıyorum bazen bu adam nasıl buraya kadar gelmiş diye.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dertsahnesi    30

Pharmtec uzun süre kullandım çokta güzel form tuttum ama geçen sene aldığım pharmtecler tatmin etmemişti özellikle treninden memnun kalmadım tatminim testosu bi tık dolu ama anabolizanları fazlasıyla boş yada Testo var içinde. Htp nin geri dönüşlerini yaparsan sevinirim.

Magnus Testo bolde kullandım o daha boş geldi pharmtece göre. Şu an zphc Testo bolde Arenis tren gidiyorum bakalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36
Kemalcaster, Bir saat önce yazdı:

Anavar yerine dianabol aldım. Korkuyorum anavardan karaciğer mevzuna. Yas 39

Fiyatları nedir hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kemalcaster    0
Emirkaan2955, 20 saat önce yazdı:

Fiyatları nedir hocam

• Magnus ghrp 6 10 mg 2000tl
  • htp testo enentat 10 şişe 250 mg 900tl
  • htp dianabol 10mg 100 tablet 900 du ama bana 750 den verdi.

Tanıdık satıcım. hepsine 3500 verdim ben hatta tamam dedi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dertsahnesi    30
Kemalcaster, 6 dakika önce yazdı:
  • Magnus ghrp 6 10 mg 2000tl
  • htp testo enentat 10 şişe 250 mg 900tl
  • htp dianabol 10mg 100 tablet 900 du ama bana 750 den verdi.

Tanıdık satıcım. hepsine 3500 verdim ben hatta tamam dedi.

Yinede uygun vermiş, ilk elden satış fiyatları testo e 23€ - danabol 21€

Kullanmaya başladın mı hissiyat falan nasıl bide test verdiğin zaman konuyu günceller misin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    927
Kemalcaster, 24.02.2024 - 18:09 yazdı:

Anavar yerine dianabol aldım. Korkuyorum anavardan karaciğer mevzuna. Yas 39

Hocam anavardan korkup dbol almak hiç mantıklı değil ama siz bilirsiniz. Anapolon deseniz yine neyse derim ama. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kemalcaster    0
Askabar, 25.02.2024 - 22:29 yazdı:

Hocam anavardan korkup dbol almak hiç mantıklı değil ama siz bilirsiniz. Anapolon deseniz yine neyse derim ama. 

Anapolon ya karistirmisim 👍

Malzemeler geldi. En nezih 

IMG_4182.jpeg

Ghrp 6 iyi citki. Muthis bir istah aciyor. Daha once nanox ve nouveaux kullanmistim istah acmamisti. Vurduktan sonra yarim saat icinde midem resmen kazınıyor. Hafif bas agrisi yapiyor. Anaboliklere baslamadim henuz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44
Kemalcaster, 27.02.2024 - 10:40 yazdı:

Anapolon ya karistirmisim 👍

Malzemeler geldi. En nezih 

Ghrp 6 iyi citki. Muthis bir istah aciyor. Daha once nanox ve nouveaux kullanmistim istah acmamisti. Vurduktan sonra yarim saat icinde midem resmen kazınıyor. Hafif bas agrisi yapiyor. Anaboliklere baslamadim henuz. 

GHRP6 kaç iu vurdunuz ve vurduktan hemen 10-15dk sonra açlık geldi mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kemalcaster    0
egerdnc, 05.03.2024 - 22:48 yazdı:

GHRP6 kaç iu vurdunuz ve vurduktan hemen 10-15dk sonra açlık geldi mi?

10 mcg yi 4ml sulandırdım. 0.5 ile 0,8 arası çekiyorum yani 5 lik baby insulin şırıngasına.

15. Dakka'dan sonra acıktırıyor. İştahtan ziyade doymuyorsun doyma hissi ortadan kalkıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.