Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

voSaydin

Karaciğer değerlerim yüksek çıktı

Önerilen İletiler

voSaydin    3

dostlar selam bi kaç aylık bir steroid kullanma geçmişim ben anlık olarak 18 yaşındayım ve geçmiş şu şekilde 10 hafta only testo 4 hafta testo bolde 5 hafta testo bolde trenbolone sonrasına testo anapolon girdim.

Trenbolone kullanırken alt’m 50-60 arası çıkıyordu only testodayken 16 çıkmıştı ancak testo anapolondan bir süre sonra alt 275 ast de 90larda çıktı 2-3 hafta sonra (anapolonu tahlilden 5 gün önce almayı bıraktım) tekrar tahlil verdim bu sefer alt 294 çıktı.

Bu tahlilden 3 hafta sonra tekrar tahlil vericem şuanda 4hepa ve nac600 alıyorum düzenli olarak (nac600ü hep alıyordum) anapolonu da almayı bıraktığım günden beri tekrar almıyorum. koçum karbonhidratı kısmamı, kardiyoyu aksatmamamı, temiz beslenmemi söyledi. karaciğeri iyileştirmek için neler yapabilirim? 290 çok kötü bir değer mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Slmrt    5

Normal sınırlar 40 senin 290 abicim herseyi kes anapolon zaten tavan yapar ee trenbolone zaten bunlar kaçınılmaz sonuçlar ben kendim karaciğer nakil hastasıyım testo bile tavan yapıyor o yüzden herseyi kes pct yap temizlige git bol yeşillik limon suyu nac hepa devam hatta hacamat yaptir ggt önemli karaciğer hasarı varmi yokmu onuda yazarmısin 

tarihinde Slmrt tarafından düzenlendi
Eksik bilgi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
voSaydin    3
Slmrt, 31 dakika önce yazdı:

Normal sınırlar 40 senin 290 abicim herseyi kes anapolon zaten tavan yapar ee trenbolone zaten bunlar kaçınılmaz sonuçlar ben kendim karaciğer nakil hastasıyım testo bile tavan yapıyor o yüzden herseyi kes pct yap temizlige git bol yeşillik limon suyu nac hepa devam hatta hacamat yaptir ggt önemli karaciğer hasarı varmi yokmu onuda yazarmısin 

ultrasona girdim altnin 275 çıktığı tahlilden sonra herhangi bir sorun yok şuanda milk thistle aldım only testo devam ediyorum değerler düzelene kadar düzeldiği zaman hafif ilaçlarla güzel bir kür yapmayı düşünüyorum bolde-masteron-ox-turinabol dan 2-3 üyle 4hepayı kesip milk thistle a başlıcam nac600 ile beraber tahlillere düzenli devam ediyorum zaten bu bahsettiğim only testodan sonraki kür bitince ilaç olayı benim için bir süreliğine kapanıcak uzun bi pct ve ilaçsız dönem geçiricem

ulquiorra_z, 21 dakika önce yazdı:

enginar suyu ve deve dikenide tavsiye ederim ayrıca nac900 daha iyi olur

nac600 bitince nac900 e geçicem muhtemelen milk thistle da aldım az önce eczaneden karbonhidrat kısmanın değerlere ne gibi bi etkisi var acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Slmrt    5
voSaydin, 3 dakika önce yazdı:

ultrasona girdim altnin 275 çıktığı tahlilden sonra herhangi bir sorun yok şuanda milk thistle aldım only testo devam ediyorum değerler düzelene kadar düzeldiği zaman hafif ilaçlarla güzel bir kür yapmayı düşünüyorum bolde-masteron-ox-turinabol dan 2-3 üyle 4hepayı kesip milk thistle a başlıcam nac600 ile beraber tahlillere düzenli devam ediyorum zaten bu bahsettiğim only testodan sonraki kür bitince ilaç olayı benim için bir süreliğine kapanıcak uzun bi pct ve ilaçsız dönem geçiricem

Bence komple bitir şuan karaciğer kendini yenileyen bir organ ama senin temizlige gitmen gerek ben çok çektim bu işlerden şakası yok tablet kullanma dostum

tarihinde Slmrt tarafından düzenlendi
Eksik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
voSaydin    3
Slmrt, 13 dakika önce yazdı:

Bence komple bitir şuan karaciğer kendini yenileyen bir organ ama senin temizlige gitmen gerek ben çok çektim bu işlerden şakası yok

aileden ayrı yaşıyorum ama ilaç konusuna ailem karışmaya başladığı için bahsettiğim kürü son kür yapıcam o yüzden şuan pct yaparsam tekrar ilaç kullanma gibi bir şansım uzunca bir süre olmayacak psikolojik olarak da şuan hazır değilim her şey(karaciğer hariç😅) istediğim gibi kusursuz gidiyor yani o yüzden son bir kür daha yapmak istiyorum

ayrıca teşekkür ederim tavsiyelerin için 🙏🏿 düzenli kardiyo nac600 ve milk thistle alımı ile beraber düşük karbonhidrat ve temiz beslenme ile only testo kullandığım dönemde karaciğer değerlerini düşüremez miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
voSaydin, 9 dakika önce yazdı:

tablet steroid kullanma karaciğerin böyleyse şart değil ya tablet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    292

4hepa kullanmışken milk thistle’s ne gerek var ? Bir de ekstra astragalus ekleyebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Slmrt    5
voSaydin, 5 dakika önce yazdı:

ayrıca teşekkür ederim tavsiyelerin için 🙏🏿 düzenli kardiyo nac600 ve milk thistle alımı ile beraber düşük karbonhidrat ve temiz beslenme ile only testo kullandığım dönemde karaciğer değerlerini düşüremez miyim?

Düşmüyor dostum aslında şöyle ilacın kalitesine bağlı steril temizse çok zıplatmaz tablet kadar ben olsam 6 ay keserim dinlendiririm alt ast düşer ondan yana sorun yok ggt yi takip et hazar aldıysan ozaman problem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
voSaydin    3
ulquiorra_z, 2 dakika önce yazdı:

tablet steroid kullanma karaciğerin böyleyse şart değil ya tablet

tabletten kastın sadece anapolon dianabol mu yoksa diğer saydıklarımdan ox falan da dahil mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
voSaydin, Şimdi yazdı:

tabletten kastın sadece anapolon dianabol mu yoksa diğer saydıklarımdan ox falan da dahil mi?

hepsi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
voSaydin    3
Arenn, Şimdi yazdı:

4hepa kullanmışken milk thistle’s ne gerek var ? Bir de ekstra astragalus ekleyebilirsin

koçuma danıştım ikisini de kullanabileceğimi ama kendi tercihinin sağlam bir milk thistle ve nac600-900 olduğunu söyledi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    292
voSaydin, Şimdi yazdı:

koçuma danıştım ikisini de kullanabileceğimi ama kendi tercihinin sağlam bir milk thistle ve nac600-900 olduğunu söyledi

Milk thistle gerçekten bana göre çok etkisiz. Bol bol enginar suyu içilmesi çok daha mantıklı geliyor. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
voSaydin, 5 dakika önce yazdı:

sen bilirsin riskleri alcak sensin ben olsam şu durumda sadece enjeksiyon kullanırdım

Arenn, 5 dakika önce yazdı:

Milk thistle gerçekten bana göre çok etkisiz. Bol bol enginar suyu içilmesi çok daha mantıklı geliyor. 

enginar suyu gerçekten etkili benimkini 2 haftada 100 civarından referansa sokmuştu

tarihinde ulquiorra_z tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
voSaydin    3
Slmrt, 1 dakika önce yazdı:

Düşmüyor dostum aslında şöyle ilacın kalitesine bağlı steril temizse çok zıplatmaz tablet kadar ben olsam 6 ay keserim dinlendiririm alt ast düşer ondan yana sorun yok ggt yi takip et hazar aldıysan ozaman problem 

testo boldr kullandığım dönem harici kalitesiz ilaç kullanmadım anapolonda eczane anapolonuydu testoyu ise iran testo olarak kullanıyorum yani şuanda hepsi ortalama üstü kalitede ancak 16sında tekrar tahlil vericem düşmemisse ne olacağına bakıcaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    292

Hatta şunu söyleyeceğim koç’un kim bilmiyorum ama 18 yaşındasın ve tren planlaması yapıyor. Hiç akıl işi değil gerçekten..

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
voSaydin    3
ulquiorra_z, 26 dakika önce yazdı:

sen bilirsin riskleri alcak sensin ben olsam şu durumda sadece enjeksiyon kullanırdım

şuanda tablet kullanmıyorum ve bilmiyordum anapolon ve dianabol dışı tabletlerin pek karaciğeri yorduğunu öğrenmiş oldum bundan sonra buna göre planlama yaparım

Arenn, 24 dakika önce yazdı:

Hatta şunu söyleyeceğim koç’un kim bilmiyorum ama 18 yaşındasın ve tren planlaması yapıyor. Hiç akıl işi değil gerçekten..

tren yapmıcaktık aslında o dönem psikolojik olarak ağır ilaç, tren kullanmak istediğimi özellikle belirtmiştim ağır ilaç kullanmak istiyordum buna rağmen bana haftalık 1.2ml kadar vurmamı söylemişti bana ilk yazdığı kür 2ml testo 2ml boldenondu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    292
voSaydin, Şimdi yazdı:

tren yapmıcaktık aslında o dönem psikolojik olarak ağır ilaç, tren kullanmak istediğimi özellikle belirtmiştim ağır ilaç kullanmak istiyordum buna rağmen bana haftalık 1.2ml kadar vurmamı söylemişti bana ilk yazdığı kür 2ml testo 2ml boldenondu

Ölmeyi bayılmak sandın herhalde kardeşim. Kendinizle zorunuz mu var sizin ? Herkesin kendi düşüncesi saygı duyarım da farkında mısın 18 yaşındasın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
voSaydin    3
Arenn, 3 dakika önce yazdı:

Ölmeyi bayılmak sandın herhalde kardeşim. Kendinizle zorunuz mu var sizin ? Herkesin kendi düşüncesi saygı duyarım da farkında mısın 18 yaşındasın ?

vücudum trene merdeyse hiç olumsuz yan etki vermedi ancak işin sağlık kısmını bir dönem çok umursamıyordum ya da farkında değildim cidiyetşn

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Savac77
      Arkadaşlar merhaba,
      Kür kullanırken proviron kullanılır mı çok arada kaldım proviron testestrone seviyesini normal değerlere çektiğini biliyorum o yüzden pct sırasında kullanıyordum şuan testo masterone gireceğim provironda kullanmayı düşünüyorum testestrone seviyemi düşürür mü ?
    • Yazan: rastlantisal
      Merhabalar.
      Uzun süredir gittiğim spor salonunda bazı hocalar resimdeki markanın steroidlerini satıyorlar. Üzerinde yazan web sitesi çalışmıyor. 
      Bu markayı daha önce duyanınız göreniniz var mı?
      Hali hazırda Testo C (400 haftada), Boldenon (400 haftada) ve danabol olarak kullanan bir kardeşim resmen alerji oldu. Normalde bu çocuğun alerjisi yok. Hayatı boyunca da alerji sorunu olmamış.
      Deca, trenbolon vs hepsinde aynı bu şekilde etiket var
      Saygılarımla.

• Yazan: voSaydin
      herkese selamlar benim sorum şu
      bütçem hazır sayılır kürüm testosterone+boldenone olucak ancak yanına büyük ihtimalle oxandrolone ekleyeceğim. maliyetleri hemen hemn aynı ama bütçem ikisine birden yetecek durumda değil.
      176 84kg yum bulk yapacağım kür boyunca biraz da yağlıyım. sizin tercihiniz ne olurdu? bana ne önerirsiniz?
      testo bolde rimo mu testo bolde ox mu? 
    • Yazan: ravens
      18 yaşındayım lise son öğrencisiyim ve besyoya hazırlanıyorum. 50 kilo olarak başladım vücut yapmaya ve 8 ayda 75 kilo oldum 1 yıl ara verdim. Tekrardan başladım ve 2. ayımı tamamladım güncel kilom (2 ay önce 63) şuan 70. Tanıdığım bir arkadaşım steroid kürüne girmiş ve cidden güzel sonuçlar almış. 1600 tl karşılığında 10 haftalık bir steroid kürü ayarlayabilirmiş. Benden kat kat deneyimli olan abilerimden tavsiye ve yorumlarını almak istiyorum. Küre girmekte kararlıyım. Ne yapmalıyım 1600 tlye değer mi? (kür içerisinde tedavi paketi yok). Kaliteli olduğunu söyledi bu fiyata almalı mıyım? Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Saygılar...
      not: Karın kası veya işte kız tavlama gibi bir beklentim yok sadece hacimlenmek istiyorum ekte koyduğum fotoğrafta tabikide yağ oranımın azlığından dolayı belirgin oluyor. OF karın yapayım aq karın kaslarım olsun demedim çalışmadım da fazla odaklanmadım

• Yazan: muhammedberk
      Merhaba, 
      4 hafta boyunca 500 mg testo enanthate sonra dozu 250 mg'a düşürüp 2 hafta boyunca kullandım ve yaklaşık 3 hafta kadarda dianabol kullandım şimdi ne yapmalıyım? kaç hafta sonra kan testi vermeliyim ve kanımda nelere bakılmalı lütfen yardımcı olun teşekkür ederim saolun

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.