Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ardaakss

Ilk enjeksiyon sonrası terleme ve farklı yan etkiler. (acil)

Önerilen İletiler

Ardaakss    1

Merhaba arkadaşlar

Biraz önce ilk enjektemi yaptim 100ml Primabolan deltoitten vurdum

Suan cok fena terliyorum ve ekran arada karariyor tansiyonum dusmus olabilir mi normal mu bunlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    997

Ben ilk kendime enjeksiyon yaptığımda elim titriyordu 1 saatte anca yapabilmiştim.Tansiyon ve şeker düşüyor.Direkt muz yemiştim,biraz oturup soluklanmıştım,kendime gelmiştim.Bunlar normal şeyler kan kontrol yaptıysan enjekte etmeden önce hiçbir sorun yok dostum,sakin ol.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74
Vural2, Bir saat önce yazdı:

Ben ilk kendime enjeksiyon yaptığımda elim titriyordu 1 saatte anca yapabilmiştim.Tansiyon ve şeker düşüyor.Direkt muz yemiştim,biraz oturup soluklanmıştım,kendime gelmiştim.Bunlar normal şeyler kan kontrol yaptıysan enjekte etmeden önce hiçbir sorun yok dostum,sakin ol.

+1, muhtemelen ilk enjeksiyonun olduğu için tecrübesizlik ve korku kaynaklı böyle bir sorun yaşadın yoksa rimo vururken böyle bir şey olmaz daha bugün öğlen vakti 1ml testo + 1ml rimo aynı enjektöre çekip vurdum ve işime gücüme aynen devam ettim, içini rahatlatmak için direkt güncel bilgi olsun bu da :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    290

Ben iğne ucunu gördüğüm zaman kan verdiğimde direkt bayılacak gibi oluyorum. Enjeksiyonu kendim yapamıyorum sağlık kabininde steroidleri hemşireye yaptırıyorum bir tek growth kendime vuruyorum onun iğne ucu sinek ısırığı kadar acıtıyor onda bile ilk zamanlarda elim titriyordu 🤣

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Vural2, 2 saat önce yazdı:

Hocam turuncu aşı ucuyla bacaktan enjeksiyon yapmayı düşünüyorum, iğneyi kardeşim sokacak kan kontrolü+ enjeksiyonu ben yapacağım batiramiyorum çünkü iğneyi hocam bu korkuyu nasıl yenebiliriz ayrıca öneriniz varmı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nehir_avci8322    110
Kapukaya, 5 dakika önce yazdı:

Hocam turuncu aşı ucuyla bacaktan enjeksiyon yapmayı düşünüyorum, iğneyi kardeşim sokacak kan kontrolü+ enjeksiyonu ben yapacağım batiramiyorum çünkü iğneyi hocam bu korkuyu nasıl yenebiliriz ayrıca öneriniz varmı 

Tak kulağına müziği, hızlı bir şekilde iğneyi sapla kanama kontrol yaptıktan sonra bas ilacı. Geçmiş olsun))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.511
Kapukaya, 11 dakika önce yazdı:

ilk önce boş enjektörle kendine iğne yapmanı öneririm. ilaç varken daha fazla stres olursun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
nehir_avci8322, 02.12.2023 - 20:07 yazdı:

Tak kulağına müziği, hızlı bir şekilde iğneyi sapla kanama kontrol yaptıktan sonra bas ilacı. Geçmiş olsun))

Hocam tam sokcam iğnenin ilk verdiği acıdan sonra cesaret edemiyorum ama dediğim gibi kardeşim soksa ben kontrol + enjeksiyon yapsam olurmu 

otopsicikedi, 02.12.2023 - 20:15 yazdı:

ilk önce boş enjektörle kendine iğne yapmanı öneririm. ilaç varken daha fazla stres olursun

Anladım hocam sağolun muhtemelen ben yapamam kardeşim sokar ben gerisini hallederim. Ayriyetten nasıl bir hızda batırması geremiyor hocam iğneyi dart atar gibi hızlı demişti birkaç kişi doğru değil mi bilemedim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Kapukaya, 3 dakika önce yazdı:

Hocam tam sokcam iğnenin ilk verdiği acıdan sonra cesaret edemiyorum ama dediğim gibi kardeşim soksa ben kontrol + enjeksiyon yapsam olurmu 

kanka hızlı sok düşünme muhtemelen çok düşünüyon

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
ulquiorra_z, Şimdi yazdı:

kanka hızlı sok düşünme muhtemelen çok düşünüyon

Hocam deniyecegim kulaklığı takip son ses açar bakmadan batirmayi denerim dediğim gibi olmadı kardeşim batırır ben enjekte ederim. Bu arada kardeşim küçük hocam iğne bilgisi falan 0 benim sözlerimle hareket edicek problem olurmu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Kapukaya, Şimdi yazdı:

Hocam deniyecegim kulaklığı takip son ses açar bakmadan batirmayi denerim dediğim gibi olmadı kardeşim batırır ben enjekte ederim. Bu arada kardeşim küçük hocam iğne bilgisi falan 0 benim sözlerimle hareket edicek problem olurmu ?

yani doğru yere sapladığı sürece sorun olmaz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
ulquiorra_z, 3 dakika önce yazdı:

yani doğru yere sapladığı sürece sorun olmaz 

Hocam 90 derece vastus lateralis deniyor sanırım baldırdan 4 parmak dizden dört parmak hafif sağ tarafa üstten vurcam 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Kapukaya, Şimdi yazdı:

Hocam 90 derece vastus lateralis deniyor sanırım baldırdan 4 parmak dizden dört parmak hafif sağ tarafa üstten vurcam 

evet hızlı sapla çekerken yavaş çek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
ulquiorra_z, 5 dakika önce yazdı:

evet hızlı sapla çekerken yavaş çek

Tamamdır hocam sağolun🙏🙏🙏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ardaakss    1
Ruthless, 02.12.2023 - 18:56 yazdı:

+1, muhtemelen ilk enjeksiyonun olduğu için tecrübesizlik ve korku kaynaklı böyle bir sorun yaşadın yoksa rimo vururken böyle bir şey olmaz daha bugün öğlen vakti 1ml testo + 1ml rimo aynı enjektöre çekip vurdum ve işime gücüme aynen devam ettim, içini rahatlatmak için direkt güncel bilgi olsun bu da :)

Biraz önce yeni dozu vurdum iğneyi çıkarınca kan aktı şuan sinir sızlıyor gibi sinire gelmiş olma ihtimali var mı 

Vural2, 02.12.2023 - 17:52 yazdı:

Hocam üstte dedigim normal mi , gecen sefer vurdugmda kolda agri olmusti normal suan vurduğum yerde sizlama var 

Ve kolda hiç ağrı yok kasa enjekte edemedim mi acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Ardaakss, 3 dakika önce yazdı:

Hocam üstte dedigim normal mi , gecen sefer vurdugmda kolda agri olmusti normal suan vurduğum yerde sizlama var 

Hocam hangi adeleye vurdunuz omzami ? Ayriyetten vurdugunuz bölgeyi kalemle çizip fotosunu atarmisinjz ben omuzdan vuruyorum tecrübesizim ancak ilk enjeksiyonumdada şuanda hâlâ problem olmadı ne ağrı ne sızı ayriyetten enjeksiyon yaparken hangi cuu tercih ediyorsunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ardaakss    1
Kapukaya, 23 dakika önce yazdı:

Hocam hangi adeleye vurdunuz omzami ? Ayriyetten vurdugunuz bölgeyi kalemle çizip fotosunu atarmisinjz ben omuzdan vuruyorum tecrübesizim ancak ilk enjeksiyonumdada şuanda hâlâ problem olmadı ne ağrı ne sızı ayriyetten enjeksiyon yaparken hangi cuu tercih ediyorsunuz

Omuza vurdum yeşil uçlu igne ile , gecen sefer böyle kirmizida olmamisti

IMG_20231209_181521.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Ardaakss, 17 dakika önce yazdı:

Omuza vurdum yeşil uçlu igne ile , gecen sefer böyle kirmizida olmamisti

Yeşil uçla kendine eziyet etme hocam şeffaf kapaklı olan insülin ucundan al kafasına 2 lik enjektör tak vur bide omuz başından 4 parmak aşağı al fotoda biraz yukardan almışsın gibi geldi eğer istersen senin için rehber videosu çekebilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ardaakss    1
Kapukaya, 14 dakika önce yazdı:

Yeşil uçla kendine eziyet etme hocam şeffaf kapaklı olan insülin ucundan al kafasına 2 lik enjektör tak vur bide omuz başından 4 parmak aşağı al fotoda biraz yukardan almışsın gibi geldi eğer istersen senin için rehber videosu çekebilirim

İyi olur valla 3 parmak aldım 

Bir hemşire arkadas damara vurmus olabilirsin dedi inşallah yanılmıştır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Ardaakss, 16 dakika önce yazdı:

İyi olur valla 3 parmak aldım 

Bir hemşire arkadas damara vurmus olabilirsin dedi inşallah yanılmıştır

Hocam insülin ucuyla deneyin ondada problem olursa hiç riske atmaya gerek yok sağlık kabinine verin 20-30 lira yapsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.