Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kado

Kalça ve bacak ağrısı

Önerilen İletiler

Kado    114

Herkese selamlar enjeksiyon sonrası bazen ağrı oluyordu ilaç dağılana kadar mesela omuzdan enjeksiyon yaptığımda yere kalem düşmüştü ona uzanırken uğundurmuştu omzumdaki ilaç. Bu gün sabah kalçadan enjeksiyonumu yaptım doğru yer olduğundan da eminim , akşam antrenmana gittim hiç bir şeyim yoktu taki incline chest press e biraz ağır takıp bacaklarımı oturduğum yerde açıp yere basarak ağırlığı yittikten 2 set sonra enjeksiyonlu bacağa tam basamaz oldum duşa girdim çıktım topallıyorum.

sağ kalça ve kalça altı yan taraf fena ağrıyor kalça ve bacak kaslarımı oynatıyorum istediğim gibi de enjeksiyon kaynaklı mı zorlama kaynaklı mı içime şüphe düştü bi sakatlık çıkar mı diye sizce?

reparil jel krem sürdüm , buz aküsüyle soğuk press yaptım biraz daha iyi şimdide paranoya gibi aklıma takıldı kuruyorum kafamda 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

nehir_avci8322    113

Bende çok uzun süre aynı bölgeye yapınca ağrı yaratıyor. Kalça ve bacağa kafam estikçe dağıtıyorum.

Birde ne kadar emin olsanda doğru yaptığına kalcaya tek başına yapmak ne kadar güvenilir bilemiyorum.

Dikkat et. Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    301
Kado, 57 dakika önce yazdı:

Herkese selamlar enjeksiyon sonrası bazen ağrı oluyordu ilaç dağılana kadar mesela omuzdan enjeksiyon yaptığımda yere kalem düşmüştü ona uzanırken uğundurmuştu omzumdaki ilaç. Bu gün sabah kalçadan enjeksiyonumu yaptım doğru yer olduğundan da eminim , akşam antrenmana gittim hiç bir şeyim yoktu taki incline chest press e biraz ağır takıp bacaklarımı oturduğum yerde açıp yere basarak ağırlığı yittikten 2 set sonra enjeksiyonlu bacağa tam basamaz oldum duşa girdim çıktım topallıyorum.

sağ kalça ve kalça altı yan taraf fena ağrıyor kalça ve bacak kaslarımı oynatıyorum istediğim gibi de enjeksiyon kaynaklı mı zorlama kaynaklı mı içime şüphe düştü bi sakatlık çıkar mı diye sizce?

reparil jel krem sürdüm , buz aküsüyle soğuk press yaptım biraz daha iyi şimdide paranoya gibi aklıma takıldı kuruyorum kafamda 😄

Hocam kullandığın ilaçlar kısa ester ise enjeksiyon yerinde ödem ve ağrı normal ilaçlar steril olmaya bilir ödem yapıyordur 1ml e vitamini işini çözecektir bende sık sık ödem sorunu yaşıyorum özellikle omuzda enjekte yaptıktan sonra yavaşça enjekte yerini ovala ilacı yay bende işe yarıyor bir miktar ağrının önüne geçiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    114
nehir_avci8322, 10 saat önce yazdı:

Bende çok uzun süre aynı bölgeye yapınca ağrı yaratıyor. Kalça ve bacağa kafam estikçe dağıtıyorum.

Birde ne kadar emin olsanda doğru yaptığına kalcaya tek başına yapmak ne kadar güvenilir bilemiyorum.

Dikkat et. Geçmiş olsun.

Alışım aslında ağrıya çok takmıyorum da bu seferki başka bi seviyede teşekkür ederim.

crosfredy, 9 saat önce yazdı:

Hocam kullandığın ilaçlar kısa ester ise enjeksiyon yerinde ödem ve ağrı normal ilaçlar steril olmaya bilir ödem yapıyordur 1ml e vitamini işini çözecektir bende sık sık ödem sorunu yaşıyorum özellikle omuzda enjekte yaptıktan sonra yavaşça enjekte yerini ovala ilacı yay bende işe yarıyor bir miktar ağrının önüne geçiyorum 

İlaçlarda iyi de mg çok biraz 3.5 ml oluyor evigen de çeksem sanırım 4.5 olacak primo bitseydi rahatlayacağım da 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.