Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Boldeman

Pctden sonra fsh ve total t düşüklüğü

Önerilen İletiler

Boldeman    12

merhaba hocalarım 1 yıldır aralıksız kürümden  5 ay önce cıktım kürde tren testo bolde deca her şey vardı haftalara bölünmüştü ama hepsini kullandım bıraktıktan 15 gün sonra 1-1.5 ay boyunca pct'de yaptım fakat kan tahlillerimde fsh ve total t düşüklüğü devam ediyor ve ciddi anlamda her yan etkisini yaşıyorum bu hormonların düşüklüğünün

pct şu şekildeydi

• her gün 1 tablet klomen
  • 3 günde bir 1.000 iu preglyn

doktora gittiğimde bana sustanon yazdı fakat sürekli olarak sustanon kullanmak istemiyorum doğal dengesine nasıl getirebilirim lütfen acil yardım gerekli @metinav

IMG_0191.jpeg  IMG_0189.jpeg  IMG_0187.jpeg

IMG_0190.jpeg IMG_0188.jpeg IMG_0186.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emirkaan2955    37

Dostum ovitrelle 1 tane tam vur 3 gün sonra sabah 1 akşam 1 klomen kullan biraz östrojen artabilir baskılama sakın üretim için önemli bir yerde rol oynuyor çinko d vitamini unutma düzenli olarak kullan 1 ay kullan 2 hafta sonra test verilir bakalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boldeman    12
Emirkaan2955, 38 dakika önce yazdı:

Dostum ovitrelle 1 tane tam vur 3 gün sonra sabah 1 akşam 1 klomen kullan biraz östrojen artabilir baskılama sakın üretim için önemli bir yerde rol oynuyor çinko d vitamini unutma düzenli olarak kullan 1 ay kullan 2 hafta sonra test verilir bakalım

hocam bu ovitrelle ile preglyn aynj değil mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boldeman    12
Emirkaan2955, 3 saat önce yazdı:

Biraz daha düşük versiyonu hammadesi aynı kullanabilirsin

peki hocam ben bunu kullandım ama sonuçlar bu şekilde yani ekstra olarak ne yapmam gerekir yoksa gerçekten doktorun dedigi gibi dışardan mı alınamsı gerekiyor ABİLER HOCALARIM yardımınız gerekiyor lütfen geçen actıgım konuda cözümünü bulamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    37
Boldeman, 46 dakika önce yazdı:

peki hocam ben bunu kullandım ama sonuçlar bu şekilde yani ekstra olarak ne yapmam gerekir yoksa gerçekten doktorun dedigi gibi dışardan mı alınamsı gerekiyor ABİLER HOCALARIM yardımınız gerekiyor lütfen geçen actıgım konuda cözümünü bulamadım

Dostum orijinal pregnly yok zaten pandemiden beri girmiyor vurduğun sahteydi büyük ihtimalle ovittrelle vur klomen kullan en az 20 gün d vitamini çinko tribulus destekle düzelecektir 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boldeman    12
Emirkaan2955, 3 dakika önce yazdı:

Dostum orijinal pregnly yok zaten pandemiden beri girmiyor vurduğun sahteydi büyük ihtimalle ovittrelle vur klomen kullan en az 20 gün d vitamini çinko tribulus destekle düzelecektir 

hocam allah razı olsun insallah normale döner peki hocam ben artık dayanamadığım için kendimce test pripionat vurdum ve sorunlarım cözüldü simdi kaç gün beklemem gerekiyor vurduktan sonra bugün enjeksiyon yaptim

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    301
Boldeman, 11 saat önce yazdı:

hocam allah razı olsun insallah normale döner peki hocam ben artık dayanamadığım için kendimce test pripionat vurdum ve sorunlarım cözüldü simdi kaç gün beklemem gerekiyor vurduktan sonra bugün enjeksiyon yaptim

Bu kaçıncı seviye bir acemilik inşallah maşallah ile normalde dönmez uretimlerin kendimce testo prop vurdum nedir kürde kullanmadığın anabolizan yok küre girerken aklınız neredeydi @rastlantisal hocamı dinle yardımcı olacaktır 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Kür öncesi  testlerin varmı belkide kür öncesi durumunda buna yakındı teston 4 civarlarındaydı   Eğer öyleyse bi sorun yoktur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    37
Boldeman, 12 saat önce yazdı:

Dostum 1 enjeksiyon yaptıysan bağlanmamıştır daha reseptöre yinede 3 gün bekle ama fazla enjeksiyon olduysa 1 hafta 10 gün yeterli bence propianatın kandan çıkmasına başlayabilirsin 

crosfredy, 47 dakika önce yazdı:

Bu kaçıncı seviye bir acemilik inşallah maşallah ile normalde dönmez uretimlerin kendimce testo prop vurdum nedir kürde kullanmadığın anabolizan yok küre girerken aklınız neredeydi @rastlantisal hocamı dinle yardımcı olacaktır 

Hocam forum da ve çevremde rastladım ereksiyon sorunu çözmek için bir süre prop vurup tekrar pct yapıp toplayan gördüm testosteron düşüklüğünde doktora gittiğinde sustanon tedavisi öneriyor öyle düşünelim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    522

bitkisel takviye olarak keçiboynuzu çayı iç internet de tarifi var 1 ay sonra tekrar total testo tesi ver aradaki farkı görüceksin fsh için ise haftada 1 adet ovitrelle vur 4 hafta devam et yanına da klomen ekle günlük 50 mg benim önerim bu şekilde 

rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Pregnl nerden aldın? Üstündeki yazılar hangi dilde idi?

hocam piyasa da yunandan gelen pregnyl ler dönüyor geçen hafta sağlık kabininde birinin elinde gördüm tedarikçisinden almıs 5000 iu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.501
SERKO, 7 dakika önce yazdı:

hocam piyasa da yunandan gelen pregnyl ler dönüyor geçen hafta sağlık kabininde birinin elinde gördüm tedarikçisinden almıs 5000 iu 

Hepsi sahte onların. Hamilelik testi ile kontrol edebilirsiniz. Zaten öyle bir şey ise yeniden PCT yapmak en doğrusu olur.

Sonraki PCT ise 1 ovitrelle enjeksiyonundan sonra günde 1 klomen 1 tamoksifen ile 3-4 hafta.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boldeman    12
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Hepsi sahte onların. Hamilelik testi ile kontrol edebilirsiniz. Zaten öyle bir şey ise yeniden PCT yapmak en doğrusu olur.

Sonraki PCT ise 1 ovitrelle enjeksiyonundan sonra günde 1 klomen 1 tamoksifen ile 3-4 hafta.

hocam bunu denicem ilk işim ovitrelle bulmak en azından 2 gün daha bekleyip baslamak gerçekten cok teşekkürler hocalarım umarım işe yarar hipofizle alakalı bişey değildir

hocam eczanelerde bulamıyorum bu ilaçtan ama nasıl yapabiliriz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.501
Boldeman, 50 dakika önce yazdı:

hocam bunu denicem ilk işim ovitrelle bulmak en azından 2 gün daha bekleyip baslamak gerçekten cok teşekkürler hocalarım umarım işe yarar hipofizle alakalı bişey değildir

Hipofizle alakalı bir şey olduğunu düşünmüyorum. İhtimal düşük gibi duruyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boldeman    12

Hipofizle alakalı bir şey olduğunu düşünmüyorum. İhtimal düşük gibi duruyor. 

hocam iyi ki varsınız valla yardımınızla insallah düzelicez ovitrelle buldum dün test p enjeksiyon yaptiğim için pazartesi baslıcam 1 doz ovitrelle günde 2 tane klomen 1 tane tamoxifen ile devam edicem konuyu yenilicem

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.