Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Shinso

Only testoya başlamalı mıyım

Önerilen İletiler

Shinso    35

Yaş 23 boy 175 kilo 70

Kan tahlilleri stabil  eksik bir vitamin bulunmamakta karaciğer böbrek sağlıklı durum da 1 aylık spor bilgim var  testo e. Kullanmayı düşünüyorum haftalık 500mg 250+250mg olarak yağ oranım %25/30 arası bilgili bilen kişilerden tavsiye bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lojo    1

Ben bilir kişi değilim ama 1 aylık spor bilgisiyle hormon kullanman sadece pişmanlıkla sonuçlanır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Shinso, 11 dakika önce yazdı:

Yaş 23 boy 175 kilo 70

Kan tahlilleri stabil  eksik bir vitamin bulunmamakta karaciğer böbrek sağlıklı durum da 1 aylık spor bilgim var  testo e. Kullanmayı düşünüyorum haftalık 500mg 250+250mg olarak yağ oranım %25/30 arası bilgili bilen kişilerden tavsiye bekliyorum

Hocam ilk bi naturel olarak kendini geliştir bakalım sınırlarını gör hareketleri öğren belki naturel olarak elde ettiğin vücut hoşuna gidecek ve ilaçtan vaz geçiceksin bu kadar erken kullanmak akıl karı deil bu ilaçlar sihirli değnek değil sosyal medyada gördüğünüz kaslı abiler gibi olmuyorsunuz ilaç vurduğunuz zaman üretimleri kapatmak dışarıdan yapay testo almak ömür boyu kısırlık riskiyle karşı karşıya kalmak ne diyebilirim ki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
crosfredy, 28 dakika önce yazdı:

Hocam ilk bi naturel olarak kendini geliştir bakalım sınırlarını gör hareketleri öğren belki naturel olarak elde ettiğin vücut hoşuna gidecek ve ilaçtan vaz geçiceksin bu kadar erken kullanmak akıl karı deil bu ilaçlar sihirli değnek değil sosyal medyada gördüğünüz kaslı abiler gibi olmuyorsunuz ilaç vurduğunuz zaman üretimleri kapatmak dışarıdan yapay testo almak ömür boyu kısırlık riskiyle karşı karşıya kalmak ne diyebilirim ki 

Hocam kullanmak için ya da kullanacam diye bir şey söz konusu değil zaten kisirim kısırlıktan yana bir problemim yok ve özel beslenme programım ve trainer coach sahibiyim tek testo ile girsem mi diye sadece düşündüm düşünceden ibaret 

Lojo, 36 dakika önce yazdı:

Ben bilir kişi değilim ama 1 aylık spor bilgisiyle hormon kullanman sadece pişmanlıkla sonuçlanır 

Özel sağlık sigortam olduğu için muayene kontrole özel hastaneden ücretsiz bir şekilde faydanalar biliyorum babam da üroloji bölümünde doktor duysa kafamı kırar sadece kullanmam düşünceden ibaret.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lojo    1
Shinso, 7 dakika önce yazdı:

Hocam kullanmak için ya da kullanacam diye bir şey söz konusu değil zaten kisirim kısırlıktan yana bir problemim yok ve özel beslenme programım ve trainer coach sahibiyim tek testo ile girsem mi diye sadece düşündüm düşünceden ibaret 

Özel sağlık sigortam olduğu için muayene kontrole özel hastaneden ücretsiz bir şekilde faydanalar biliyorum babam da üroloji bölümünde doktor duysa kafamı kırar sadece kullanmam düşünceden ibaret.

Bence natural olarak en az 1-2 yıl yapıp vücudunu gözlemlemelisin, hormonun vereceği hissiyat onu bırakana kadar olacaktır, bozulan hormonlardan dolayı psikolojini kötü etkileyebilir benim fikrim kullanmaman yönünde sağlık oyuncak değildir, yine de senin fikrin, sağlıklı günler dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
Lojo, 2 dakika önce yazdı:

Bence natural olarak en az 1-2 yıl yapıp vücudunu gözlemlemelisin, hormonun vereceği hissiyat onu bırakana kadar olacaktır, bozulan hormonlardan dolayı psikolojini kötü etkileyebilir benim fikrim kullanmaman yönünde sağlık oyuncak değildir, yine de senin fikrin, sağlıklı günler dilerim.

Sarms mk677+rad140 ikisini kombinleyip kullanmak benim için daha iyi olabilir mi

tarihinde Shinso tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lojo    1
Shinso, Şimdi yazdı:

Sarms mk677+rad140 ikisini kombinleyip kullanmak benim için daha iyi olabilir mi

Sarmsın insanlar için yeterli bir bilimsel verisi yok yapılan araştırmalar fareler üzerinde yoğunlaşılmış ve henüz faz 2 çalışmaları geçilememiş, ne olduğu belli olmayan ağız yoluyla alınan bir şey ne kadar iyi tepki verir bilemem ama ben böyle bir kumar oynamazdım, tavsiyem Steroid veya sarmslara vereceğin parayı supplement ve gıdalara ayırmanız yönünde dediğim gibi bu spor 1-2 ayda iyi bir vücut sahibi olmak isteyenler için fazlasıyla acımasız, düzgün bir spor iyi bir beslenme ve takviye kullanarak eminim istediğin vücudu elde edebilirsin, burda anahtar süreklilik ve istikrar, belirli bir süre geçtikten sonra eğer yine kullanmak istersen yeni bir konu açıp yardım isteyebilirsin.

NOT : sarmslar bahsedildiği gibi yan etkisiz ilaçlar değildir karaciğerde toksiklik yapmaktadır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erc    49

1 aydır spor yapıyorsunuz size ilaç kullanma düşüncesini veren kim yada bu düşünceye girmenize ney sebep oldu

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Shinso, 1 saat önce yazdı:

Yaş 23 boy 175 kilo 70

Uzak dur kardeşim. O tarafta sihirli değnek yok. Üzülürsün.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363
Shinso, 1 saat önce yazdı:

Yaş 23 boy 175 kilo 70

Bu kadar yağ oranı yüksek şekilde ve daha spor beslenme tecrübesi olmadan kendi vücudunu dahi tanımadan ilaç kullanmayı düşünüyorsun ve yağ oranın çok yüksek büyük ihtimalle jinekomasti+ cinsel sorunlar yaşayacaksın. Ekstra olarak yüksek yağ oranında olduğu için ilacın verimli çalışmayacak. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    42

@otopsicikedi Hocama katılıyorum, yüksek yağ doku oranında ilacın verimliliği yüksek olmayacaktır bu bir gerçek.

1 Ay gibi kısa bir sürede ne antrenman bilgisi elde edebilirsin nede mekanik gerilim, statik bekleme, beslenme, recovery konularını çözebilirsin.

Tavsiyem MİNİMUM 2 yıl natural bir şekilde yapıp vücudunu tanıman yönünde olacaktır.

Türkiyede gerçek SARMS bulman çok zor ve tamamen kumar işi ben tavsiye etmem fakat illaha alacağım dersen Burak hoca veya Yurtdışında SwissChem markasını tavsiye edebilirim.

tarihinde egerdnc tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35
egerdnc, 20.11.2023 - 16:58 yazdı:

@otopsicikedi Hocama katılıyorum, yüksek yağ doku oranında ilacın verimliliği yüksek olmayacaktır bu bir gerçek.

1 Ay gibi kısa bir sürede ne antrenman bilgisi elde edebilirsin nede mekanik gerilim, statik bekleme, beslenme, recovery konularını çözebilirsin.

Tavsiyem MİNİMUM 2 yıl natural bir şekilde yapıp vücudunu tanıman yönünde olacaktır.

Türkiyede gerçek SARMS bulman çok zor ve tamamen kumar işi ben tavsiye etmem fakat illaha alacağım dersen Burak hoca veya Yurtdışında SwissChem markasını tavsiye edebilirim.

Burak hocaya nasıl ulasabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
Shinso, Bir saat önce yazdı:

Burak hocaya nasıl ulasabilirim

sol alttaki whatsapp imajesine tikla ve burak hocamlasin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.