Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

egerdnc

16 haftalık definasyon kürü sonuçları

Önerilen İletiler

egerdnc    44

Selamlar 16 haftalık definasyon kürü sonucu kan testlerimi ekliyorum bu süreçte kullandığım anabolikler şu şekilde:

1-8 Hafta (Optimum)

500mg Test P

300mg Mast P

50mg/gün Winstrol Tablet

8-14mg Hafta (Proton Labs)

500mg Test P

300mh Mast P (Optimum)

50mg/gün Winstrol Tab

14-16 Hafta

500mg Test P (Optimum Overdose)

300mg Mast P (Optimum)

50mg/gün Winstrol Tab (Veyron)

Gittiğim hastanede E2 ve Prolaktin bakamıyorlardı ben kür içinde çok nadir de olsa arimidex kullandım ve Batma yoktu fakat görüntüsü gözüme büyük geldiği için denemek amaçlı 2 dostinex kullandım ve herhangi bir fark oluşmadı.

Neredeyse 1 senedir cruise yaparak gidiyorum, PCT yapmak iyi bir fikir olabilir mi?

Bu kullanıma göre değerlerimde nerdeyse hiç bir değişiklik olmamış markaları değiştirmeyi düşünüyorum.

Adettendir diyerek cruise yapmaya karar verdim fakat hiç gerek olmadığını da düşünüyorum bir yandan yorumlarınızı merak ediyorum.

YZrHINq.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SERKO    318

markalardan verim alabildin mi peki testosteron çok da yükselmemiş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44
SERKO, 1 dakika önce yazdı:

Yani adeleye güzel sertlik ve kuruluk yakalamıştım fakat ilaç içeriği konusunda daha fazla yorum yapmak istemiyorum…

Forumda da herhangi bir şekilde kimseye marka önermemeyi düşünüyorum çünkü sektör çok problemli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    318

Doğru hepimiz bir şekil de sektörün ceremesini çektik hayırlısı olsun haklısın çok da üzerine konusmamak daha mantıklı...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23
SERKO, 1 saat önce yazdı:

abi 1009dan yuksek gösteriyo makine ölçememiş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44
squafy, 1 dakika önce yazdı:

abi 1009dan yuksek gösteriyo makine ölçememiş

Fakat bu nanogram/desiLitre, miligram ile karıştırılmamalı.

Hala emin değilim veriminden

tarihinde egerdnc tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    318
egerdnc, 51 dakika önce yazdı:

Fakat bu nanogram, miligram ile karıştırılmamalı.

Farkettim başka bir hastane de  sabah çok erken saatler de bir total testo testi daha ver bence 

egerdnc, 51 dakika önce yazdı:

Fakat bu nanogram, miligram ile karıştırılmamalı.

ben bazen yerli ilaçlara çok sallıyorum sonra aldığın kişiye bağlı yarışmacı serisi vs yorumlar alıyorum.Benim mantığım yerli boldenona 800 tl vermektesen global bir markaya 1400 1500 tl vermek daha mantıklı he sonuç ne olur o çok bilinmez ama bu işin birde sterilizasyon tarafı var sağlığıda düşünmek lazım yoksa en kötü ilaç bile öyle yada böyle yüzde 15 20 doludur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44
SERKO, 50 dakika önce yazdı:

Farkettim başka bir hastane de  sabah çok erken saatler de bir total testo testi daha ver bence 

Gittiğim diğer hastanede 35nmoL/L üzeri ölçmüyor, üroloji laboratuvarı limitli oluyor genelde.

Dahiliyede limitin daha yüksek olduğu bilgisini aldım, şansımı dahiliyede deneyebilirim.

SERKO, 46 dakika önce yazdı:

ben bazen yerli ilaçlara çok sallıyorum sonra aldığın kişiye bağlı yarışmacı serisi vs yorumlar alıyorum.Benim mantığım yerli boldenona 800 tl vermektesen global bir markaya 1400 1500 tl vermek daha mantıklı he sonuç ne olur o çok bilinmez ama bu işin birde sterilizasyon tarafı var sağlığıda düşünmek lazım yoksa en kötü ilaç bile öyle yada böyle yüzde 15 20 doludur.

Sterilizasyon konusunda çok katılmıyorum maalesef, işin sonunda hepsi whataman 0.22 veya 0.45 nanometre filtreden geçiyor fakat belki ilaçtan ziyade flakonun sterilliği etkili olabilir.

Yakın zamanda burak hocadan almayı düşünüyorum eğer fiyat düşündüğümün çok üzerindeyse yeşil pasaportla bir tur karış karış avrupada ilaç aramak var aklımda 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    318

yani bende istediğim markayı bulamıyorsam burak hocayı arıyorum en mantıklısı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.