Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ardarnold

Açken hızlıca yenecek besin önerisi

Önerilen İletiler

ardarnold    2

Ya böyle geceleri tam irade kırılacekken yenecek hızlıca mümkünse paketlenmiş hızlı ve diyetide bozdurmayacak birşey öneriniz var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DeMoNhUnTeR    233

Akşam 6dan sonra karbonhidrat yok

Bu durum hem bulk hem definasyon için geçerli

Ben akşam 300 gr et üstüne de 25 gr protein tozu içiyorum 

Daha da doymazsam omlet yapıp yiyorum üstüne çörek otu acı peynir döküyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardarnold    2
DeMoNhUnTeR, 2 dakika önce yazdı:

Akşam 6dan sonra karbonhidrat yok

Bu durum hem bulk hem definasyon için geçerli

Ben akşam 300 gr et üstüne de 25 gr protein tozu içiyorum 

Daha da doymazsam omlet yapıp yiyorum üstüne çörek otu acı peynir döküyorum 

ya tavuk pilav söyledim ama şimdi nedenini sorabilir miyim az çok tahmin ediyorum biliyorum da açlık gözümü döndürdü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
ardarnold, 1 dakika önce yazdı:

ya tavuk pilav söyledim ama şimdi nedenini sorabilir miyim az çok tahmin ediyorum biliyorum da açlık gözümü döndürdü

Akşam yenilen karbonhidrat kaçınılmaz olarak yağlandırıyor 

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
ardarnold, 19 dakika önce yazdı:

Ya böyle geceleri tam irade kırılacekken yenecek hızlıca mümkünse paketlenmiş hızlı ve diyetide bozdurmayacak birşey öneriniz var mı?

ben gece acıkırsam salatalık yiyom ya da süt içiyom deneyebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shiedas    9
ardarnold, 20 dakika önce yazdı:

limonun kabuğunu soyup yiyebilirsin yada sebze türü hazır birşey arıyorsan lor peyniri yada ton balığı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shiedas    9
ardarnold, 7 saat önce yazdı:

ben elendim siz devam edin

uyu simdi sabah ye dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    424
DeMoNhUnTeR, 10 saat önce yazdı:

Akşam yenilen karbonhidrat kaçınılmaz olarak yağlandırıyor 

Kalori açığı bırakan birisinin kaçta yemek yediğinin bir önemi yoktur. Kalori açığım var gece 12 de yedim yattım yağlanacak mıyım yani şu zamanda yapmayın bari 😄 

• Beğen 5
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky    93

Diver, 1 saat önce yazdı:

Kalori açığı bırakan birisinin kaçta yemek yediğinin bir önemi yoktur. Kalori açığım var gece 12 de yedim yattım yağlanacak mıyım yani şu zamanda yapmayın bari 😄 

Şey ben Almanya'ya gidip geliyorum da oraya gittiğimde 1 öğün daha karb ekliyim bari 😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Diver, 5 saat önce yazdı:

Evet kalori açığı bırakan birinin saat kaçta yediğinin bir önemi yok ama yatma kısmına gelince hangi öğün olursa olsun yemekler iyice sindirilmiş olmalıdır tok karnına uyumak ciddi su tutumuna yol açabilmekte uyumadan önce yediğin son öğün minimum 2 saat geçmesi gerekiyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Diver, 15 saat önce yazdı:

Evet mantık doğru fakat arka plandaki sistemlerimizi unutmayalım;

1.Sindirimin bu spordaki yeri tartışılmaz,ben bu mesajı gece 3de yazıyorum yani ezbere şu saatten sonra bişi yenmez demek basmakalıptır.1de son ögünümü yaptım,birazdan yatacagım.

2.Kan şekeri yüksekken vücudumuzdaki gh salınımı normale göre daha az olacaktır.Biz gh ı ne zaman kullanıyoruz dışardan takviye aldığımızı varsayalım:

Kan şekerinin düşük olduğu zamanlarda;sabah aç karna,antrenman sonrası,gece yatmadan.

Dolaylı olarak tabi ki su tutumuna sebebiyet verecektir yiyip yatmak,ama ben yarışmadığım dönemlerde pek umursamıyorum :) İşin içine fazla su katmaya gerek yok kalorimizi alalım yatıp uyuyalım :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
ardarnold, 16.11.2023 - 00:09 yazdı:

eti gong.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    412

Mısır patlağı. Çok sert diyetteysen buğdaylısı filan varmış.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lykia999    1
Ironmann, 1 dakika önce yazdı:

Mısır patlağı. Çok sert diyetteysen buğdaylısı filan varmış.

Buğdaylisi daha guzel karabugdayli olani onu al alacaksan hem daha sagliikli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.