Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mojo_jojo

Ilk bulk kürüm için yardım

Önerilen İletiler

Mojo_jojo    10

herkese selam,23 yasındayım uc yıldır fitness yapıyorum. Daha once 20 hafta kadar only testo tecrubem oldu.İlk bulk kürüme baslamak istiyorum,bolde ve testo kesin olucak gibi(400mg testo-325mg bolde) fakat yanına acıkcası oral steroit eklemek istemiyorum toksik etkisi ve kalıcı kasa etkisi olmadıgı icin.Size sorum 250mg deca eklesem haftalık ilk kür icin mg ı nasıl, ilk kur icin sadece bolde testo yeterli olur mu veya deca yerine onerebiliceginiz baska ilac var mıdır,simdiden tesekkurler.

@Rdm @otopsicikedi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ulquiorra_z    196

testo bolde ve deca güzel bi kombinasyon bence, decanın bittiği yerde bolde açılıyor onla devam edersin. istersen deca yerine npp de kullanabilirsin hem daha hızlı açılır hemde bi sorun yaşarsan kesersin kandan hızlı çıkar. Ama deca dick denen olayı bi araştır ona göre kararını ver, testo ve boldede seni tatmin edebilirse ki eder bence sadece only testo yapmış birini, hiç gerek yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojo_jojo    10
ulquiorra_z, 15 dakika önce yazdı:

testo bolde ve deca güzel bi kombinasyon bence, decanın bittiği yerde bolde açılıyor onla devam edersin. istersen deca yerine npp de kullanabilirsin hem daha hızlı açılır hemde bi sorun yaşarsan kesersin kandan hızlı çıkar. Ama deca dick denen olayı bi araştır ona göre kararını ver, testo ve boldede seni tatmin edebilirse ki eder bence sadece only testo yapmış birini, hiç gerek yok.

görüşlerin için teşekkürler oncelikle,deca dick konusunu detaylıca araştırdım ,aynı zamanda tıp öğrencisi olduğum için istediğim zaman tahlil verebiliyorum o konuda sıkıntım yok deca girersem iki üç haftada tahlil veririm zaten fakat asıl aklıma takılan sey;

deca girersem 250-300 gibi düşük dozajlarda giricem bu dozajlarda ilac nasıl calısır,bu kadar dusuk doz girmektense bolde testo ile ilk kürümü yapıp sonraki kürlerde hem tecrübe kazanıp hem de deca dozajını normal dozajlarda girip bir kur yapabilirim. Fakat 250-300 çalışır diyorsanız(tabi ilaca ve kişiye bağlı biraz da)250 deca da eklemeyi düşünüyorum.

Siz olsaydınız ne yapardınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Mojo_jojo, 1 dakika önce yazdı:

goruslerim icin tesekkurler oncelikle,deca dick konusunu detaylıca arastırdım,aynı zamanda tıp ogrencisi oldugum icin istedigim zaman tahlil verebiliyorum o konuda sıkıntım yok deca girersem iki uc haftada tahlil veririm zaten fakat asıl aklıma takılan sey;

deca girersem 250-300 gibi dusuk dozajlarda giricem bu dozajlarda ilac nasıl calısır,bu kadar dusuk doz girmektense bolde testo ile ilk kürümü yapıp sonraki kurlerde hem tecrube kazanıp hem de deca dozajını normal dozajlarda girip bir kur yapabilirim.Fakat 250-300 calısır diyorsanız(tabi ilaca ve kisiye baglı biraz da)250 deca da eklemeyi dusunuyorum.

Siz olsaydınız ne yapardınız?

elbette çalışır fakat istediğin hacmi katmayabilir. 

kendi görüşümü söyleyeyim yerinde olsam bu kürü testo bolde yapardım yanına anapolonda güzel olur.

bidaki kür 400-500 gibi dozlarla deca yapardım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Mojo_jojo, 1 saat önce yazdı:

herkese selam,23 yasındayım uc yıldır fitness yapıyorum. Daha once 20 hafta kadar only testo tecrubem oldu.İlk bulk kürüme baslamak istiyorum,bolde ve testo kesin olucak gibi(400mg testo-325mg bolde) fakat yanına acıkcası oral steroit eklemek istemiyorum toksik etkisi ve kalıcı kasa etkisi olmadıgı icin.Size sorum 250mg deca eklesem haftalık ilk kür icin mg ı nasıl, ilk kur icin sadece bolde testo yeterli olur mu veya deca yerine onerebiliceginiz baska ilac var mıdır,simdiden tesekkurler.

@Rdm @otopsicikedi 

Ulaşman daha kolay olacağından boldenon yerine Rimobolan tercih edebilirsin.

Boldenon iyi güzel ilaç ama başta sivilce sorunu olmak üzere bazı bünyelerde can sıkıcı yan etkileri olabiliyor ve getirisinin yanında götürüsü bence daha fazla. Hatta çok daha sonra eklemlerde romatizma iltihaplanmalarına neden olabiliyor.

Her türlü küre girmiş biri olarak, 20 hafta boldenon kullanmak ve 6. haftadan sonra tansiyon, sivilce, kan yoğunluğu nedenli baş ağrıları gibi şeyler yaşamaktansa , sadece testo veya 12-16 hafta deca kürü yapmayı tercih ederim şahsen.

Deca dick riski var mı evet çok düşük ihtimalle olsa da var, ama bunu testosteron kullanarak da yaşayanlar var. 

Haftalık 300 mg Deca 400 mg Testo ile güzel bir bulk yapabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çevremde boldenon kullanan kişilerin sırtları mayın tarlasına dönüyor. Ben rimobolan tercih ederdim. Biri insan için diğeri veteriner grubu ürün. Karar senin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363

Deca yerine npp öneririm. 300 test 300 rimo 150 npp daha mantıklı.

Bilindik bir markanın boldesine yüksek miktarda para vermektense rimo kullanmak çok daha mantıklı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mojo_jojo    10
otopsicikedi, 37 dakika önce yazdı:

Deca yerine npp öneririm. 300 test 300 rimo 150 npp daha mantıklı.

Bilindik bir markanın boldesine yüksek miktarda para vermektense rimo kullanmak çok daha mantıklı 

anladım hocam,boldenone elimde hazır almıstım malesef.300 bolde 300 testo 150 npp yapacagım sanırım tesekkurler.

nehir_avci8322, 37 dakika önce yazdı:

Çevremde boldenon kullanan kişilerin sırtları mayın tarlasına dönüyor. Ben rimobolan tercih ederdim. Biri insan için diğeri veteriner grubu ürün. Karar senin.

almıs bulundum bolde ama yorumlarınızı dikkate alıcam sagolun dostlar,bir sonrakinde rimo aklımda olacak👍🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
nehir_avci8322, 45 dakika önce yazdı:

Kişiden kişiye değişir hocam bende de rimo sivilce yapıyor boldenone yapmıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kensh    21

bence peptit ekleyebilirsin paran varsa ya da peptidle uğraşmak istemiyorsan rimo olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.