Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mubarekpapaz

Hitech medical - deneyen oldu mu?

Önerilen İletiler

Metmeto    2

bende de oxandrolone var bu markanın ama sıfır kutu duruyor hala. kullanmaya cesaret edemedim markaya güvenip :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mertkara    4
Metmeto, 5 dakika önce yazdı:

bende de oxandrolone var bu markanın ama sıfır kutu duruyor hala. kullanmaya cesaret edemedim markaya güvenip :D

check kodu kazıyıp siteden bir kontrol edip bana haber eder misin merak ettim sonucu birde kaça almıştın  https://hitechmedicals.com/hm/check-product/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metmeto    2

kodu aldığımda denedim orjinal fakat olay orjinalliğinden öte markanın nasıl olduğu. fiyat paylaşmam doğru mu bilmiyorum forum kurallarını çiğnemeyeyim, oldschool bir hocadan aldım, iyi dianobol çıkmaz bu falan diyerek verdi ama kullanan olmayınca cesaret edemedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metmeto    2

Arkadaşlar merhaba tekrardan. Deli cesareti kullandım hitech okşan :)  oxandrolone bitince karaciğer değerlerime baktırdım alt ast ggt referans geldi. Etki olarak spor öncesi alırsan güç artışı, devam eden süreçte yüksek libido ve ereksiyon sıklığı yaptı bende. İkinci kutu olsa belki kas anlamında daha çok deneyim paylaşabilirdim ama çok fikrim yok henüz. Aç karna aldığınızda iştah kaçıyor ve ağzınızın tadını bozuyor biraz. Testo rimo küründe kullandım günlük 40 mg. Marka hakkında bilinmezlik söz konusu olduğu için kendi deneyimimi paylaşmak istedim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: wappeN
      Selamlar arkadaşlar konu başlıkta ki gibi bu iki markadan herhangi bir ilacı kullanan var mı?
      Testo Enanth Dianabol Deca veya Boldenon Kullanan varsa tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim.
      Fiyatlar: 
      İron ;
      Bolde 575 Testo 520 Deca 575 Danabol 450 Hitech ;
      Bolde 950 Testo 850 Deca 950 Danabol 800

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.