Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

TheExecutioner

Kür planmam ve gidişatim hakkında tavsiyelere ihtiyacım var

Önerilen İletiler

TheExecutioner    148

Merhabalar 14 haftadır kürdeyim ilk 4 hafta 250 testo 200 rimo şeklinde kalan 10 hafta ise 500 testo 500 bolde şeklinde devam ettim. 
kür başlangıcında 93 kg.

şuan 102 kiloyum

boyum 1.86

8 hafta daha küre devam etme planım var ve bu 8 haftada yağ oranımı 8-9 lara çekip pct ye az da olsa yağsız bir görünümde girmek istiyorum. İlaçlar vücuttan çıkınca ister istemez yağlanma ve sulanma olucağı için yağ oranımı elimden geldiğince düşürmek istiyorum. Sizce mantıklı mıdır ? 

kür başlangıcım ve son halimin fotoğraflarını koyuyorum. 
500 testo enanthate 500 bolde yanına bir şey eklemem mantıklı olur mu sizce ( wins, masteron) 

uyarıcı (clen) almak istemiyorum yüksek kafeinde bile nabzım beni rahatsız ediyor 

efedrinde ise nabız anlamında hiçbir değişiklik yok sadece boş boş etrafa dalıp duruyorum 

@Askabar @otopsicikedi @rastlantisal @DeMoNhUnTeR @Arenn @Rdm

bir de hazır fotoğraflar varken sizde mens physique sikletine uygun duruyor muyum boyum 1.86 

IMG_0847.jpeg IMG_2479.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    954
  • Yohimbe
  • SR9909
  • HGH FRAGMENT
  • GW5015

Bunlar uygun içinden bütçene göre yağ yakımına yönelik tercihlerde bulunabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.543

Boldenon ile yağ yakmak biraz zor. Çünkü iştah açan bir ilaç ile kalori kısmak eziyet. Zaten en az 20 hafta kullanılmalı, bu süre zarfında hem bulk hem yağ yakmak mantıklı değil. Yerinde olsam bu kürü temiz beslenerek tamamen bulk olarak tamamlar, sonrasında 8 hafta sağlam bir definasyon yapar sonrasında pct yapardım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    601
SPECTRE, 6 dakika önce yazdı:
  • Yohimbe
  • SR9909
  • HGH FRAGMENT
  • GW5015

Bunlar uygun içinden bütçene göre yağ yakımına yönelik tercihlerde bulunabilirsin.

Bende aynı tavsiyede bulunacağım ama güçten düşmemek için diyet zamanı kesinlikle sr ve gw en iyi tercih olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    148
Rdm, 25 dakika önce yazdı:

Boldenon ile yağ yakmak biraz zor. Çünkü iştah açan bir ilaç ile kalori kısmak eziyet. Zaten en az 20 hafta kullanılmalı, bu süre zarfında hem bulk hem yağ yakmak mantıklı değil. Yerinde olsam bu kürü temiz beslenerek tamamen bulk olarak tamamlar, sonrasında 8 hafta sağlam bir definasyon yapar sonrasında pct yapardım.

Kalori kısmak benim için hep eziyet oldu hocam zaten naturel giderken de iştahım çok yüksek oluyordu.

O yüzden mecburen aç kalıcam definasyon döneminde 😅

GHOST, 24 dakika önce yazdı:

Bende aynı tavsiyede bulunacağım ama güçten düşmemek için diyet zamanı kesinlikle sr ve gw en iyi tercih olur.

Sarms türü kullanmak istemiyorum daha önce denedim bana iyi gelmediğini düşünüyorum ama fragment mantıklı duruyor. 
eğer bilginiz varsa fragment piyasası ne durumda şuan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    601
TheExecutioner, 1 dakika önce yazdı:

Sarms türü kullanmak istemiyorum daha önce denedim bana iyi gelmediğini düşünüyorum ama fragment mantıklı duruyor. 
eğer bilginiz varsa fragment piyasası ne durumda şuan 

2500,3000,4000 bir şişe ürünün fiyatı bu rakamların altına hayal piyasada 5 şişeyi 2000,2500 satanlar duyuyorum, görüyorum bu hayal tamamen.

Peptid ve sarmlar özel ilaçlar.

Peptidleri Türkiye şartlarında gerçek peptidlerden bahsediyorum bak ben sana en ucuz olanları ekleyeyim sen oradan karar ver.

peptides.png.1d6136c946388d450c549a4a9c730bb7.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    148
GHOST, 1 saat önce yazdı:

2500,3000,4000 bir şişe ürünün fiyatı bu rakamların altına hayal piyasada 5 şişeyi 2000,2500 satanlar duyuyorum, görüyorum bu hayal tamamen.

Peptid ve sarmlar özel ilaçlar.

Peptidleri Türkiye şartlarında gerçek peptidlerden bahsediyorum bak ben sana en ucuz olanları ekleyeyim sen oradan karar ver.

peptides.png.1d6136c946388d450c549a4a9c730bb7.png

Bu fiyatlar da tr şartlarına göre çok uçuk kalıyor ya %100 doludur büyük ihtimalle ama çok pahalı 😅

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    148
DeMoNhUnTeR, 4 saat önce yazdı:

Güzel gelişim,

Mens fizik te sikletler çok kalabalık oluyor hem yapınız klasik fiziğe daha uygun

Teşekkür ederim 🙏🏻 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.