Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BANNED

Dragon pharma

Önerilen İletiler

BANNED    10

Dragon pharma deneyimleyen oldu mu ?taylandta yaşayan satıcı satıyor 

tarihinde tunccc tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheExecutioner    131
tunccc, 11 saat önce yazdı:

Dragon pharma deneyimleyen oldu mu ?taylandta yaşayan satıcı satıyor 

Ödem problemi dışında ürünler takır takır çalışıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
TheExecutioner, 18 dakika önce yazdı:

Ödem problemi dışında ürünler takır takır çalışıyor. 

Hangi ürününü kullanıyorsun? Ne etki aldın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    925
Tr3n, 2 saat önce yazdı:

Aşırı Pahalıya satıyor o kalitede daha ucuza ürünler bulursun 

Bence içeriğine göre fiyatlar gayet makul. Tr de 300-500 e boş ürün alacağıma bu markanın sadece trafosunu bile kullanmak yeterli olur. Şahsen 15-20 şişe stok yaptığım marka 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    442

Aşırı ödem ve sivilce konusunda problem yaşadığım marka.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Askabar, 15 dakika önce yazdı:

Bence içeriğine göre fiyatlar gayet makul. Tr de 300-500 e boş ürün alacağıma bu markanın sadece trafosunu bile kullanmak yeterli olur. Şahsen 15-20 şişe stok yaptığım marka 

Hocam şuan dragonun hangi ürününü kullanıyorsun? Ve ne etkiler aldın? Sen optimum yarışmacı serisi kullanıyodun en son onla kıyaslarsan doluluğu nasıl? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
GHOST, 1 saat önce yazdı:

Aşırı ödem ve sivilce konusunda problem yaşadığım marka.

Ödemi var sivilce olmadı hiç ama oturamadım her vuruşta yaşadım bu sorunu yağ ile alakalı galiba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    925
fert, 1 saat önce yazdı:

Hocam şuan dragonun hangi ürününü kullanıyorsun? Ve ne etkiler aldın? Sen optimum yarışmacı serisi kullanıyodun en son onla kıyaslarsan doluluğu nasıl? 

Ben suan pct deyim şuan aktif kullandırdığı 3 kişi var. Kısa sürede çok güzel değişim yaşadılar. Ben kısa süre sonra bedelliye gideceğim için ilaçları bıraktım. 1 ay sonra dönünce tekrar başlayacağım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Askabar, 35 dakika önce yazdı:

Ben suan pct deyim şuan aktif kullandırdığı 3 kişi var. Kısa sürede çok güzel değişim yaşadılar. Ben kısa süre sonra bedelliye gideceğim için ilaçları bıraktım. 1 ay sonra dönünce tekrar başlayacağım 

hocam decasını Almayı düşünüyorum. Decası hakkında kullandırdığın kişiler üzerinde bi deneyimin gözlemin var mı? Nasıldır acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Askabar, 3 saat önce yazdı:

300-500 liralık boş ürünlerden bahsetmedim. Dragon masteron 2200 lira benim kullandım Polonya menşeli markanın masteronu 1000 lira bandında arada büyük fark var yani adam uçuk rakamlar veriyor. çalışan bildiğim markalar var o aradaki bin liraya 1 tane İran Growth gelir

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    925
fert, Bir saat önce yazdı:

hocam decasını Almayı düşünüyorum. Decası hakkında kullandırdığın kişiler üzerinde bi deneyimin gözlemin var mı? Nasıldır acaba?

Deca değilde npp kullandırıyorum şuan baya güzel 

Tr3n, Bir saat önce yazdı:

300-500 liralık boş ürünlerden bahsetmedim. Dragon masteron 2200 lira benim kullandım Polonya menşeli markanın masteronu 1000 lira bandında arada büyük fark var yani adam uçuk rakamlar veriyor. çalışan bildiğim markalar var o aradaki bin liraya 1 tane İran Growth gelir

Polonya olduğuna %100 Emin isen sorun yok

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
fert, 8 saat önce yazdı:

Hangi ürününü kullanıyorsun? Ne etki aldın?

Test200/eq200 kullanıyorum şuan kuru kuru büyütüyor güzel etki alıyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71

Daha önce buradaki bodytech yorumlarını okuyarak bodytechten npp almıştım. 1 flakonu bitirdim ama hiç bir etki almadım maalesef. Açıkçası aynı sorunu dragonda da yaşamaktan korkuyorum. Bakıyorsun yorumlar yine bodytechteki gibi iyi çünkü. Ben bu olaylara bir türlü anlam veremedim çünkü bodytechten memnun kalmayan 2 arkadaşım daha var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
trznd, Bir saat önce yazdı:

Daha önce buradaki bodytech yorumlarını okuyarak bodytechten npp almıştım. 1 flakonu bitirdim ama hiç bir etki almadım maalesef. Açıkçası aynı sorunu dragonda da yaşamaktan korkuyorum. Bakıyorsun yorumlar yine bodytechteki gibi iyi çünkü. Ben bu olaylara bir türlü anlam veremedim çünkü bodytechten memnun kalmayan 2 arkadaşım daha var 

Arkadaşım bodytech danabol ile güzel su tuttu 4-5 kg aldı deli güçlendi dbol ile beraber. Madem çalışıyor ben de alıyım dedim bende öströjen arttırmaktan başka bir şey yapmıyor 

her ürün herkeste çalışmıyor bence marka farketmeksizin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BANNED    10
TheExecutioner, 4 dakika önce yazdı:

Arkadaşım bodytech danabol ile güzel su tuttu 4-5 kg aldı deli güçlendi dbol ile beraber. Madem çalışıyor ben de alıyım dedim bende öströjen arttırmaktan başka bir şey yapmıyor 

her ürün herkeste çalışmıyor bence marka farketmeksizin

insanlar hangi ürüne güveneceğini şaşırdı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    131
tunccc, 4 dakika önce yazdı:

insanlar hangi ürüne güveneceğini şaşırdı.

Ürün amacı dahilinde çalıştı hiç güçlenmedim diyemem günlük 40 mg alıyodum ama beklediğim etkiyi almadım sadece. Belki de bana danabol yaramıyodur. Bir tane abime anlattım bu olayı bi arkadaşın başına da böyle bir şey gelmişti turinabol dene dedi de onun da maliyeti yüksek ürün olduğu için dolu olup olmamasından şüpheleniyorum

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
domesticfly    1

Şimdi o dragon pharma satan arkadaşın intagramını inceliyodum fakat karalamalar var sahte ürün sattı diyen arkadaşlar falan var. Dragon ürünleri çalışıyor mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    442
domesticfly, 36 dakika önce yazdı:

Şimdi o dragon pharma satan arkadaşın intagramını inceliyodum fakat karalamalar var sahte ürün sattı diyen arkadaşlar falan var. Dragon ürünleri çalışıyor mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.