Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Frank_McGrath

10 hafta bulk kürü ardından 8 haftalık defıansyon kürü

Önerilen İletiler

herkese merhaba

bulk kürümün 8. haftasındayım

500 mg testosteron enanthate

400 mg boldenon

1-6 hafta 50 mg danabol

arkadaslar 2 hafta sonra kürüm bitiyor ve 8 haftalık definasyon kürü yapmak istiyorum

boy 177 kg 83 yag oranı 10-11 kol:42 cm spor gecmisi 2 yıl

defiansyon kürünü

testo propianat 500 mg 1-8 hafta

boldenon 500-600 mg 1-7 hafta

masteron 400 mg 1-7 hafta

seklinde düsünüyorum

sizin tavisyeleriniz nelerdir

amacım yag aranımı düsürmek kurumak ve aynı zamanda azda olsa kas kazanmak :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    213

dizayn yanlış öncelikle ara vermeden mi yoksa ara vererek mi geçiş yapacaksınız ?

500 mg testo propionat etki olarak ortalama 800 mg enanthante ye eşdeğer

definasyon kürlerinde kas kütlesi kazanımı da tren acetat kullanmadan mümkün değil kalori açığı oluştururken mantıklı mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dizayn yanlış öncelikle ara vermeden mi yoksa ara vererek mi geçiş yapacaksınız ?

500 mg testo propionat etki olarak ortalama 800 mg enanthante ye eşdeğer

definasyon kürlerinde kas kütlesi kazanımı da tren acetat kullanmadan mümkün değil kalori açığı oluştururken mantıklı mı ?

hocam ara veremden gecis yapmak istiyorum peki sizce nasıl bir dizayn yapmalıyım

kas kütlesi kazanmasamda kütlemi koruyarak kurumak istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

1-12 500 mg testo

1-8 400 mg boldenon

8-15 500 mg boldenon

12-20 300 mg testo propionate

12-20 300 mg masteron

kür bu bunu modifikasyon yapmalıyız kür gidişatına göre bundan sonrası ezbere kaçar.

form durumuna göre ekleyip çıkartabileceklerin.

son 22 gün ve boldenonu bıraktıgın günden başlayan 22 günlük clenbuterol piramit yapılabilir.

fazla kurumak istiyorum birşeyler göreyim dersen son 5 haftaya winstrol ekleyebilirsin 50 mg a kadar

yada son 6 haftaya oxan 50 mg ekleyip sert görüntü katabilirsin

3 ünü aynı anda yapamazsın en fazla 2 sini seçmelisin.

boldenonu çıkarmadan kuruyamazsın define görünemezsin çok zor ortalama 2500-2200 arası bir diyet yapsan güzel ilerlersin diye düşünüyorum ama kendi tartın ve hesabına göre kalorini kendin oluşturmalısın parametrelere pek boğulmadan ortalama değer verdim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
Hocam cok tesekur ederim

Dediginiz gibi ilk 22 gun clenbuterol yapıcam son 6 haftada winstrol yapicam

Hocam sizce tren acetat eklemeye gerek varmi

tren acetat ı kullanmana gerek yok ağır topları savaşın başında meydana sürmeye ne gerek var :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hocam cok tesekur ederim

Dediginiz gibi ilk 22 gun clenbuterol yapıcam son 6 haftada winstrol yapicam

Hocam sizce tren acetat eklemeye gerek varmi

tren acetat ı kullanmana gerek yok ağır topları savaşın başında meydana sürmeye ne gerek var :)

haklısınız hocam :)

peki propianatı ve masteronun dozajlarını artırsam sizce nasıl olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

testo p. 300 mg iş görür masteron 200-300 winsterol anavar ekleyebilirsin ben boldneonu bulk küründe kullanılması taraftarıyım tren kullanmak içinde en az bence 5 küre girmen lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bahsettiğimiz dozajlar yeterli olacaktır boşuna arttırmaya gerek yok :)

hocam dediğiniz gibi

300 mg propianat

300 mg masteron yapıcam

ve hocam elimde optımum ultrabol 150 var 8ml kadar sizce bunu kürde nasıl kullanmalayım

ilk 4 hafta 2 ml şeklinde olurmu :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

ultrabol dediğin zaten 50mg testo propionate 50mg tren acetat 50mg masterondan oluşuyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ultrabol dediğin zaten 50mg testo propionate 50mg tren acetat 50mg masterondan oluşuyor.

biliyorum hocam haftada 2 ml vurursam 400 prop 400 masteron 100 tren yapmış oluyorum sizce uygunmu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.