Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

pbmatrix

Steroid kullanmadığım halde fsh seviyem sıfır! sebebi nedir?

Önerilen İletiler

pbmatrix    4

Merhaba arkadaşlar 1 yıldır vücut geliştirme ile uğraşıyorum ve bugun genel kontrol amaçlı urolojiye randevu alip kan testi verdim fakat sonuçlara baktığımda FSHin çok çok düşük olduğunu gördüm herhangi bir ilaç kullanma durumum olmadı.

Doktor 1 ay sonra tekrar gelmemi istedi benim yapabileceğim bir şey var mı bu durum için siz ne düşünüyorsunuz yardımcı olur musunuz?

Güncel kilom:74 Boy:175

@metinav @rastlantisal

Screenshot_20231026-165502_cropped.png Screenshot_20231026-165449_cropped.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.578
pbmatrix, 18 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar 1 yıldır vücut geliştirme ile uğraşıyorum ve bugun genel kontrol amaçlı urolojiye randevu alip kan testi verdim fakat sonuçlara baktığımda FSHin çok çok düşük olduğunu gördüm herhangi bir ilaç kullanma durumum olmadı.

Doktor 1 ay sonra tekrar gelmemi istedi benim yapabileceğim bir şey var mı bu durum için siz ne düşünüyorsunuz yardımcı olur musunuz?

Güncel kilom:74 Boy:175

Kısırlık söz konusu olabilir...Böyle bir durum için meninde sperm var mı yok mu baktırmalısın. Yani spermiyogram testi gerekli...

Fsh sperm üretimini kontrol eden hormondur...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pbmatrix    4
metinav, 19 dakika önce yazdı:

Kısırlık sözkonusu olabilir...Böyle bir durum için meninde sperm var mı yok mu baktırmalısın.Yani spermiyogram testi gerekli...Fsh sperm üretimini kontrol eden hormondur...

hocam tahlil testinden 15-16 saat once cinsel birliktelik yaşamıştım onun bir etkisi var midir sizce 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.388
pbmatrix, 4 dakika önce yazdı:

hocam tahlil testinden 15-16 saat once cinsel birliktelik yaşamıştım onun bir etkisi var midir sizce 

bunun ihtimali çok zor belki makine yanlış ölçmüştür. bir sonrakinde en az 3 gün cinsel perhiz uygulayarak girmeni sonuca göre mutlaka sperm testi vermeni öneririm. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pbmatrix    4
otopsicikedi, 2 dakika önce yazdı:

bunun ihtimali çok zor belki makine yanlış ölçmüştür. bir sonrakinde en az 3 gün cinsel perhiz uygulayarak girmeni sonuca göre mutlaka sperm testi vermeni öneririm. 

doktor da bahsetti bundan makine yanlis olcmus olabilir diye 1 ay sonra tekrar gelmemi istedi ama cinsel perhiz yapacağım bir daha gidisimde cunku test oncesi hafta biraz yogun cinsellik yasadim bu etkilemis olabilir mi diye merak ediyorum.

tarihinde pbmatrix tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.388
pbmatrix, 4 dakika önce yazdı:

doktor da bahsetti bundan makine yanlis olcmus olabilir diye 1 ay sonra tekrar gelmemi istedi ama cinsel perhiz yapacağım bir daha gidisimde cunku test oncesi hafta biraz yogun cinsellik yasadim bu etkilemis olabilir mi diye merak ediyorum.

takipteyim umarım makine yanlış ölçmüştür.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213
pbmatrix, 25 dakika önce yazdı:

Takipteyim 👀 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
pbmatrix, 44 dakika önce yazdı:

yoktur

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pbmatrix    4
metinav, 13 dakika önce yazdı:

yoktur

takviye edici bitkilerle bu sorunu çözebilir miyim çakşır otu vs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399

Şu noktada devleti beklemeden ve farklı bir yerde ölçtürmüş olmak adına özel bir lab. yada hastanede sadece FSH testi vermeni tavsiye ederim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pbmatrix    4
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Şu noktada devleti beklemeden ve farklı bir yerde ölçtürmüş olmak adına özel bir lab. yada hastanede sadece FSH testi vermeni tavsiye ederim. 

hocam aklıma takılan bir şey var o kadar sonuç olculebilmisken FSHin yanlış ölçülme olasılığı var mı onu anlayamıyorum sonuçta FSH diğerlerinden ayri bir makinede ölçülmüyor.

tarihinde pbmatrix tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
pbmatrix, 3 dakika önce yazdı:

hocam öğrenci olduğum icin biraz yaklasmiyorum ozele ama sadece o test icin ne kadar alirlar tahmini ?

Lab.larda 300 civarı olması lazım. 

Samsunda isen 19 mayıs üniversitesi tıp fakültesi oldukça iyi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Hangi ilde yaşıyorsan oradaki üniversitenin tıp fakültesine git oradaki cihazlar daha kaliteli oluyor ayrıca 1 ay beklemene gerek yok bence 3 4 gün sonraya bulabiliyorsan ürolojiye bir randevu bul durumu anlat bunun yanında sperm testide iste sonuç kesinleşir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pbmatrix    4
Ironmann, 1 saat önce yazdı:

Hangi ilde yaşıyorsan oradaki üniversitenin tıp fakültesine git oradaki cihazlar daha kaliteli oluyor ayrıca 1 ay beklemene gerek yok bence 3 4 gün sonraya bulabiliyorsan ürolojiye bir randevu bul durumu anlat bunun yanında sperm testide iste sonuç kesinleşir.

hocam karabukteyim burasi cok kucuk şehir devlet hastanesinde bile 2 üroloji hekimi var yine ayni doktordan randevu almak mecburiyetindeyim üniversite içerisinde ayrı hastane yok 

rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Lab.larda 300 civarı olması lazım. 

Samsunda isen 19 mayıs üniversitesi tıp fakültesi oldukça iyi. 

şansımı bir kez daha devlette deneyeceğim sanırım yine olmaz ise özelden randevu almayı planlıyorum 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304
pbmatrix, 19 saat önce yazdı:

sana önerim 3-5 gün kadar perhiz yap sigara içiyorsan test için hemen ara ver ve gittiğin klinik iyi bir yer olmalı farklılık gösterebiliyor bir yerde azsperm yani 0 sayım çıkarken farklı bir yerde 100 bin sperm dahi çıkabilir.Sperm morfolojisine de iyi bakan bir yer laboratuar seçmelisin..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pbmatrix    4
SERKO, Bir saat önce yazdı:

sana önerim 3-5 gün kadar perhiz yap sigara içiyorsan test için hemen ara ver ve gittiğin klinik iyi bir yer olmalı farklılık gösterebiliyor bir yerde azsperm yani 0 sayım çıkarken farklı bir yerde 100 bin sperm dahi çıkabilir.Sperm morfolojisine de iyi bakan bir yer laboratuar seçmelisin..

sigara kullanmıyorum bir dahaki gidisimde dediginizi yapacagim burada hastane secme sansim maalesef pek yok sehirde 2 hastane var en yakin olanina randevu aliyorum mecburi olarak. en son olarak da özele gideceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304
pbmatrix, 19 saat önce yazdı:

takviye edici bitkilerle bu sorunu çözebilir miyim çakşır otu vs

çakşır ve çobançökerten çayı çok iyi gelir..Keçi boynuzu çayını da tavsiye edebilirim mucize bitkidir.Doktorun tedavi uygulayacaksa muhtemelen fsh uyarıcı meriofert verecektir sonrasında fsh değerin mutlaka düzelecektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pbmatrix    4
SERKO, Şimdi yazdı:

çakşır ve çobançökerten çayı çok iyi gelir..Keçi boynuzu çayını da tavsiye edebilirim mucize bitkidir.Doktorun tedavi uygulayacaksa muhtemelen fsh uyarıcı meriofert verecektir sonrasında fsh değerin mutlaka düzelecektir.

teşekkür ederim halsizligin bununla bir ilgisi olabilir mi doktorum pek alakası olmadığını soyledi ama

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304
pbmatrix, Şimdi yazdı:

sigara kullanmıyorum bir dahaki gidisimde dediginizi yapacagim burada hastane secme sansim maalesef pek yok sehirde 2 hastane var en yakin olanina randevu aliyorum mecburi olarak. en son olarak da özele gideceğim.

testi bizimle paylaş yorumlayalım çünkü sadece sperm sayısı yeterli olmuyor.Morfolojisi yani yapısı,baş boyun kuyruk durumu,1 ml de ki canlı sperm sayısı , hareketli ve hareketsiz spermler bunlar hepsi birbirine bağlı elementler..Geçmiş olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304
pbmatrix, 2 dakika önce yazdı:

teşekkür ederim halsizligin bununla bir ilgisi olabilir mi doktorum pek alakası olmadığını soyledi ama

total teston referans altında olsaydı yorgunluk isteksizlik kesinlikle olurdu.Psikolojik olabilir sperm testi öncesi stres bile dogru sonuç vermeyebilir sadece stres yapma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pbmatrix    4
SERKO, 10 dakika önce yazdı:

total teston referans altında olsaydı yorgunluk isteksizlik kesinlikle olurdu.Psikolojik olabilir sperm testi öncesi stres bile dogru sonuç vermeyebilir sadece stres yapma

evet doktorda psikolojik olabileceğini söyledi bilgilendirme yapacağım tahlil alınca yeniden tesekkur ederim 

SERKO, 10 dakika önce yazdı:

halsizlik için onerebileceginiz bir şey var mı? bitki çayı gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304

takipteyim rica ederiz

pbmatrix, 8 dakika önce yazdı:

halsizlik için onerebileceginiz bir şey var mı? bitki çayı gibi

günde 1 yada 2 defa yeşil çay içebilirsin sana iyi gelecektir.Bedenin zaten çalışır ruhunu dinlendir sen gerisi gelir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erc    49

Kan testini ne kadar erken verirsen o kadar iyi sabah ilk sen ver hatta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.