Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gurkanaykas

Pct acil destek ve öneri lütfen

Önerilen İletiler

gurkanaykas    15

bu post o post zaten, sadece merak ettiğim için bu tür sorular soruyorum kusuruma bakmayın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AREN    220
gurkanaykas, Bir saat önce yazdı:

bu post o post zaten, sadece merak ettiğim için bu tür sorular soruyorum kusuruma bakmayın

Yok yok kardeşim lütfen ne kusuru, sadece ego’nu biraz hafiflet ve sabırsız olmanı istemem. Çünkü sağlığını hiçbirimiz hafif’e almak istemeyiz. Çevrem de çok var daha hareketlerin formunu bilmeyip haftalık 1000ml testo vuran var. Belli bir süre gittiğin zaman en ufak doz arttırımına geçtiğinde her yaptıklarının son damlasına kadar işlediğini hissedeceksin. O yüzden belli bir süre reseptörler bağlanmaya devam etsin ondan sonra kapasite fullendiğini hissettiğin zaman 2 hafta 1 50-75ml arttırarak devam edersin. En kötü bi 12-14 hafta bi 250ml ile geçsin güzelce hem kendini de gözlemlersin. 😉

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Dostum  forumda çok aktifsin bayadır söyliycem üşeniyorum nolur mg de şunlara ml deme :) 1 ml=250 mg gibi ilaçlar yani 50-75 mg arttır derken ml diyorsun boş belkide ama feci takılıyorum şuna ajajahahaha

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    220
janbertozen, 2 saat önce yazdı:

Dostum  forumda çok aktifsin bayadır söyliycem üşeniyorum nolur mg de şunlara ml deme :) 1 ml=250 mg gibi ilaçlar yani 50-75 mg arttır derken ml diyorsun boş belkide ama feci takılıyorum şuna ajajahahaha

Tamam Ozan’cım sen iste yeter ki hahahshsş 😂

Arkadaşlar yukarıda ki “ml” değil “ml” (!) revize edemiyorum anladınız siz beni 😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheExecutioner    138

fikrimce sustanon kullanma. Çok ileri bir seviye bilgi gerektiriyor bence. Sustanondan sonra döngü açmak enanthate a göre çok daha zor diye biliyorum. Heleki yaşın 20 iken döngülerini geri dönülmeyecek hale getirme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gurkanaykas    15
TheExecutioner, 7 saat önce yazdı:

fikrimce sustanon kullanma. Çok ileri bir seviye bilgi gerektiriyor bence. Sustanondan sonra döngü açmak enanthate a göre çok daha zor diye biliyorum. Heleki yaşın 20 iken döngülerini geri dönülmeyecek hale getirme.

haklısınız tesekkurler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Jeshi
      Herkese Selamlar, Umarım iyisinizdir.
      5 haftalık only testesteron kürünü yaklaşık 1 ay önce bitirdim. Bir süredir (yaklaşık 2-3 hafta) d3 ve balık yağı kullanıyorum. Onun dışında herhangi bir takviye veya vitamin almıyorum. Tahlil sonuçlarımı aşağıya ekliyorum. Önceki tahlilime göre kapanmış olan lh ve fsh kendiliğinden açılmış e2 düşmüş prolaktiminde ise bir farklılık yok. 
      Şuan kullanmam gereken bir ilaç var mı? Prolaktin zamanla düşer mi? Başka bir takviye veya vitamin almalı mıyım? @Diver @otopsicikedi @ardas @Oathbreaker @rastlantisal
      Yardımlarını bekliyorum herkese çok teşekkürler.

• Yazan: Geleceğin Olympia'sı
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür detaylarım 10 hafta boyunca:
      500 mg testosteron 500 mg boldenon Yaptım, arkasından 2 ay kadar only testo yapıp testoyu da kestim, boldenonu bırakma sebebim kür ortalarında gelen aşırı yorgunluk ve dalgınlık oldu ama güzel verim aldım gayet tatmin ediciydi keşke böyle bir sorun yaşamasaydım, 20 hafta yapacaktım normalde.
      Tahlillerimi testo kestikten sonra 14. günde verdim buyrun:

• Yazan: gigabatu
      Öncelikle selamlar, yaklaşan bayramınızı kutlarım...
      Yaklaşık 6 ay önce ilk kürüme başladım kür içinde boldenon, deca ve testo e vardı. Kür sorunsuz bitti PCT'mi yaptım Ovitrelle vurup 1 hafta sonra klomen'e başladım. 1 Ay'da pct sürdü ve PCT'den sonra libido kaybı yaşadığımı fark ettim ilk kürüm olduğu için normal mi değil mi emin olamıyorum dün bir kan testi verdim ve sonuçlar aşağıdaki gibi çıktı.
      Kan testim normal midir? Libido'mu nasıl yükseltebilirim, akışına bırakıp beklemem mi gerekiyor?  Şimdiden teşekkürler...

• Yazan: AdemBey
      herkese merhaba,
      yaşım 22 180boy 81kg Arkadaşlar 7hafta önce testo(500mg) bolde(300mg) deca(300) ilk 4 hafta danabol decayı da 4. hafta kestim şuan ilacı zorunluluktan bırakmak zorundayım son vurumu dün yaptım nasıl bi tedavi uygulamam lazım yardımcı olur musunuz. son tahlili 2 hafta önce yaptırdım sonuçları bıraktım.

• Yazan: Halil1
      Herkese merhaba,
      Swiss marka rad140+mk677 sarms kürünü toplam 4 hafta uyguladım.(forumda yeniyim konuyu nasıl sormam gerektiğini tam bilmediğim için haftalık ne yaşadığımı ve sonucunda ne olduğunu yazdım konuyu uzattıysam kusura bakmayın)
      ilk hafta herhangi bir değişim hissetmedim ama 8. Günün sonunda 4 tekrar yapabildiğim ağırlıklar ile 12 tekrar yapmaya başladım.
      2. Haftada libidoda ve cinsel istekte ciddi bir düşüş yaşadım. Çok ciddi baş ve göz ağrısı çektim. İçtiğim suyu 5 6 litre bandına çıkarınca ağrılarım azaldı. Antrenmanlara girmek istemedim. Ama antrenmana zorlada olsa girdim ve ağırlıklarımda hala artış gözlemledim
      3.haftada ağırlık artışım hala devam etti daha önceki yaptığım ağırlıklar ile artık 12 15 tekrarlı setler yapmaya başladım. Libidoda bir tık artış yaşadım.
      4.haftada ağırlıklarımda değişim olmadı ama çok ciddi pump aldım bazı hareketleri aldığım pumptan dolayı yapamadım. 
      4 haftalık kürü tamamladım. Antrenmana 2 gün ara verdiöm ve kan tahlili verdim kan tahlilleri sonucunda alt ast değerleri yüksek  ve total testosteronda baskılanma var bu durumu nasıl geri düzeltebilirim nasıl bir pct tedavisi uygulamam gerekiyor ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.