Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Zazabey

Kilolu birisi için kür tavsiyesi

Önerilen İletiler

Zazabey    6

Kiloluyum küre girmeli miyim sizce, aralıklı oruç yapıyorum beslenmem çok temiz değil ama omad şeklinde günde tek öğünle 10 kg civarı verdim

güncel vücut bilgilerimi ekledim 1.80 boyum var 

Yağ oranımı düşürmek istiyorum açıkçası düşürmeden küre girmenin zarardan başka birşey olmayacağının farkındayım ama bazı kürler var yağ yakımını kolaylaştıran öyle birşey yapılabilir mi acaba diye de sormak istiyorum her türlü tavsiye ve bilgiye açığım @Semih Erarslan @DeMoNhUnTeR @Rdm

IMG_4528.png IMG_4527.png IMG_4526.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.536

180 boyun var o cepte, peki kilon kaç ? 

Yağ kaybı için de küre girebilirsin tabi neden olmasın, beslenme ve antrenman düzenini oluşturmak şartı ile tabi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    42

Bildiğim kadarıyla vücuttaki yağ oranı kürden alacağın verimi etkiliyor bu sebeple çok yüksek yağ oranında küre girilmesi tavsiye edilmez.

tarihinde egerdnc tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
egerdnc, Bir saat önce yazdı:

Bildiğim kadarıyla vücuttaki yağ oranı kürden alacağın verimi etkiliyor bu sebeple çok yüksek yağ oranında küre girilmesi tavsiye edilmez.

Evet ama katı diyet ve sıkı antrenman ile birlikte, doğru ilaçlarla yapılan kürler de kas kaybı yaşanmadan hatta kas kütlesi arttırılarak yağ kaybına ve dolayısıyla fit bir vücuda sahip olunabiliyor.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lykia999    1

kiloluyum diye birsey yok kilonu soyleyeceksin daha beslenme oturtacak iraden yokken %30 yag oraninda tahminimce 110-120 kilosun kure giriyosun dostum kafati mi yedin kalp krizi gecirrisin aromatizen cok fazla ostrojenin artar kilo veremezsin kendine gel

Rdm, 21 dakika önce yazdı:

Evet ama katı diyet ve sıkı antrenman ile birlikte, doğru ilaçlarla yapılan kürler de kas kaybı yaşanmadan hatta kas kütlesi arttırılarak yağ kaybına ve dolayısıyla fit bir vücuda sahip olunabiliyor.

hocam ornek verir misin hangi ilaclar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
lykia999, Bir saat önce yazdı:

Aamir Khan'ın dangal filmini izledin mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rambo32    28

fazla aromatizeyi yüksek doz testo ve arimidexle cozersinde o kiloda düşük karb almak zorundasın yacapagın kürün bir anlamı olmaz bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

12-16 hafta haftalık

• primobolan 300 mg
  • sustanon 500 mg

girilebilir. 3 günde 1 arimidex kullanılarak su tutma engellenir. yüksek protein yüksek yağ, yok denilecek kadar az karbonhidrat şeklinde gidilir. bu şekilde birkaç kilo kas eklenir ve 5-10 kg yağ yakılır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zazabey    6
lykia999, 7 saat önce yazdı:

kiloluyum diye birsey yok kilonu soyleyeceksin daha beslenme oturtacak iraden yokken %30 yag oraninda tahminimce 110-120 kilosun kure giriyosun dostum kafati mi yedin kalp krizi gecirrisin aromatizen cok fazla ostrojenin artar kilo veremezsin kendine gel

Merhaba kilom 97 bu arada omad diyetinde amaç tek öğün yediğin için beslenmeye önem vermiyorsun yani veremediğim iradem olmadığı için değil diyet bu şekilde 

Rdm, 7 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim motivasyon oldunuz ayrıca bende öyle düşünüyorum 

DeMoNhUnTeR, 42 dakika önce yazdı:

12-16 hafta haftalık

• primobolan 300 mg
  • sustanon 500 mg

girilebilir. 3 günde 1 arimidex kullanılarak su tutma engellenir. yüksek protein yüksek yağ, yok denilecek kadar az karbonhidrat şeklinde gidilir. bu şekilde birkaç kilo kas eklenir ve 5-10 kg yağ yakılır

Armidex yerine çinko alsak yüksek mg çünkü ilacın çalışmasına engel olduğunu yazanlar olmuş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Zazabey, 5 dakika önce yazdı:

Armidex yerine çinko alsak yüksek mg çünkü ilacın çalışmasına engel olduğunu yazanlar olmuş 

su tutumunu engellediği için adele hacmi azar azar artar bu demek değil ki ilacın etkisini azaltıyor hayır sadece su olmaksızın gerçek kas kütlesini görüyorsunuz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erayerhan    6

Ben bir aydır testo e 250 mg kullanıyordum.Bu hafta itibariyle 500 mg a çıktım yağ oranımda az da olsa bir düşüş oldu.Pazartesinden itibaren yanına yohimbine ekleyerek yağ yakmaya çalışacagım.Kardiyoları da artıracağım.Yüksek yağ oranıyla testo kullanmaya başlamıştım.Etkisi olur umarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zazabey    6
Erayerhan, 30 dakika önce yazdı:

Ben bir aydır testo e 250 mg kullanıyordum.Bu hafta itibariyle 500 mg a çıktım yağ oranımda az da olsa bir düşüş oldu.Pazartesinden itibaren yanına yohimbine ekleyerek yağ yakmaya çalışacagım.Kardiyoları da artıracağım.Yüksek yağ oranıyla testo kullanmaya başlamıştım.Etkisi olur umarım

Aralıklı oruç yapmanı öneririm growth hormon üretimini arttırdığı için yağ yakımı sağlıyor 1 ayda pantolonlarım düşmeye başladı ciddi manada 

Ama kür içi protein karbonhidrat dengene dikkat etmen de gerekiyor tabi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erayerhan    6
Zazabey, 12 dakika önce yazdı:

Ama kür içi protein karbonhidrat dengene dikkat etmen de gerekiyor tabi 

Hocam Bir gün normal karb bir gün 0 karb almayı düşünüyorum yada 2 güne 1 gün.Hacim olarak küçüleceğim büyük ihitmal zaten çok hacimli güzel bir vucudum yok ama düşük de olsa temiz büyümeyi hedefliyorum

Zazabey, 16 dakika önce yazdı:

Aralıklı oruç yapmanı öneririm growth hormon üretimini arttırdığı için yağ yakımı sağlıyor 1 ayda pantolonlarım düşmeye başladı ciddi manada 

Kas kaybı yaşatabilir diye bir-iki gün yüksek bir gün düşük karb almayı düşünüyorum hocam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    28

kür ile aynı şekilde beslenip yağ yakılacağı yanılgısına düşmemek lazım. işin en zor kısmı diyettir. eğer diyet yapabileceksen ilaçlara hiç bulaşmadan diyetini yapabilirsin bunun içinde sana tavsiyem günlük net 50gr karb ile birlikte intermittent fasting yapman. yağ oranını iyice düşürdükten sonra hacim kürüne girmen daha güzel olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertkaya    11
Rdm, 12 saat önce yazdı:

Risk kazanç açısından bakıldığı zaman yüksek yağ oranı düşük kas kütlesi ile yapılan kürler tamamen iradesizlikten ve boşa çekilen sağlık sorunları herşeyden önce antreman yapmayı bilmek beslenmeyi bilmek adam akıllı diyet yapmak ilaçlardan daha önceliklidir. Yağ oranını düşürüp kilo verip belirli bir yağ oranına geldiğin de bulk kürü yapması kazancı ve aldığı risk açısından daha keyifli olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Mertkaya, 21.10.2023 - 03:04 yazdı:

Risk kazanç açısından bakıldığı zaman yüksek yağ oranı düşük kas kütlesi ile yapılan kürler tamamen iradesizlikten ve boşa çekilen sağlık sorunları herşeyden önce antreman yapmayı bilmek beslenmeyi bilmek adam akıllı diyet yapmak ilaçlardan daha önceliklidir. Yağ oranını düşürüp kilo verip belirli bir yağ oranına geldiğin de bulk kürü yapması kazancı ve aldığı risk açısından daha keyifli olacaktır.

Risk ve kazanç açısından bakıldığında obezite steroid kullanımından daha az riskli değildir. 

Bende yukarıdaki mesajımda bahsettiğiniz antrenman ve diyet kısmından bahsetmiştim zaten bunlar sağlanmadan farmakolojik ürünlerde destek sağlamayacaktır, ve evet bazı insanların iradesi zayıf olur haklısınız. İşte bu yüzden ilaç kullanmak genellikle verilen paranın karşılığını alabilmek için irade sağlar. 

Kolay olan steroid ile bulk yapmaktır, asıl zor olan kilo vermektir,  kür yapmak/steroid kullanmak bizim algımıza göre hep kilo almak üzerine nedense. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188

Kürde diyet 2 kat acı vericidir iştahın 2kat açılır sinir stres daha fazla olur bozmaya sürekli daha fazla meyilli hal alırsın  kg almaya devam edebilirsin o yüzden kürsüz diyet yapıp sporcu beslenmesi antreman ve beslenmeni oturtup vücudunu fazlalıklardan temizle amaç çok önemli şuanki amacın için ilaç kullanımı çok gereksiz duruyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.