Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

crosfredy

Growth fiyatlari

Önerilen İletiler

crosfredy    261
Askabar, Bir saat önce yazdı:

1. Gh için 12 hafta aşırı yetersiz kalır. 
2. Kesinlikle eczane dışı temin etme hiç bir işe yaramaz. 
3. Bence 4 iü gayet yeterli oluyor. Yurt dışında definasyonda 1 iü vuran bile var ama bizim ülkemizde 6-8 iü arası çalışmaz diye bir algı var. Bence bugün en büyük sebebi o dozlarda kullanınca eczane ürünü çok maliyetli oluyor ve insanlar diğer markalara koşuyor. 
geno 36 üi 2400 bandında 

Açıkçası benimde aklımda 2iu almak var bulkta yaglanmadan büyümek için high carb giderek yurtdışı forum da görmüştüm bulk döneminde 2iu gideni dediğin gibi bizim ülkede 8-10 iu altını kullanma 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tr3n    230
Askabar, 2 saat önce yazdı:

1. Gh için 12 hafta aşırı yetersiz kalır. 
2. Kesinlikle eczane dışı temin etme hiç bir işe yaramaz. 
3. Bence 4 iü gayet yeterli oluyor. Yurt dışında definasyonda 1 iü vuran bile var ama bizim ülkemizde 6-8 iü arası çalışmaz diye bir algı var. Bence bugün en büyük sebebi o dozlarda kullanınca eczane ürünü çok maliyetli oluyor ve insanlar diğer markalara koşuyor. 
geno 36 üi 2400 bandında 

O 1 iu vuran boşuna delik deşik ediyor kendini hangi akıllıysa kanka benim salondan aldığım adam 8 iu kullanıyor günlük yanında bir de igf lr 3 de kullanıyor zengin adam bu yıl 2 kez yarıştı. yurt dışındakiler 10 iu kullanıyor maddiyat yetmez onada şirket ceo'su olacan fabrikatör 6 iu ideal kullanacaklar 4 iu az 2 iu yokluktur

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
Tr3n, Bir saat önce yazdı:

O 1 iu vuran boşuna delik deşik ediyor kendini hangi akıllıysa kanka benim salondan aldığım adam 8 iu kullanıyor günlük yanında bir de igf lr 3 de kullanıyor zengin adam bu yıl 2 kez yarıştı. yurt dışındakiler 10 iu kullanıyor maddiyat yetmez onada şirket ceo'su olacan fabrikatör 6 iu ideal kullanacaklar 4 iu az 2 iu yokluktur

Yazdığın anladığım kadarıyla hiç gh kullanmamışsın. Ezbere 1 iü boşa demek çok saçma 1 iü yağ yakımına illa katkı sağlıyor. Gh kullanıyor dediğin adam 8 iü alıyorsa yanına igf 1 extra kullanmak çok saçma. İgf 1 varsa gh neden var ? Hamdullah aykutlu bile 2 iü güzel diyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Askabar, 1 dakika önce yazdı:

Yazdığın anladığım kadarıyla hiç gh kullanmamışsın. Ezbere 1 iü boşa demek çok saçma 1 iü yağ yakımına illa katkı sağlıyor. Gh kullanıyor dediğin adam 8 iü alıyorsa yanına igf 1 extra kullanmak çok saçma. İgf 1 varsa gh neden var ? Hamdullah aykutlu bile 2 iü güzel diyor 

Kullandım attım fotosunu birinci sayfayı iyi okursan devamlı kullanmadım. Seni inandırmak zorunda değilim, kullanılıp kullanmadığıma iran growthla beraber igf lr 3 kullanıyor yağ yakımına destek  sağlasın diyedir herhalde detayına inmedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
Tr3n, 2 dakika önce yazdı:

Kullandım attım fotosunu birinci sayfayı iyi okursan devamlı kullanmadım. Seni inandırmak zorunda değilim, kullanılıp kullanmadığıma iran growthla beraber igf lr 3 kullanıyor yağ yakımına destek  sağlasın diyedir herhalde detayına inmedim 

İran growth = Lantus :) benim dediğim olay da bu eczane dışı kullanan herkes 8-10 iü kullanır 

tarihinde Askabar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Askabar, 50 dakika önce yazdı:

yarışmacı bir arkadaşım var koçu gh yazmış 12 hafta 2 iu 12 hafta 4 iu şeklinde işini iyi bilen bir insan hatta gorunce garibime gitmişti araştırmıştım sonradan ogrendım 2iu yağ yakımını desteklediğini 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
crosfredy, 21 saat önce yazdı:

yarışmacı bir arkadaşım var koçu gh yazmış 12 hafta 2 iu 12 hafta 4 iu şeklinde işini iyi bilen bir insan hatta gorunce garibime gitmişti araştırmıştım sonradan ogrendım 2iu yağ yakımını desteklediğini 

Kesinlikle çok güzel desteği var. Gh de önemli olan kısa süre yüksek doz değil. Olabildiğince uzun süre maddiyatın el verdiği dozda kullanmak. Ben askere gittiğim için 2 ay kadar kullanmadım. Şimdi herşeye tekrar başladım gh de 3 iü alıyorum. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

Yurtdışında 10 ui kullanıyorlar demiştim bir videoya denk geldim yurtdışında 30 ui vuran manyaklar varmış  görünce şok oldum videoyu bırakıyorum buraya İngilizcesi iyi olan bir arkadaş çeviri yapsın bize

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    43
Tr3n, 13.12.2023 - 11:17 yazdı:

Bazı konularda gerçekten çok güzel açıklamalar yapıyorsun fakat bence bu konuda baya ezbere gidip çuvallamış durumdasın.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/10352397/

Bu makalede 24 obezite teşhisi konmuş (22K, 2 Erko) 22-46 yaş aralığındaki bireylere haftalık 0.18iu/kg HGH vuruluyor, bu da 100kg bir birey için günlük 2.5iu’ya tekamül ediyor.

HGH vurulan grup plasebo grubuna kıyasla 2 kattan daha fazla bir yağ yakım performansı sergiliyor.

Kısacası 4iu az, 2iu yoktur, 1iu vuran maldır gibi bir tanım aptallıktır, alacağınız iu tabii ki yağ yakım performansını etkiler fakat alınacak 1iu bile doğal yağ yakım performansınızın daha fazlasını sağlayacaktır.

tarihinde egerdnc tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
egerdnc, 16.12.2023 - 18:43 yazdı:

Bazı konularda gerçekten çok güzel açıklamalar yapıyorsun fakat bence bu konuda baya ezbere gidip çuvallamış durumdasın.

O belirtmeleri " kas kütlesi " eklemek isteyenlere dayanarak yazdım (yağ yakımı değil) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
Tr3n, 16.12.2023 - 18:25 yazdı:

Yurtdışında 10 ui kullanıyorlar demiştim bir videoya denk geldim yurtdışında 30 ui vuran manyaklar varmış  görünce şok oldum videoyu bırakıyorum buraya İngilizcesi iyi olan bir arkadaş çeviri yapsın bize

Genelde bu dozlarda vurmalarının sebebi sadece kas koymak ve yağ yakımı değil adamlar her gün sert idman yaptığı için recovery için kullanıyorlar gh yi. Birde insilün kullandıkları için extra verim almak için vuruyorlar. Yinede kesinlikle saçmalık 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Askabar, 2 saat önce yazdı:

Genelde bu dozlarda vurmalarının sebebi sadece kas koymak ve yağ yakımı değil adamlar her gün sert idman yaptığı için recovery için kullanıyorlar gh yi. Birde insilün kullandıkları için extra verim almak için vuruyorlar. Yinede kesinlikle saçmalık 

4 iu nün üstüne ciddi bir organ büyümesi ile karşı karşıya kalındığını biliyorum tecrübem olmadı fakat makaleler okudum bence open hedefin yoksa 4 ile 6 iu ideal ki eczane ürününden bahsediyorsak 4-6 iu çok büyük farklar yaraticaktir uzun vadede

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann, 19.10.2023 - 23:34 yazdı:

Cinna tropin kullansan 30 iu 1000 tl di en son 

günde 5 iu vursan 6 gün gider yani 6 günlük masrafın 1000 tl. 12 hafta=84 gün  84 ➗ 6=14 

14x1000=14000 TL 

Dostum şuanki güncel fiyatı ne kadar bu cinnatropin in

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Muharremkarademir, 2 saat önce yazdı:

Dostum şuanki güncel fiyatı ne kadar bu cinnatropin in

36 iu 3000 TL 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408
crosfredy, 41 dakika önce yazdı:

36 iu 3000 TL 

Cinnatropini sormuş genotropinle karıştırdınız galiba.

@Muharremkarademir 1400-1800 değişiyor 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17
Ironmann, 8 saat önce yazdı:

Farkı nedir hocam ikisi de gh değil mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
turhanoğlu, 16 dakika önce yazdı:

Biri eczanede satılan gh diğeride İran'dan getirilen gh eczane daha güvenilir ama pahallı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
turhanoğlu, Bir saat önce yazdı:

gh soğuk zincir ilacı çok çabuk bozulabiliyor iranda gh fiyatı tr ye göre ucuz kimisi iran gh daha iyi çalıştığını söylüyor denemedim birşey diyemem fakat irandan tedarikçiye gelene kadar ne gibi şartlarda koşullarda korundu ilaç bozuldu mu bozulmadı mı garantisi yok tamamen karambole oluyor sağlam olsun 3 lira fazla olsun garanti çalışsın diyorsan eczane fakat ciddi bir para söz konusu 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17
crosfredy, 41 dakika önce yazdı:

gh soğuk zincir ilacı çok çabuk bozulabiliyor iranda gh fiyatı tr ye göre ucuz kimisi iran gh daha iyi çalıştığını söylüyor denemedim birşey diyemem fakat irandan tedarikçiye gelene kadar ne gibi şartlarda koşullarda korundu ilaç bozuldu mu bozulmadı mı garantisi yok tamamen karambole oluyor sağlam olsun 3 lira fazla olsun garanti çalışsın diyorsan eczane fakat ciddi bir para söz konusu 

Sırtta göğüste sivilcelenme için kullanmak istiyorum kürde en büyük sorunum sivilce oluyor. Ne kadar mantıklı günde 2 veya 3 ünite 3 ay boyunca kullansam sivilcelere fayda eder mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Ironmann, 16 saat önce yazdı:

Geçen yıl eylül ekim gibi 800 tl bulmustum Insta da cinnatropini fake çok vardır yada bozulup derecesini korumamış ürün olarak gelen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Tr3n, 2 saat önce yazdı:

Geçen yıl eylül ekim gibi 800 tl bulmustum Insta da cinnatropini fake çok vardır yada bozulup derecesini korumamış ürün olarak gelen 

Öyle bir durum da gh tüm etkisini kayıp mı ediyor yoksa %20 30 luk bir çalışma bandı oluyormu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
crosfredy, 4 saat önce yazdı:

Öyle bir durum da gh tüm etkisini kayıp mı ediyor yoksa %20 30 luk bir çalışma bandı oluyormu?

Bilmiyorum kanka ama çalışmasını bekleme canlı organizmalar gh de o yüzden soğuk zincir olarak geliyor uygun koşullarda saklanmazsa ölür organizmalar çalışmasını bekleme eczane anlatmıştı bana bunu sağlıklı olmaz kullanmak irandan buraya hangi koşullarda getiriliyor bilemeyiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408
turhanoğlu, 14 saat önce yazdı:

Sırtta göğüste sivilcelenme için kullanmak istiyorum kürde en büyük sorunum sivilce oluyor. Ne kadar mantıklı günde 2 veya 3 ünite 3 ay boyunca kullansam sivilcelere fayda eder mi 

Sivilce sebebi ilacın temiz ve laboratuvar ilacıysa dht ve östrojenden kaynaklıdır genellikle tabi karaciğerinde bir sıkıntı olmadığını var sayarsak bunun en iyi yöntemide kür içinde kan vererek 

dht,e2,karaciğer,prolaktin değerlerine baktırmakta olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    43

Cinnatropin oynanacak kumar değil bence, bir cok urunde insülin olabiliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.