Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Oktaysss

Bulk kuru

Önerilen İletiler

Oktaysss    10

Bulk yapmayı düşünüyorum su şekilde

• Testo 25hafta
  • Bolde 20hafta 
  • 4-5hafta danabol 
  • Igf 1 lr3

Ek olarak npp veya tren enant koyasım var 

Yağ oranım yüzde 13-14 civarı sizce hangisini eklemeliyim npp mi tren mi tavsiyeleriniz için teşekkürler şimdiden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.363
Oktaysss, 29 dakika önce yazdı:

• Testo 25hafta
  • Bolde 20hafta 
  • 4-5hafta danabol 
  • Igf 1 lr3

Yağ oranım yüzde 13-14 civarı sizce hangisini eklemeliyim npp mi tren mi tavsiyeleriniz için teşekkürler şimdiden.

tableti direk kürden çıkarıp, boldenin son 10 haftasında npp eklemeni öneririm.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktaysss    10
otopsicikedi, 26 dakika önce yazdı:

tableti direk kürden çıkarıp, boldenin son 10 haftasında npp eklemeni öneririm.

Ek baska bisey eklemeye gerek varmi sence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363
Oktaysss, 2 dakika önce yazdı:

Ek baska bisey eklemeye gerek varmi sence 

Yok dostum eksiği yok fazlası vardı. Tablet kullanarak boş yere yapacağın uzun kürde sağlık parametrelerini bozacaktın.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
Oktaysss, Bir saat önce yazdı:

• Testo 25hafta
  • Bolde 20hafta 
  • 4-5hafta danabol 
  • Igf 1 lr3

Para sorunun yoksa ghrp 2 eklenebilir ekstra olarak bence.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktaysss    10
otopsicikedi, 18.10.2023 - 13:45 yazdı:

Yok dostum eksiği yok fazlası vardı. Tablet kullanarak boş yere yapacağın uzun kürde sağlık parametrelerini bozacaktın.

Brom npp dedinya tren gecmisimde var  yinede npp mi onerirsin hic kullanmadim. Bu arada npp

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363
Oktaysss, 1 saat önce yazdı:

Brom npp dedinya tren gecmisimde var  yinede npp mi onerirsin hic kullanmadim. Bu arada npp

Trene benzer yan etkilerini daha az yaşayacağın dozajını iyi ayarlarsan herhangi bir ereksiyon sorunu yaşamayacagın bir ilaç. Trene nazaran sağlık parametrelerini bozmadığı için uzun kullanımada açık bir ilaç. Yanında mutlaka p5b magnezyumu kullanmanı öneririm. Ben bunu kullanırken hiç prolaktin sorunu yaşamadım kendi planlamamda. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
otopsicikedi, 21.10.2023 - 09:16 yazdı:

Trene benzer yan etkilerini daha az yaşayacağın dozajını iyi ayarlarsan herhangi bir ereksiyon sorunu yaşamayacagın bir ilaç. Trene nazaran sağlık parametrelerini bozmadığı için uzun kullanımada açık bir ilaç. Yanında mutlaka p5b magnezyumu kullanmanı öneririm. Ben bunu kullanırken hiç prolaktin sorunu yaşamadım kendi planlamamda. 

Bahsettiğin mg ve süre ne kadar nppde?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363
desperado, 8 saat önce yazdı:

Bahsettiğin mg ve süre ne kadar nppde?

Ben 100 mg olarak denemek için kullandım 10 hafta kadar. 3 haftasında kendisini hissettirdi ekstra güç ve doluluk olarak. Bir kürümde 16 hafta 150-200 civarı kullanmayı düşünüyorum.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Slmrt    4
otopsicikedi, 2 saat önce yazdı:

Ben 100 mg olarak denemek için kullandım 10 hafta kadar. 3 haftasında kendisini hissettirdi ekstra güç ve doluluk olarak. Bir kürümde 16 hafta 150-200 civarı kullanmayı düşünüyorum.  

Uzun kurlerde tablet onermiyorsunuz ama 4 hafta anapolon çeyrek mg alsak günde sorun olurmu kur içinde testo iran 500 rimo 300mg seklinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850
Slmrt, 50 dakika önce yazdı:

Uzun kurlerde tablet onermiyorsunuz ama 4 hafta anapolon çeyrek mg alsak günde sorun olurmu kur içinde testo iran 500 rimo 300mg seklinde

5 hafta 50 mg yeterli oluyor bana kürlerimde.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363
Slmrt, 43 dakika önce yazdı:

anapolonu bir sonraki küründe kullanmanı öneririm gerçekten etkili bir ilaç, ve anapolonu kick start olarak değil artık kürün durgunluğa ulaştığı son 4 haftaya öneriyorum. kürün başında kan değerlerini mahvetmek yerine son 4 haftadan sonra sağlık evresine geçeceğin için bu şekilde kullanımı bana çok daha mantıklı geliyor. Şuan ki dozajlarında çok iyi bence herhangi bir şey ekleyip risk almana gerek yok. Bu dozajlardan verim almadığın zaman npp eklersin. bir sonrakinde de 4 haftasına anapolon eklersin, bu şekilde ufak adımlarla sağlığını riske atmayacak şekilde uzun vadeli ilaç kullanabilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
otopsicikedi, 15 saat önce yazdı:

Son 4 haftasında anapolon olacak şekilde 14 hafta tren testo küründen sonra cruisea geçtim. İgf1 ve 150 mg testo kullanıyorum. Kan değerlerim düzeldikten sonra 400-500 mg civarı 20-24 haftalık bolde kürüne girmeyi düşünüyorum yanına düşük doz npp ekleyip eklememe konusunda kararsızım. Decadickten yana çekincem var. 1000 mglık flakonu 6-7 hafta kullansam nasıl olur acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363
desperado, 9 dakika önce yazdı:

Son 4 haftasında anapolon olacak şekilde 14 hafta tren testo küründen sonra cruisea geçtim. İgf1 ve 150 mg testo kullanıyorum. Kan değerlerim düzeldikten sonra 400-500 mg civarı 20-24 haftalık bolde kürüne girmeyi düşünüyorum yanına düşük doz npp ekleyip eklememe konusunda kararsızım. Decadickten yana çekincem var. 1000 mglık flakonu 6-7 hafta kullansam nasıl olur acaba

Npp kullanırken proviron kullanabilirsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.