Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Test-enjoyer

Boldenon-testo-danabol kürü

Önerilen İletiler

Öncelikler selamlar,

• 1-4 hafta danabol 
  • 1-15+ hafta testo e
  • 1-15+ boldenon 

Marka: AndroChem (boldenon 1ml/300mg - testo 1ml/250mg)

İlaçlar bu şekilde kan testlerim hepsini hallettim şuanlık problem yok.

• İlk 4 hafta 30 mg danabol sonra kesicem.
  • İlk 4 hafta 250mg testo alıcam. 4 hafta sonra testoyu 500e çekicem 

Fakat tek aklımı karıstıran şey boldenon dozu ilk 4 hafta testo ile aynı mı alayım yoksa 300lerde bırakıp sonradan testo ile arttırayım mı? 500-500 ya da 500-600 gibi

Yanlışım olabilir konu hakkında herkese iyi ve sağlıklı günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheExecutioner    138
Test-enjoyer, 16 saat önce yazdı:

Öncelikler selamlar,

Yanlışım olabilir konu hakkında herkese iyi ve sağlıklı günler.

İlk kürün değilse 250 gitmeni önermem boşa vakit kaybı bence 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

E2 değerine göre bakarsın çok azaltmazsa 600 yaparsın azaltırsa 500

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen, 36 dakika önce yazdı:

E2 değerine göre bakarsın çok azaltmazsa 600 yaparsın azaltırsa 500

500 testo e 600bolde gireyim direkt iyi midir?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    866

500 / 500 yap ben yıllardır böyle kullanıyorum uzun vadeli.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: sarmskullanicisi
      Merhaba arkadaşlar,
      ürünleri sipariş ettim en geç üç beş güne elimde olurlar. Bu konu bilen kardeşlerimden abilerimden destek, bilgi fikir alışverişi amaçlıdır. En detayına kadar bilgileri ilaçları yazacağım.
      Yaşım 24  kilom 70 3-4 yıllık kickboks geçmişim var Onun dışında body ile uğraştım uzun zamandır bu kilolarda takılmaktayım ve açıkçası hem hayatıma disiplin kazandırmak olsun hem irileşmek ve güçlenmek istediğimden ilaca başlıyorum. Şuanki kilomda 70 de yani tek tekrar 107 kilo bench press atmışlığım var hammer curl gibi ağırlıklardada bu kilomda tek kol 35 kiloyla 4-5 tekrar temiz yapabiliyorum. Dediğim gibi vücut tabi temiz büyüsün hepimiz isteriz ama önceliğim tamamen güç arttırmak yağlansamda sorun değil demek istediğim.
      (Kullandığım ilaçları aldığım siteden alan tanıdıklarım var ve buradaki sporcuların yüzde 80 i bu siteden alıyor ürünler sağlam.)
      Kullanacağım ilaçlar ve dozajları şu şekilde:
      Trenbolon Enanhat: 300 MG Testo Enanhat: 500 MG Boldenon : 300 MG not: Ayrıca trenbolon ve testo tek şişe içerisinde ilacın ismi TNT diye geçiyor ve içerisinde 400 MG/ml var. Her bir vurumda 250 MG testo ve 150 MG tren vurmuş oluyorum bu konu yani TNT hakkında bilgisi olan varsa onun içinde yazmanızı rica ederim
      Herhangi bir sağlık sorunum yok ilaçlar gelmeden veya sonradan kan testi yaptıracağım forumlarda youtubede çok araştırmasını yaptım vitaminler pct, dozaj vb her şeye baktım ama genede bu işi yapmış bu hormanları vücuduna almış dostlarım bana bu konu altında veya sosyal medyadan yardımcı olurlarsa çok sevinirim,,,,
      Tüm gelişimimi, ilerleyişimi ve gidişatı forum üzerinden farklı bir konu hatta instagram hesabı açarak (gün bir, gün2, gün3…) şeklinde hem yabancı olarak hem türkçe olarak ayrıca paylaşıcam.
      Ayrıca yapmayı planladığım beslenme planının fotoğrafı:
      4600 Kalori 220-250 gr protein Alttaki fotoğrafta listem mevcut :

Tüm desteklerinizi yardımlarınızı bekliyorum, hayırlı günleriniz olsun.
    • Yazan: srhtkck4
      Merhaba saygı değer abilerim,
      1,5 yıllık spor geçmişim sonrasında ilk kürüme girmeye karar verdim.
      Yaklaşık 3 ay gibi bir süredir uzun uzun düşündüm kararımı netleştirdim. .... hocamlar çalışmayı düşünüyorum. İlaç temini konusunda bazı kişilerle temasım oldu. Boldenone ve testesteron enanthate alımı konusunda. Piyasadaki çoğu ürün laboratuvar ürünü zaten biliyoruz. Kuzenim satsa dahi ona da güvenmem. O yüzden ezcaneden yasal olarak rimobolan alıp testestesteronu dışarıdan temin etmek istiyorum.
      Bolde ve primabolon konusunda hangisini tercih etmem daha doğru olur?
    • Yazan: dips enjoyer
      Fıtık sebebiyle BPC-157 başlamayı düşünüyorum. Daha önce kür geçmişim yok. Artık başlamış olayım diyorum,
      - 250 testo enanthate
      - Sakatlığa bağlı dozajlarda BPC-157
      Böyle bir kür var kafamda. Yaş 20, boy 172, kilo 74-76. Yaklaşık 3 yıldır spor yapıyorum. Bu sakatlık mereti olmasa gayet disiplinli bir antrenman ve beslenme rutinim vardı, geri dönebiirim. BPC-157'nin anabolik etkisini bilmesem de yağ yakımına katkı sağladığı hakkında buradaki hocalarımın tecrübelerini okumuştum. Ne dersiniz? @SantoR @metinav
      bknz:
      bknz:
      Şu an aile evindeyim, İstanbul'a döner dönmez hem testoyu hem BPC'yi Burak Hoca'dan temin etmeyi planlıyorum.
    • Yazan: Kaanzinn
      Selamlar arkadaşlar, nasılsınız?
      20 yaşında ilk 1 senesi yarım yamalak olmak üzere toplam  4 senedir düzenli şekilde spor yapıyorum antrenman ve beslenmeyi  güzel şekilde oturttuğumu düşünüyorum.
      İlk kür olarak planlamam:
      Testo enantat 250mg Primobolan 300mg Sorularım:
      Yağ oranım 12-13 civarı ama primo yerine masteron mu eklesem eklemesem mi? Arada kaldım yaz olmasa bolde girecektim ancak çok balon olmak istemiyorum fikirleriniz nelerdir ? 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.