Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ersinersin358

Kürü birakiyorum tavsiye lutfen

Önerilen İletiler

Arkadaslar 5.5 aydir kurdeyim.ilk kurum 16 haftalikti 10 15 gun sonra pct siz 2.kure basladim cunku ilaclari aldigim hoca pctye gerek yok dedi.yani hic kan tahlili yaptirmadim.Simdi 2.kurun 5.haftasindayim ve ilk küre baslamadan onceki saclarimla suanki hali arasinda cok fark oldu ve bu durum canimi çok sıktı.

Saclarim ekim ve memnunken simdi yeniden sacsiz kalmak beni cok mutsuz ediyor bu yuzden kuru sonlandirmak istiyorum.Simdi yapmam gerekenler nelerdir fikir almak istiyorum.Testislerim cok kuculdu ve hangi kan testlerini hangi birimden ne sebeple yaptirabilirim?Aile sagligi merkezinden talep edebilir miyim mesela?Yorum yaparsaniz cok sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ulquiorra_z    196

kullandığın ilaçları yazarmısın güncel ona göre kandan çıktığı zaman hastaneye ürolog veya dahiliyeye git hocam ilaç kullanıyorum bırakcam tedavi olmam hormon testine ihtiacım var de(totaltesto, free testo,lh,fsh,prolaktin,e2)

yardımcı olurlar kıl biri gelirse çıkar başkasına gidersin kasmaya gerek yok var arada öyle değişik vücut görünce kıskanan obez doktorlar.

teste görede burdaki hocalarım yardımcı olur. He bu arada pct ye gerek yok demesi ben sahte ilaç satıyorum diye bağırıyor haberin olsun muhtemelen boştu ürünlerin

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z, 17 saat önce yazdı:

kullandığın ilaçları yazarmısın güncel ona göre kandan çıktığı zaman hastaneye ürolog veya dahiliyeye git hocam ilaç kullanıyorum bırakcam tedavi olmam hormon testine ihtiacım var de(totaltesto, free testo,lh,fsh,prolaktin,e2)

yardımcı olurlar kıl biri gelirse çıkar başkasına gidersin kasmaya gerek yok var arada öyle değişik vücut görünce kıskanan obez doktorlar.

teste görede burdaki hocalarım yardımcı olur. He bu arada pct ye gerek yok demesi ben sahte ilaç satıyorum diye bağırıyor haberin olsun muhtemelen boştu ürünlerin

Testosteron enanthate deca durabolin ve boldenon 1 er ml hafta 3 almaya baslamistim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
ersinersin358, 5 saat önce yazdı:

Testosteron enanthate deca durabolin ve boldenon 1 er ml hafta 3 almaya baslamistim.

@rastlantisal @Rdm @otopsicikedi hocalarım baksın yanlış bişe söylemiyim deca fln direk kesilince sıkıntı oluyor diyolar ondan dolayı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
ersinersin358, 2 dakika önce yazdı:

O yuzden paylasmak istedim aslinda nasil birakmak gerekiyor?

anaboliği kesip bir süre sadece testosteron devam etmen gerek. 1 ay diyorlardı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
ersinersin358, 8 dakika önce yazdı:

Hap formlari vardi bir de hocam onlari da kesip sadece testostereon mu devam etmek gerek?

evet biraz öyle devam edip testoyu kes, kestikten 12gün snra fln test ver ona göre pct yaparsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.441
ersinersin358, 09.10.2023 - 23:05 yazdı:

Arkadaslar 5.5 aydir kurdeyim.ilk kurum 16 haftalikti 10 15 gun sonra pct siz 2.kure basladim cunku ilaclari aldigim hoca pctye gerek yok dedi.yani hic kan tahlili yaptirmadim.Simdi 2.kurun 5.haftasindayim ve ilk küre baslamadan onceki saclarimla suanki hali arasinda cok fark oldu ve bu durum canimi çok sıktı.

Saclarim ekim ve memnunken simdi yeniden sacsiz kalmak beni cok mutsuz ediyor bu yuzden kuru sonlandirmak istiyorum.Simdi yapmam gerekenler nelerdir fikir almak istiyorum.Testislerim cok kuculdu ve hangi kan testlerini hangi birimden ne sebeple yaptirabilirim?Aile sagligi merkezinden talep edebilir miyim mesela?Yorum yaparsaniz cok sevinirim.

2. kürünün içeriği nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.441
ersinersin358, 2 saat önce yazdı:

Testosteron enanthate deca durabolin ve boldenon 1 er ml haftada 3 almaya baslamistim

Anabolikleri kes öncelikle. Kullandığın anabolikler en uzun esterliler. Sadece testosteron devam edeceksin. 750mg testosteron alıyorsun. 

• 1-2 haftalar 750MG testosteron enhantate
  • 3-4 haftalar 500MG testosteron enhantate
  • 5-6 haftalar 250MG testosteron enhantate 

kullanacaksın. 6. hafta son enjeksiyonu yapınca 3 hafta daha sayıp PCT başlatacağız. O vakit gelince yine haberleşelim. PCT planlayalım.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rambo32    28
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Anabolikleri kes öncelikle. Kullandığın anabolikler en uzun esterliler. Sadece testosteron devam edeceksin. 750mg testosteron alıyorsun. 

• 1-2 haftalar 750MG testosteron enhantate
  • 3-4 haftalar 500MG testosteron enhantate
  • 5-6 haftalar 250MG testosteron enhantate 

kullanacaksın. 6. hafta son enjeksiyonu yapınca 3 hafta daha sayıp PCT başlatacağız. O vakit gelince yine haberleşelim. PCT planlayalım.

Hocam enanthate ilk enjeksiyondan kac gun sonra vucutta pik yapar cevaplama sansiniz var mıdır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
rambo32, 3 dakika önce yazdı:

Hocam enanthate ilk enjeksiyondan kac gun sonra vucutta pik yapar cevaplama sansiniz var mıdır 

4. ve 5. haftada peek yapar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam şişede 1 ml de 300 mg yazıyor. 1 2 hafta 750 mg demişsiniz 2.5 ml yapar. tek seferde mi vurmalıyım yoksa bölerek mi kullanmalıyım. bölersem kaç gün arayla kaçar ml olarak bölmeliyim? @rambo32 @rastlantisal

Teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rambo32    28
ersinersin358, 5 saat önce yazdı:

hocam şişede 1 ml de 300 mg yazıyor. 1 2 hafta 750 mg demişsiniz 2.5 ml yapar. tek seferde mi vurmalıyım yoksa bölerek mi kullanmalıyım. bölersem kaç gün arayla kaçar ml olarak bölmeliyim? @rambo32 @rastlantisal

Teşekkür ederim

hocam testo enanthate pazartesi-cuma ya da 3,5 gün arayla vurulur , prosedür budur benim bildiğim kadarıyla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.441
ersinersin358, 6 saat önce yazdı:

@rastlantisal hocam sonuç böyle. Ne yapalım? 

Döngü açılmaya başlamış. E2 neden o kadar düşük. Armidex mi kullandın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arimidexi ilk kürde kullandım. 4 5 gündür klomene başladım etki eder mi bilmiyorum bilgilendiriyorum. Bir de ben saç ektirmiştim bir süredir proscar kullanıyorum. Şuan kilo alamıyorum beslenmem fena olmamasına rağmen. Ve testisler çok küçüldü. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.441
ersinersin358, 13 dakika önce yazdı:

Arimidexi ilk kürde kullandım. 4 5 gündür klomene başladım etki eder mi bilmiyorum bilgilendiriyorum. Bir de ben saç ektirmiştim bir süredir proscar kullanıyorum. Şuan kilo alamıyorum beslenmem fena olmamasına rağmen. Ve testisler çok küçüldü. 

Günde 1 klomen + 1 tamoksifen ile 1 ay devam et. PCT de kilo alamazsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sağolun hocam peki bu süreçte hafif mi yapmalıyım antrenmanı? Son olarak bu sonuçlar yeterli mi? Yani karaciğer böbrek gibi organlarla ilgili fikir veriyor mu bu testler? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.441
ersinersin358, 9 dakika önce yazdı:

Sağolun hocam peki bu süreçte hafif mi yapmalıyım antrenmanı? Son olarak bu sonuçlar yeterli mi? Yani karaciğer böbrek gibi organlarla ilgili fikir veriyor mu bu testler? 

Hiç bir fikir vermez. O iş tam teşekküllü kan testi ile çıkar.

Döngün açılmaya başlamış gidişat iyi. Pumpa yönelik antrenmanlar. Ağır antrenman yapma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@rastlantisal hocam klomen ve tamoksifene başladım. Normal döngüme ne zaman dönerim? bu süreçte nasıl beslenmeliyim? Antrenmanı ağır yapmıyorum ama kilom kür sırasında 73 lerdeyken şuan 68 69 bandında. Ama bir yandan da bel bölgemde kalınlaşma görüyorum. Kilo kaybederken belimdeki kalınlaşmayı anlamıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.441
ersinersin358, 29 dakika önce yazdı:

@rastlantisal hocam klomen ve tamoksifene başladım. Normal döngüme ne zaman dönerim? bu süreçte nasıl beslenmeliyim? Antrenmanı ağır yapmıyorum ama kilom kür sırasında 73 lerdeyken şuan 68 69 bandında. Ama bir yandan da bel bölgemde kalınlaşma görüyorum. Kilo kaybederken belimdeki kalınlaşmayı anlamıyorum. 

PCT bittikten 2 hafta sonra normalleşmeye başlarsın. Vücudunda testosteron olmadığı ve östrojen baskın hormon olduğu için belinin kalınlaşması ve kas kaybının olması kaçınılmaz. Bilhassa bu dönem çok temiz beslenmen lazım. Yani sen aslında 3-4 kilo kaybetmedin. 2-3kg su kaybettin ve 1-2 kg yağ aldın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ersinersin358, 11.10.2023 - 12:56 yazdı:

Teşekkür ederim

bi dakika 1 ml 300mg hangi marka bu three mi yoksa

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.