Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

nislaki

Koruyucu seçimi destek

Önerilen İletiler

nislaki    4

Merhabalar dostlar testosteron, boldenon ve dhb kullanacağım bir kür yapacağım.

Omega 3 olarak nutraxin kullanacağım. Ayrıca günlük 1200 mg NAC alacağım(sabah 600 akşam 600)

Fakat diğer koruyucular arasında kaldım çünkü bariz bir fiyat farkı var aralarında(fiyatı önemli değil ancak aynı işlevi görecek şeye daha fazla para vermek istemiyorum).

Seçeneklerimi aşağıya sıralıyorum:

1) New life 4 hepa

2) KingSize On Cycle

3) Liv.52 ve Cystone

4) Proteinocean Liver ve Kidney

5) Nature's Supreme Milk Thistle Complex

Bunlar dışında önerilerinize de açığım. Sizce hangilerini seçmeliyim? Şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ironmann    410

En uygununu al gitsin.Sadece şunu diyeceğim protein ocean ürünleri inceledim bir dahaki kürde deneyeceğim bende

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Paranoid    2

Karaciğer için New life 4 hepa

Böbrek için SepeNatural Astragalus

Omega3 için New life Efa S1200

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhanacan    68
gönderildi (düzenlendi)

Çoğu zaten birbirinin aynısı sayılır. Karaciğer için asıl koruyucu etkiyi sağlayan deve dikeni, içinde deve dikeni bulunan ucuz ve güvenilir olan her şeyi alabilirsin. Hatta aktardan tohumunu alıp çayını kaynatsan bile olur. Böbrekler içinse alacağın herhangi bir koruyucu yerine su tüketimini arttırman bile çok daha iyi verim sağlar pek bir işe yaramıyorlar ama boş geçmiyim diyorsan üzüm çekirdeği ekstresi içeren ve bulabiliyorsan astragalus bulunan herhangi bir supplementte işini görür.

tarihinde gokhanacan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
nislaki, 6 saat önce yazdı:

Merhabalar dostlar testosteron, boldenon ve dhb kullanacağım bir kür yapacağım.

Omega 3 olarak nutraxin kullanacağım. Ayrıca günlük 1200 mg NAC alacağım(sabah 600 akşam 600)

Fakat diğer koruyucular arasında kaldım çünkü bariz bir fiyat farkı var aralarında(fiyatı önemli değil ancak aynı işlevi görecek şeye daha fazla para vermek istemiyorum).

Seçeneklerimi aşağıya sıralıyorum:

1) New life 4 hepa

2) KingSize On Cycle

3) Liv.52 ve Cystone

4) Proteinocean Liver ve Kidney

5) Nature's Supreme Milk Thistle Complex

Bunlar dışında önerilerinize de açığım. Sizce hangilerini seçmeliyim? Şimdiden teşekkürler.

Hepa 4 gereksiz pahalı ve içeriği dümen kingsize black guardian alabilirsin veya liv52 cystone black guardian f/p en iyisi olabilir 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Aslında bu bahsedilenlerin hepsi aktarlarda doğal hali ile var. Omega 3 çok çok etkili evet ama haftada 2 öğün balık ve her gün 1 adet ceviz yediğinizde vücudun ihtiyacı olan kadarını karşılamış oluyorsunuz.

Ama hap alıp yutmak her zaman daha kolay geliyor tabi :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nislaki    4
Kapukaya, 02.10.2023 - 23:12 yazdı:

Hepa 4 gereksiz pahalı ve içeriği dümen kingsize black guardian alabilirsin veya liv52 cystone black guardian f/p en iyisi olabilir 

black guardian ile on cycle arasında on cycle daha dolu bir içeriğe sahip gibi görünüyor neden black guardian önerdiniz merak ettim.

Rdm, 15 saat önce yazdı:

Aslında bu bahsedilenlerin hepsi aktarlarda doğal hali ile var. Omega 3 çok çok etkili evet ama haftada 2 öğün balık ve her gün 1 adet ceviz yediğinizde vücudun ihtiyacı olan kadarını karşılamış oluyorsunuz.

Ama hap alıp yutmak her zaman daha kolay geliyor tabi :) 

Çok haklısınız ancak balık tüketmeyi gerçekten sevmiyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
nislaki, 11 saat önce yazdı:

black guardian ile on cycle arasında on cycle daha dolu bir içeriğe sahip gibi görünüyor neden black guardian önerdiniz merak ettim.

Çok haklısınız ancak balık tüketmeyi gerçekten sevmiyorum. 

Milk thistle oranı biraz daha yüksek ve glutaton içeriği falan var kandan ağır metalleri atılımınıvs. Etkisi var glutatyonunda hatta çoğu imkanı olan sporcu bunu direkt serum olarakta uyguluyor. Ayriyettende cüzi bı miktar fiyat farkıda var

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nislaki    4
Kapukaya, 4.10.2023 - 11:08 yazdı:

Milk thistle oranı biraz daha yüksek ve glutaton içeriği falan var kandan ağır metalleri atılımınıvs. Etkisi var glutatyonunda hatta çoğu imkanı olan sporcu bunu direkt serum olarakta uyguluyor. Ayriyettende cüzi bı miktar fiyat farkıda var

Çok teşekkür ederim önerileriniz için.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
napervaq    5
gönderildi (düzenlendi)

kingsize oncycle ve black guardian 1 er tablet olarak kullanmaya başladığımdan beri devedikeni ve nac900 bırakmıştım, alt ast değerlerim yükselmiş anlayacağım o ki bende nac900 ve herhangi bir milkthistle daha çok iş yapıyor bunlara para dökmek sanırım saçmalık nac900 gibi bir mucize varken

tarihinde napervaq tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nislaki    4
napervaq, 1 dakika önce yazdı:

kingsize oncycle kullanmaya başladığımdan beri devedikeni ve nac900 bırakmıştım, alt ast değerlerim yükselmiş anlayacağım o ki bende nac900 ve herhangi bir milkthistle daha çok iş yapıyor bunlara para dökmek sanırım saçmalık nac900 gibi bir mucize varken

Sabit tutmak aslında zor bir şey. Kaçtan kaça çıktı değerleriniz ve ne kadar sürede? Kullandığınız ilaçlar ve dozları nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
napervaq    5
gönderildi (düzenlendi)
nislaki, 3 dakika önce yazdı:

Sabit tutmak aslında zor bir şey. Kaçtan kaça çıktı değerleriniz ve ne kadar sürede? Kullandığınız ilaçlar ve dozları nedir?

kısa zaman aralıklarında  alt ast değerleri veriyorum , haftada 3 4 nac900 ve günlük deve dikeni hapı tüketiyordum, yaklaşık 3 haftadır nac almayı bıraktım ve 1 tablet oncycle 1 tablet blackguardian alıyorum 24lü değerlerden 36lara fırlamış. 500testo-400 bolde

tarihinde napervaq tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nislaki    4
napervaq, 37 dakika önce yazdı:

kısa zaman aralıklarında  alt ast değerleri veriyorum , haftada 3 4 nac900 ve günlük deve dikeni hapı tüketiyordum, yaklaşık 3 haftadır nac almayı bıraktım ve 1 tablet oncycle 1 tablet blackguardian alıyorum 24lü değerlerden 36lara fırlamış. 500testo-400 bolde

Çok sıkıntılı bir artış değil bildiğim kadarıyla. Ancak kürünüzün kaçıncı haftasında olduğunuz da önemli. Benim yaptığım son kürün başlarında 40 civarlarında idi 20. Hafta sonunda test verdiğimde ise 115 lere kadar çıkmıştı.(günlük 4x liv52 4xcystone ve 2xnac600 kullanıyordum)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.