Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

hakandemir53

PEPTİT ŞIRINGA ACİL YARDIM.

Önerilen İletiler

tolgacan94    213

Daha detayli insulin enjektorlerinden alabilirsiniz 10 a kadar ceketsiniz 500 mcg olur eger ghrp6 niz 5mg ise.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big Muscle    12

1 İLE 2 ARASI

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.264

Büyük harfler ile konu başlığı ve içeriği '' YASAK '' arkadaşlar '' YASAK '' internet dünyasında ki yazışmalarda kullanılan büyük harfler toplu halde küfür ile denktir.

Kaç kere uyardım yine uyarıyorum bir daha bu şekilde içerik konu görürsem direk kişi yada kişileri platformdan uzaklaştırıyor olacağım bilginize.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

özür dilerim hocam. tolga hocam bu arada evet ghrp6 5mglık. mantıken o zaman 2ye kadar mı cekecegım tam olarak? burda sadece bu ıgnelerden var malesef

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

evet 2 ye kadar getireceksiniz(20 değil) her seferinde ama bu flakonların bir ömrü var biliyorsunuz değilmi dolapta sakladığınız halde bile maksimum 20 gün dayanırlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam şaka gibi 2. çubuga bakınca çok az gibi duruyor ama öyle yapıcam teşekkürler aydınlattınız. bu arada hocam tüplerim şuan oda sıcaklığında henuz açmadım suyu eklemedım. suyu ekleyınce dolaba koyacagım tek tek. zaten hesaplamalarıma göre bir tüp 18 gün falan yetecektir bana. yanılmıyorum dimi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234

Her 1 mg. GHRP-6 başına 1 ml su eklenir bu oranla hazırlanan çözelti; 10 ui başına 100 mcg GHRP-6 içerir.

@tolgacan94, GHRP-6nın 20 günde denatüre olduğunu duymamıştım, kaynaklarını paylaşır mısın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ui olayını tam anlayamadım hocam dedıgım gıbı ınsulın ıgnesı gordugunuz gıbı tolga hocamın deyısıyle ıkı cubukluk alanda cok kucuk kalıyor. cekemeyecek kadar az şimdi denedim. daha detaylı 10 unıtlık falan mı almam gerekıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234

Yukarıda yazdığım tarifle doğru dozu elde etmiş olursunuz.

Bugün zamanım yok ama yarın sıvılar ve çözeltiler ile ilgili bir rehber hazırlayıp konu açarım. Daha net anlarsınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
Her 1 mg. GHRP-6 başına 1 ml su eklenir bu oranla hazırlanan çözelti; 10 ui başına 100 mcg GHRP-6 içerir.

@tolgacan94, GHRP-6nın 20 günde denatüre olduğunu duymamıştım, kaynaklarını paylaşır mısın?

herhangi bir bu şekilde kullanılan flakon ve su karışımlı ilacı mesela insulin ilacı olan humulin i baz aldım mesela

6.4 Saklamaya yönelik özel uyarılar

Kullanımdan önce:

Buzdolabında 2-8''C arasında saklayınız. Dondurmayınız, Donmuş ürünleri çözüp kullanmayınız. Aşırı sıcak ve direkt güneş ışığı altında bırakmayınız. Orijinal ambalajında saklayınız.

Kullanıma başladıktan sonra:

Flakon açıldıktan sonra 30°C'nin altında saklanarak 28 gün içerisinde kullanılmalıdır.

http://kub.ilacprospektusu.com/ilac/2531-humulin-r-100-iu-ml-solusyon-iceren-flakon-10ml-kub

28 i 20 olarak hatırlamışım kusura bakmayın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
hocam 5mglık tupun ynındakı steril su 2ml lik. kutunun ıcınden cıkan su bu kadar.yetersız olacagını sanmıyorum 5 ml koymazmıydılar o zaman

suyun önemi yok 2 ml su eklediyseniz ürünün içine 100 mcg için 4 birim çekebilirsiniz sadece matematik hesabını değiştirir. çözeltinin yoğunluğu ile oynamak ilacın etkisini değiştirmez

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
nasıl yani hocam biraz daha açar mısınız olayı. 4 birim derken 5mglık bir tüpü o zaman 200mcgden kaç defa kullanabıleceğim.

5 mg lık tüpe 2ml su ekler iseniz elinizde 200ui ürününüz olur bu 200 ui 5000 birime tekabül eder 5000/200 yaparsak şırıngadaki 1ui lık her çizgi 25 mcg ilaç anlamına gelir.

4 çizgi 100mcg

8 çizgi 200 mcg

toplamda 200ui yani 200 çizgimiz olduguna göre günde 200 mcg istiyosak 200/8 yapacağız 25 günde bitecek flakonumuz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

anladım hocam çok sagolun. o zaman benım şırıngamı gördünüz. 2 değil de 4e kadar çekeceğim o zaman? çizgiden kastınız budur dımı hocam cunku benım sırıngam detaysız bılıyorsunuz 100luk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
anladım hocam çok sagolun. o zaman benım şırıngamı gördünüz. 2 değil de 4e kadar çekeceğim o zaman? çizgiden kastınız budur dımı hocam cunku benım sırıngam detaysız bılıyorsunuz 100luk

evet 0 ile 10 arasındaki 4.küçük çizgiye çekerseniz 100mcg almış olacaksınız.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.