Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ulquiorra_z

Enjeksiyon yardım acil

Önerilen İletiler

ulquiorra_z    196

Hocalarım olay olalı 2 dakika olmuyo direk konu açtım ne yapmalıyım biraz panikledim

3.5 aydır enjeksiyon yapıyorum ilk defa başıma geldi

Sol bacağımdan enjeksiyon yapıyordum herşey normaldi iğneyi çektiğim gibi avuç avuç kan geldi bacağım full kan oldu.

Neden böyle oldu enjektöru çektiğimde kan gelmemişti.

Bişey olurmu?

Enjeksiyonu tekrar yapmalımıyım ilaç çıkmışmıdır.

İçinde biraz oynamıştı iğne ama ilk defa böyle bişe yaşadım Sinire mi geldi damara mı vurdum iğneyi ?

@Rdm @otopsicikedi @rastlantisal

tarihinde ulquiorra_z tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.385
ulquiorra_z, 12 dakika önce yazdı:

Hocalarım olay olalı 2 dakika olmuyo direk konu açtım ne yapmalıyım biraz panikledim

Sol bacağımdan enjeksiyon yapıyordum herşey normaldi iğneyi çektiğim gibi avuç avuç kan geldi bacağım full kan oldu.

Bişey olurmu?

İçinde biraz oynamıştı iğne ama ilk defa böyle bişe yaşadım Sinire mi geldi damara mı vurdum iğneyi ?

Tekrarla uğraşma. Damarı delmiş geçmişsin. belki de ufaktan yırttın. Şuan ne durumdasın.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
rastlantisal, 29 dakika önce yazdı:

Tekrarla uğraşma. Damarı delmiş geçmişsin. belki de ufaktan yırttın. Şuan ne durumdasın.

şuan bişeyim yok hocam ama birden görünce korktum.

Yani aynı yere aynı şekilde vuruyorum neden böyle oldu anlamadım

parmağımla deliğe basıp durdurdum kanıda yoksa daha ne kadar kanardı bilmiyorum fışkırıyordu adeta

tarihinde ulquiorra_z tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    212
ulquiorra_z, 40 dakika önce yazdı:

şuan bişeyim yok hocam ama birden görünce korktum.

Yani aynı yere aynı şekilde vuruyorum neden böyle oldu anlamadım

parmağımla deliğe basıp durdurdum kanıda yoksa daha ne kadar kanardı bilmiyorum fışkırıyordu adeta

Damarı delmiş olabilirsin farkında olmadan, Bir dahakine biraz daha dikkatli ol 🙂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Arenn, 58 dakika önce yazdı:

Damarı delmiş olabilirsin farkında olmadan, Bir dahakine biraz daha dikkatli ol 🙂

hocam buna nasıl dikkat edebilirim bilginiz varmı, farklı bişe yapmadım aynı vurdum

Nerde hata yapmış olabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

vurmadan önce çek kan gelirse vurma (şırıngayı iğneyi değil)

demekki şansa denk gelmemişsin damara bu zaman kadar, belki vururken ufak bir açı yada yer farkı oldu damara geldi

tarihinde holyland tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.371
ulquiorra_z, 2 saat önce yazdı:

hocam buna nasıl dikkat edebilirim bilginiz varmı, farklı bişe yapmadım aynı vurdum

Nerde hata yapmış olabilirim

enjeksiyon yaparken damarların az gözüktüğü bölgeye yapmanı öneririm. ilacı kasa yapmışsın fakat ilk önce damarı delip kasa geçmiş iğne bu noktada iğne damar içinde tampon görevi gördüğü için kan kontrolu yaparken kan gelmez ama iğneyi çektiğinde deldiğin damardan kan gelmesi normal.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67

Çok geçmiş olsun aşırı yağlı vücudunuz yoksa eczaneden insülin enjektörü isteyin ama iğnesi ve enjektörü takıp çıkarılabilir olanlardan hani bildiğimiz yeşil uçlu enjektör gibi olandan isteyin bazı eczaneler insülin iğnesi diyince iğnesi çıkarılmayan enjektörlerden veriyor neyse o enjektör ile kasa dik şekilde enjeksiyon yap en azından daha az tehlike ve az acılı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

enjeksiyon yaparken damarların az gözüktüğü bölgeye yapmanı öneririm. ilacı kasa yapmışsın fakat ilk önce damarı delip kasa geçmiş iğne bu noktada iğne damar içinde tampon görevi gördüğü için kan kontrolu yaparken kan gelmez ama iğneyi çektiğinde deldiğin damardan kan gelmesi normal.

Anladım. Sağolun hocam.

klinux, 45 dakika önce yazdı:

Çok geçmiş olsun aşırı yağlı vücudunuz yoksa eczaneden insülin enjektörü isteyin ama iğnesi ve enjektörü takıp çıkarılabilir olanlardan hani bildiğimiz yeşil uçlu enjektör gibi olandan isteyin bazı eczaneler insülin iğnesi diyince iğnesi çıkarılmayan enjektörlerden veriyor neyse o enjektör ile kasa dik şekilde enjeksiyon yap en azından daha az tehlike ve az acılı.

sağolun hocam. Onu ilaca başlamadan tanıdığım ve güvendiğim bi sporcu abime sormuştum ''çöp onlar siyahla vur'' demişti bilmiyorum o yüzden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
ulquiorra_z, 16 dakika önce yazdı:

sağolun hocam. Onu ilaca başlamadan tanıdığım ve güvendiğim bi sporcu abime sormuştum ''çöp onlar siyahla vur'' demişti bilmiyorum o yüzden.

Nasıl la enjektör niye çöpmüş anlamadım kamera şakası mı :D ben niye vuruyorum o zaman o çöple :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
klinux, 1 dakika önce yazdı:

Nasıl la enjektör niye çöpmüş anlamadım kamera şakası mı :D ben niye vuruyorum o zaman o çöple :D 

bilmiyorum dediyse vardır bi sebebi. Boş biri değil baya baya sporcu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    212
ulquiorra_z, 31 dakika önce yazdı:

bilmiyorum dediyse vardır bi sebebi. Boş biri değil baya baya sporcu

Demek ki boş biriymiş bi enjektöre çöp dediyse.. 🙃

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
ulquiorra_z, 4 saat önce yazdı:

Bişey olurmu?

Hocam fikrimce damarı delmissindir ancak ilacı adele içine zerki gerçekleştiyse atılım olmamıştır muhtemelen

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Kapukaya, 27 dakika önce yazdı:

Hocam fikrimce damarı delmissindir ancak ilacı adele içine zerki gerçekleştiyse atılım olmamıştır muhtemelen

evet otopsicikedi hocamda öyle söyledi yabancı forumlardada bunu söylüyorlar, doğru düşünüyorsunuz sanırım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408

Zaten cevap verilmiş bunun önüne şöyle geçersin vurduğun noktadan 1 2 parmak sağa sola denersin ama ağır siklet sporcusu değilsen öyle aşırı ilaç almıyorsan koca kalça varken hiç bacakla uğraşmazdım.Çok ilaç akıp artık yer kalmayınca tricepsten karın kasından bile vuranı duymuştum ama en temizi kalça 🙂

klinux, 3 saat önce yazdı:

Hocam kahverengi uç olanı mı diyorsunuz yoksa turuncu kullan atlar oluyor onlar mı. Birde kahverengide nasıl oluyor ilaç rahat akıyor mu bir kere omuzdan denemiştim 2 lik enjektörün ucunu kahverengi ile çevirip ama zor akmıştı biraz sonra uğrşamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Ironmann, 37 dakika önce yazdı:

Zaten cevap verilmiş bunun önüne şöyle geçersin vurduğun noktadan 1 2 parmak sağa sola denersin ama ağır siklet sporcusu değilsen öyle aşırı ilaç almıyorsan koca kalça varken hiç bacakla uğraşmazdım.Çok ilaç akıp artık yer kalmayınca tricepsten karın kasından bile vuranı duymuştum ama en temizi kalça 🙂

Hocam kahverengi uç olanı mı diyorsunuz yoksa turuncu kullan atlar oluyor onlar mı. Birde kahverengide nasıl oluyor ilaç rahat akıyor mu bir kere omuzdan denemiştim 2 lik enjektörün ucunu kahverengi ile çevirip ama zor akmıştı biraz sonra uğrşamadım 

kalça hiç denemedim ya zor gibi görünüyor arkana dönüp vurmak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408

Bacaktan çok daha basit ayna karşısında hafif dönerek çok rahat yaparsın 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188

Her iğneden sonra pamuk bas kanıyorsada dursun bana her 3 iğnede bir olur böyle durum kan gelmeye başlar başlamaz ilaç dışarı çakmasın diye bastırırım korkulacak bi durum yok bunda 3 senedir bir fiil kürdeyim belki aralıklı şekilde hiç enjeksiyonu geri çekip kan geliyor gelmiyor diye bi kere bakmadım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
Ironmann, 17 saat önce yazdı:

kahverengi kullan at. omuzdan yapıyorsan bilek rotasyonu ters olacağından çok kuvvet uygulayamazsın enjektöre omuzdan yapacaksan 100 unitlik yani 1ml lik kendi enjektörüyle vurman lazım ama bacakta falan tüm gücünü verebildiğin için farketmiyor.

Arenn, 20 saat önce yazdı:

Demek ki boş biriymiş bi enjektöre çöp dediyse.. 🙃

markaya hocaya antreman programına beslenmeye çöp diyen duydum da enjektöre çöp diyen hoca(!) ilk defa duyuyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
klinux, 2 dakika önce yazdı:

markaya hocaya antreman programına beslenmeye çöp diyen duydum da enjektöre çöp diyen hoca(!) ilk defa duyuyorum.

abi diyerek ifade ettim dikkat edersen hoca diyerek değil hocalıkta yapmıyor zaten kendisi sporcu. Sende haklı olabilirsin benim bilgim yok ama güveniyorumda kendisine.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.