Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

sezerdiyorlar

Hangi küre girmeliyim?

Önerilen İletiler

Merhabalar.

Bir kaç yıldır spor ile uğraşıyorum, spor hayatımda çok önem arz ediyor ve sırf bunun için sabah 5'de kalkıp, 6'da hazırlanıp, 7'de salonda oluyorum ve bu beni günlük hayatımda daha mutlu hissettirdiğini hissettim.
Zamanında(halen devam ediyor) kilodan dolayı özgüven problemim vardı ve sporla uğraşmaya başladıktan sonra bunun spor ile gitgide azaldığını hissettim.

Günde aldığım protein miktarı 170gr'ı geçiyor fakat bunun yanı sıra abur cubur bağımlısıyım, küre girdiğimde bırakmam gerektiğinin farkındayım.
Vücudumun daha büyük, sert görünümlü ve yağsız gözükmesini istiyorum ve bunun için çabalayacağım.

Maddiyat konusunda herhangi bir sorunum yok.

Kategori içerisinde bazı konulara göz gezdirdiğimde kimi primobolan, testo aracılığıyla temiz büyünmesi gerektiğini savunuyor kimisi boldenon, testo kullanılması gerektiğini söylüyor.
Kimisi yağlı insanlar için testo propionat, masteron aracılığıyla ilk kürün definasyon olması gerektiğini savunuyor.
Aşağıda ek olarak güncel halimi paylaştım, yağ oranımı bilmiyorum fakat bildiğim ölçüleri aşağıya yazdım.

Boy: 1.84

Kilo: 95

Kol: 37.5

1695385290852.thumb.jpg.ffc57dc80f8ba177795c9ba30e87251a.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

desperado    104

Önce definisyon yapmanı belli bir yağ oranına düşüp kuruyup sonra bulk yapmanı tavsiye ederim. Bu süreçte de only testo başlayıp 10-12. Haftadan sonra rimo ekleyebilirsin. 

İlk kürden bir sürü ilaca girmemen hem sağlık hem verim hem de mental açıdan olarak daha iyi olacaktır.

Şuna kesin gözüyle bakabilirsin; eğer idmanın beslenmen dinlenmen iyi değilse ilaç pek de bir işe yaramıyor. Bunu deneyimleyen biri olarak söylüyorum. Tren küründeyken tatile gittim 2 hafta idman atmadım beslenme zaten hep dışarıdan form dağıldı sabit bile kalmadı. Beslenmenin kötü olduğunu söylüyorsun ve bu alışkanlıkları değiştirmek bir günde olmuyor. Only testoya girip bu süreçte ufak ufak beslenmeni düzeltirsin. Bu ilaçlar sinir stres yapabiliyor ruh halini değiştirebiliyor. Hem sert bir beslenme değişikliği hem ilaçların etkileri mental olarak kaldıramayabilirsin. Ne zaman ki beslenmen oturur o zaman daha kapsamlı kürlere başlarsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.523

Hepsinden ama hepsinden önce abur cuburu bırak. Abur cubursuz 6 ay geçir sonra kür vs konuşuruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İki gündür çevremdeki eczanelerden primobolan topluyordum zaten de elde edilmesi çok zor ya, 27 tane bulabildim.

Doz olarak 200, 300'ün az olduğunu önerilen dozun haftalık 500 olduğunu söylüyorlar. 60'a tamamlamaya çalışıyorum.

Bunun yanı sıra abur cubur sevdiğimi söyledim ya bağımlılığım var derken onu kast etmek istemedim. Günde 1, kimi zaman 2 tane çikolata yiyorum.

tarihinde sezerdiyorlar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
sezerdiyorlar, 3 dakika önce yazdı:

İki gündür çevremdeki eczanelerden primobolan topluyordum zaten de elde edilmesi çok zor ya, 27 tane bulabildim.

Doz olarak 200, 300'ün az olduğunu önerilen dozun haftalık 500 olduğunu söylüyorlar. 60'a tamamlamaya çalışıyorum.

Bunun yanı sıra abur cubur sevdiğimi söyledim ya bağımlılığım var derken onu kast etmek istemedim. Günde 1, kimi zaman 2 tane çikolata yiyorum.

Dostum son 4 ayda 2 kere falan çikolata yedim sanırım 😊 canın abur cubur çektiğinde karşı koyamıyorsan düşük doz only testonun ötesine geçme 

• Beğen 1
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13
sezerdiyorlar, 6 saat önce yazdı:

Merhabalar.

Bir kaç yıldır spor ile uğraşıyorum, spor hayatımda çok önem arz ediyor ve sırf bunun için sabah 5'de kalkıp, 6'da hazırlanıp, 7'de salonda oluyorum ve bu beni günlük hayatımda daha mutlu hissettirdiğini hissettim.
Zamanında(halen devam ediyor) kilodan dolayı özgüven problemim vardı ve sporla uğraşmaya başladıktan sonra bunun spor ile gitgide azaldığını hissettim.

selam, orta düzey bir vücuda bence iyi bir şekilde ilerlemişsin

vücutta çok da kas kütlesi bulunmadığı için büyümene yönelik olursa ilk kürün daha fazla verim alacğını düşünüyorum. önümüz kış zaten 

beslenmeni sert disipline oturtman lazım, seviyorum ediyorum yok bro o zaman hiç küre girmene de gerek yok 

primobolan güzel bir ilaç 300+ mgda güzel sonuçlar alabilirsin diyetin ve kardiyonu eksiksiz yaparsan 

ama şöyle bir sıkıntısı var bulamadığın zaman bulamıyorsun, enayi gibi gezeceğine onun yerine boldenon kullanmak daha mantıklı geliyor. zaten büyümenin kralı boldenondur yani onunla büyüyemeyen diğerleriyle büyüyemez hesabı..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.