Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

NoM

En basit definasyon kürü!

Önerilen İletiler

NoM    0

Yani benim ogrenmek istedigim peptid ile yag yakmak varken.anabolik almanin mantigi nedir?Tamamen maddi mi?Anabolik olarak define yaparsam 600 700 lira gibi bi butcr ayirabilirim.Peptid de bu paraya yag yakabilir miyim?Eger cok daha pahali bir sey ise hic mesaj atmaya gerek yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tolgacan94    213

Info@peptidturkiye.com veya facebook sayfasindan

Fiyat ve urun temini yapabilirsiniz kimse size su yag oranina inersiniz diyemez anabolik ile peptid in karisimi her zaman en iyi sonucu verecektir. Ne kadar ekmek o kadar kofte 2-3 peptid i 2 anabolik ile birlestirip muhtesem yag oranlarina inebilirsiniz diyetinize bagli olarak tek basina 1 peptid i kullanmak anabolik olmadan hayalinizdeki etkiyi saglamayabilir. Kaldi ki yuzde 10 a inmek dogal olarak yapilabilecek birsey oldugundan ivme kazandiracaktir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
federal    0

cahillik başa bela psr markası 10 mg american P. 5mg maxim peptid 5 mg ama sen alışmışsın yarım yamalak çalışan kanada hindistan peptidlerine ben amerikan peptidlerinden bahsediyorum evet tekrar söylüyorum clenbeterol BİR BOKA YARAMIYOR sen diet yapıp spor yapıp 4 kilo verceksen aynı zamanda clenbeterol kullanırsan 4.2-4.3 verıosun 200-300 gram için 70tl vermek yan etki görmek hiç mantıklı değil 100 kutu clenbeterolün 90nı sahtedir orjinallerini kendilerine ayırırlar veya kankalarına orjinalle sahte arasında tek fark birinin 1 tableti yetiyor diğerinden 3 tablet atman lazım zaten ben orjinal kullandım diende sahte kullanmıştır eminim şuan 9 euro +gümrük bahşişi +kar 70-80 tl aşşağı kimse satamaz ama 20 tl satan var ya 20tl ye

fragmentte gelelim ben aldığıma pişmanım 500tl verilcek bir ürün değil ben orjinal 10mg die aldım yoksa almazdım peptid işine gireksen cebinde yüklü paran olcak güzel kombinasyon yapıp girceksin 1 kutuyla olmuyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NoM    0

Cok tesekkurler beyler cevaplariniz icin.

Sonuc olarak testo p + masteron kurune saglam beslenme ile birlikte yuzde 10 lara inebilirim ozaman.Simdilik fikrim yine bu yone cevrildi:)

Ben zaten ekto ya yakin vucut tipim.Yag yakimim sikinti degil ama kas kaybi sorun.O yuzden arastiriyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
cahillik başa bela psr markası 10 mg american P. 5mg maxim peptid 5 mg ama sen alışmışsın yarım yamalak çalışan kanada hindistan peptidlerine ben amerikan peptidlerinden bahsediyorum evet tekrar söylüyorum clenbeterol BİR BOKA YARAMIYOR sen diet yapıp spor yapıp 4 kilo verceksen aynı zamanda clenbeterol kullanırsan 4.2-4.3 verıosun 200-300 gram için 70tl vermek yan etki görmek hiç mantıklı değil 100 kutu clenbeterolün 90nı sahtedir orjinallerini kendilerine ayırırlar veya kankalarına orjinalle sahte arasında tek fark birinin 1 tableti yetiyor diğerinden 3 tablet atman lazım zaten ben orjinal kullandım diende sahte kullanmıştır eminim şuan 9 euro +gümrük bahşişi +kar 70-80 tl aşşağı kimse satamaz ama 20 tl satan var ya 20tl ye

fragmentte gelelim ben aldığıma pişmanım 500tl verilcek bir ürün değil ben orjinal 10mg die aldım yoksa almazdım peptid işine gireksen cebinde yüklü paran olcak güzel kombinasyon yapıp girceksin 1 kutuyla olmuyor

öncelikle tutumunuzu düzeltin ondan sonra gelin bana psr nin adının geçtiği yabancı bir kaynak bulun ? tamamen türkiyede basılan merdivenaltı ürünlerden birisi.(bknz. iron pharma,vogel labor,optimum pharma vs vs)

ikincisi yarım yamalak çalışan kanada demişsin maxim peptid toronto da yani kanada da üretiliyor ?

bahsettiğin american science labs peptides ise onun da gelişi fiyatında 2 mg lığı ile 5 mg lığı arasında 2 katı fark var ve türkiyede bulamazsın.

bahsettiğin psr ve maximi de türkiyede bulabileceğin 1 sitede çıkıyor o sitenin ne olduğunu da herkes biliyor iyi dolandırılmışsın ;))

birde zaten cebinizde para yoksa anabolik işine de girmenize gerek yok bu iş zengin sporu ortalama bir başlangıç kürüne bile en az 3000-4000 tl ayırmıyorsanız beslenmeniz supplementiniz ilacınız için haftada 3 gün en az dana eti yemiyorsanız pekde birşey beklemeyin.

tavuk pilav yumurtayla biyere kadar sağlıcakla...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.