Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

omery

Trenbolone eklemelimiyim

Önerilen İletiler

omery    0

Merhabalar haftalık 400 testo prop gidiyordum 3 hafta sonrası 300mg masteronda ekledim şimdi 3 hafta daha devam edicem böyle 6. haftanın başlangıcı 200mg da trenbolone eklemeyi düşünüyorum etki olarak diğer iki ilaç şuan güzel gidiyor trenboloneda ekleyince güzel bir sonuç alırım diye düşünüyorum doz yeterli olurmu birde trenboloneun yan etkileri için alacağım etki yeterli olurmu ne diyorsunuz?

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pusalik    156

trenbolon çok ciddi bir ilaçtır.Amatör sporcuların kesinlikle kullanmaması gerekir.

Profesyonel vücutçular bile bazı yarışmalara trenbolone olmadan hazırlanır vücutlarına çok yüklenmemek için.

Ortada trenbolone eklemeli miyim ? diye bir soru varsa cevabı amatör bir sporcu iseniz kesinlikle hayır dır.

• Beğen 3
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omery    0
pusalik, Bir saat önce yazdı:

trenbolon çok ciddi bir ilaçtır.Amatör sporcuların kesinlikle kullanmaması gerekir.

Profesyonel vücutçular bile bazı yarışmalara trenbolone olmadan hazırlanır vücutlarına çok yüklenmemek için.

Ortada trenbolone eklemeli miyim ? diye bir soru varsa cevabı amatör bir sporcu iseniz kesinlikle hayır dır.

tamamdır teşekkürler ☺️ 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Apollonisco    5

Combinasyon güzel buraya sadece fragment veya anavar ekleyebilirsiniz

Trenbolone dan uzak durmanizi öneriyorum amatör ellerde psikolojik ve yan etkileri ile sizi çok yorar ve depresyona sokar cilde verdiği yan etkiyi anlatmıyorum amaaaa gel gelelim en güçlü ilaç yani onun üstü yok kontrollü kullanımı öneriyorum tren kullanacaksan haftalık 2 vuruş pazartesi ve perşembe 0.5 ml x2 olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kensh    21
omery, 21.09.2023 - 14:21 yazdı:

Merhabalar haftalık 400 testo prop gidiyordum 3 hafta sonrası 300mg masteronda ekledim şimdi 3 hafta daha devam edicem böyle 6. haftanın başlangıcı 200mg da trenbolone eklemeyi düşünüyorum etki olarak diğer iki ilaç şuan güzel gidiyor trenboloneda ekleyince güzel bir sonuç alırım diye düşünüyorum doz yeterli olurmu birde trenboloneun yan etkileri için alacağım etki yeterli olurmu ne diyorsunuz?

reis sürece inan belli bir düzende git, çocuk gibi bi şunu da yapayım bi bunu da yapayım olmaz bu ilaç işinde. hadi masteron eklemişsinde tren çok ayrı bir kafa, havaya uçurur adamı bu sanki 10.kürüne giriyor da tren eklemek istiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
kensh, 40 dakika önce yazdı:

reis sürece inan belli bir düzende git, çocuk gibi bi şunu da yapayım bi bunu da yapayım olmaz bu ilaç işinde. hadi masteron eklemişsinde tren çok ayrı bir kafa, havaya uçurur adamı bu sanki 10.kürüne giriyor da tren eklemek istiyor

dostum adam bilmediğinden sormuş @pusalik yanıtını vermiş verdiği yanıtı örnek almalısın adam da teşekkür ederim demiş küçümseyici konuşmak hoş değil burası insanların yanlış yaptığı bir durumda onu kucumsediğimiz yer değil keza ilk kürden de trene girilir bu opsiyonel bir tercihtir iyice araştırıp yaşıyacağın yan etkileri göz önünde bulundurup öyle tercih edilmeli profesyonel bir koç ile tren yolculuguna cıkmak dogru olur tek başına birşey bilmeden trene girmek acemilik ve sorun getirir 

Tren kullanmaya karar vermden önce kesinlikle @Loving hocanın rehberini oku arkadaşım yan etki konusundan birebir ne yazıyorsa aynı yan etkileri yaşatıyor insana bana kalırsa getirisinden çok götürüsü oldu bende 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1
  • Alkış 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
crosfredy, 58 dakika önce yazdı:

dostum adam bilmediğinden sormuş @pusalik yanıtını vermiş verdiği yanıtı örnek almalısın adam da teşekkür ederim demiş küçümseyici konuşmak hoş değil burası insanların yanlış yaptığı bir durumda onu kucumsediğimiz yer değil keza ilk kürden de trene girilir bu opsiyonel bir tercihtir iyice araştırıp yaşıyacağın yan etkileri göz önünde bulundurup öyle tercih edilmeli profesyonel bir koç ile tren yolculuguna cıkmak dogru olur tek başına birşey bilmeden trene girmek acemilik ve sorun getirir 

Tren kullanmaya karar vermden önce kesinlikle @Loving hocanın rehberini oku arkadaşım yan etki konusundan birebir ne yazıyorsa aynı yan etkileri yaşatıyor insana bana kalırsa getirisinden çok götürüsü oldu bende  

Kesinlikle benim de tren en sevmediğim ilaçtır. @Loving zamanında bana demişti ki Yunan tanrısı gibi seni çizer.

Gerçekten de öyle ama ben normal hayatımda da gel gitleri olan birisiyim asla bana göre bir ilaç değil.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    319

Yan etkileri çok fazla mesela ben şuan 300 mg acetat alıyorum allah dan 3 hafta kaldı sonra bir daha tren eklermiyim sanmam 2 aydır dışarda rüzgarla kavga ediyorum ona buna sataşıyorum sağlam bir dayak yicem ama bakalım hayırlısı.Önermiyorum kardeşim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416

Trenbolone kullanımı, çok ciddiye alınması gereken, aileni ve çevreni öncesinde bilgilendirilmesi gereken bir ilaç türevidir. En önemli kısım ise prolaktinin kontrol altında tutulmasıdır. Yoksa hakikaten onulmaz hatalara gebe bırakır. 

Eğer ille de kullanılacaksa acetate türevi kesinlikle 200mg/hafta geçilmemelidir. En sevdiğim anabolik steroiddir ama en çok çekindiğimdir de. Prolaktini kontrol altına aldığında ise tanrı modunu açar. Seni öfkesiz ve korkusuz bir ruh haline sokar. Normalde kaçınman gereken durumlara korkmadan girersin. Ayrıca zihin üzerine negatif etkileri vardır. Kullanım süresi boyunca beyin kabiliyetini azaltır. Bu da muhakeme yeteneğini düşürür. Üstüne korkusuz tanrı modu da eklenince tehlikeli olur. 

Benim kişisel tavsiyem definasyonda günlük 50mg testosteron propionate + östrojeni baskılayacak dozda masteron olacaktır. Üstüne de sağlam diyet ve iyi planlanmış ağırlık + kardio düzeni ile muntazam sonuca varılabilir. Propionate E2 aromatazı az diye düşünülse de gerçekte durum böyle değil. O yüzden E2 kontrol altında tutacak bir DHT anabolizan önemlidir. 

• Beğen 2
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538

Arkadaşın kürü bitmiştir kuvvetle muhtemel, 2 ay önce sormuş zira kendileri. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.