Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

enesvdogan    19

İlk kürüme girdim bu hafta 7. haftanın içerisindeyim. Haftalık 500 testo, 200 primo kullanıyorum. Testo iran, ilaç çalışıyor herhangi bir sıkıntı yok primo da eczane ürünü bizzat kendim aldım. Beslenme ve antrenmanıma dikkat ediyorum en verimli olduğunu düşündüğüm şekilde üzerine düşerek antrenmanlarımı yapıyorum.

7. haftanın içerisinde olmama rağmen güçte farkedilebilir derecede bir değişiklik olmadı. beslenmeden kaynaklı çok yediğim için doğal olarak biraz kilo aldım sadece. harici olarak bir değişiklik yok. Kan testi sonuçlarımı ekliyorum. Tecrübesi olan arkadaşlar yorumlarını paylaşabilirler mi sizce ilaç ve dozlar mı az yada yanlış giden bir şeyler mi var. çok ilaç çok kas değil evet bunu biliyorum.

Ekran Resmi 2023-09-19 11.18.30.png Ekran Resmi 2023-09-19 11.18.44.png Ekran Resmi 2023-09-19 11.19.07.png Ekran Resmi 2023-09-19 11.19.38.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.363

Total testosteron değerin tahlillerde var mı ? Eğer kullandığın İran testten eminsen proviron kullanman mantıklı olacaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
enesvdogan    19
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

Total testosteron değerin tahlillerde var mı ? Eğer kullandığın İran testten eminsen proviron kullanman mantıklı olacaktır.

total testosteronu özellikle belirttim doktoruma ama kan değerlerini seçerken işaretlemeyi unuttu sanırım. Tahlillerde yok çünkü.

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156
enesvdogan, 3 saat önce yazdı:

İlk kürüme girdim bu hafta 7. haftanın içerisindeyim. Haftalık 500 testo, 200 primo kullanıyorum. Testo iran, ilaç çalışıyor herhangi bir sıkıntı yok primo da eczane ürünü bizzat kendim aldım. Beslenme ve antrenmanıma dikkat ediyorum en verimli olduğunu düşündüğüm şekilde üzerine düşerek antrenmanlarımı yapıyorum.

7. haftanın içerisinde olmama rağmen güçte farkedilebilir derecede bir değişiklik olmadı. beslenmeden kaynaklı çok yediğim için doğal olarak biraz kilo aldım sadece. harici olarak bir değişiklik yok. Kan testi sonuçlarımı ekliyorum. Tecrübesi olan arkadaşlar yorumlarını paylaşabilirler mi sizce ilaç ve dozlar mı az yada yanlış giden bir şeyler mi var. çok ilaç çok kas değil evet bunu biliyorum.

Bu sonuçlarla ilaçların durumu hakkında yorum yapmak güç.

Yukarda @otopsicikedi belirttiği üzere serbest testosteronun 500 mg testo ya rağmen o seviyede olması 2 sebeple olabilir;

1)ilaç underdose.

2) SHBG leriniz düşük.

tam yorum yapabilmek için;

TOTAL TESTOSTERON

DHT

SHBG

değerlerine bakılmasını öneririm.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
enesvdogan    19
pusalik, 12 dakika önce yazdı:

Bu sonuçlarla ilaçların durumu hakkında yorum yapmak güç.

Yukarda @otopsicikedi belirttiği üzere serbest testosteronun 500 mg testo ya rağmen o seviyede olması 2 sebeple olabilir;

1)ilaç underdose.

2) SHBG leriniz düşük.

tam yorum yapabilmek için;

TOTAL TESTOSTERON

DHT

SHBG

değerlerine bakılmasını öneririm.

serbest testosteronun daha mı düşük olması gerekiyor ?

SHBG düşükse nasıl yükseltebilirim?

Total testonun nasıl olması gerekiyor ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156
enesvdogan, 3 dakika önce yazdı:

serbest testosteronun daha mı düşük olması gerekiyor ?

SHBG düşükse nasıl yükseltebilirim?

Total testonun nasıl olması gerekiyor ?

Serbest testosteronun daha yüksek olması gerekiyor SHBG düşük değilse.Fakat çok nadir olarak uzun süre kürde kalanlarda SHBG normal seviyelerde olmasına rağmen Serbest testosteron düşük çıkabiliyor.

SHBG düşük ise proviron kullanımı (mestorolon) ihtiyaç duyulacaktır.

500 mg testosteron kullanımda total testosteron 7.haftada referans değerlerin çok üstünde olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
enesvdogan    19
pusalik, 1 dakika önce yazdı:

Serbest testosteronun daha yüksek olması gerekiyor SHBG düşük değilse.Fakat çok nadir olarak uzun süre kürde kalanlarda SHBG normal seviyelerde olmasına rağmen Serbest testosteron düşük çıkabiliyor.

SHBG düşük ise proviron kullanımı (mestorolon) ihtiyaç duyulacaktır.

500 mg testosteron kullanımda total testosteron 7.haftada referans değerlerin çok üstünde olacaktır.

şunu belirtmeyi unuttum testi 4. hafta bitiminde 5. haftaya geçince yaptırdım 5. haftanın enjeksiyonlarını yapmadan. Ona rağmen hala bi değişiklik yok sadece primobolan sus tutuyor biraz ve sağlam yiyince biraz hacimle göbek kazanıyorum :). güç anlamında hiçbir farklılık yok ilaca girmeden de aynıydı zaten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.363

Diğer testleride tamamlamanızı öneririm aksi takdirde ihtimaller dahilinde konuşulacak sadece sizde rastgele birşeyleri denemek istemezsiniz bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13
enesvdogan, 9 saat önce yazdı:

Ekran Resmi 2023-09-19 11.18.30.png Ekran Resmi 2023-09-19 11.18.44.png Ekran Resmi 2023-09-19 11.19.07.png Ekran Resmi 2023-09-19 11.19.38.png

primoyu biraz arttır bence hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13
enesvdogan, Şimdi yazdı:

Neden hocam

200 oldukça az yani etki alman çok zor olacaktır bence. kullandığın testo seviyesinde olursa çok daha iyi anlarsın diye düşünüyorum. ben 600e kadar çıktım oldukça iyiydi verimi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Krall2684    1
Dorukhan, 19.09.2023 - 20:31 yazdı:

200 oldukça az yani etki alman çok zor olacaktır bence. kullandığın testo seviyesinde olursa çok daha iyi anlarsın diye düşünüyorum. ben 600e kadar çıktım oldukça iyiydi verimi

Kaç hafta kullandın 600 olarak koruyucu ne kullandın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tayfun48    8

300 primo 375 testoyla ilk kürümü yapmıştım.O kürde bi anda güç artışı yaşanmıyor 2-3 ay sonra ağırlıkların %20 civarı artmış olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bodydarica
      Hocalarım merhaba,
      Piyasada olan ilaçlara güvenim olmadığı için eczane kürü yapmak istiyorum...
      Haftalık 500mg sustanon 12 hafta yapıyım diyorum yanına primobolon eklememde faydama mı olur enjeksiyonları nasıl planlasam benim için daha iyi olur. Şuan ki formumu ekliyorum yardımcı olursanız sevinirim  

• Yazan: bselim
      Arkadaşlar selamlar,
      Şimdi üstatlar genel olarak gördüğüm kadarıyla çok önermiyorlar ama ben TRT dozlarında yani 2 haftada veya 3 haftada bir olacak şekilde hafif bir sustanon kürü yapmak istiyorum primabolan ile birlikte.
      E2 sınır değerden biraz yüksek Total Testo ise 3.30 civarı çıktı, kolesterol 207 seviyelerinde ve kiloluyum, buradaki amacım hem testoyu arttırıp biraz daha motive bir şekilde kendimi salona atabilmek hem de normalden bi %20-30 daha hızlı kilo verip kas yaparak metabolizmayı bir nebze hızlandırmak, sizler neler düşünürsünüz?
    • Yazan: Eyzel2
      Selamlar abilerim kardeşlerim, 
      Neredeyse hiç bulk tecrübem yok güncel 1.76 105 kg😅
      Fikirlerinize açığım ilk defa deka kullanacağım dozajlarım şöyle olacak :
      500 mg sustanon yada enant  500 deka yada 300 npp 750 boldenon  200 mg masteron enant  2 ünite gh  Tavsiye yada önerilerinize açığım eksikleri doldurmak istiyorum 10 kg daha kütle koymam gerekiyor insülin eklemeli miyim bilmiyorum 400-500 gram pirinç için kullanılır mu ondan da emin olamadım sormak istedim teşekkürler şimdiden.

• Yazan: bikiniathlete
      Merhaba peptidtürkiye.com ailesi,
      5 yıldır fitness yapıyorum 2 kez bikini kategorisinde yarıştım hiçbir androjen kullanmadım (diüretikler dahil) İlk kez en az zararla kütle koymak istiyorum Gh alamıyorum malum fiyatlar, 49 kiloyum.
      Primobolan kullanmak erken mi olur? Ağır mı gelir? Olumlu etkisini görür müyüm? @metinav @Askabar @otopsicikedi @rastlantisal @Diver @SantoR @SPECTRE
    • Yazan: ballyozboy
      Herkese iyi günler diliyorum.
      22 yaşında 175 boy 78 kilograma Sahip biriyim. 3 yıldır vücut geliştirme yapıyorum ve artık steroide başlama kararı aldım. İlk kürümle alakalı birkaç sorum olacak. (Steroid kürleriyle ilgili pek bilgim yok yanlışlarım için kusura bakmayın)
      Elimde irandan aldığım aburaihan marka testesteron enanthate var. Yanına Deca, boldenon ve dianabol kullanmam nasıl olur? Testosteronun östrojen tuverlerine aromatizayonunu önlemek icin de arimidex kullanma düşüncesindeyim. Güncel olarak Deca, dianabol ve boldenonu nereden temin edeceğimi, kime güvenip ürün alacağımı ve hangi marka olması gerektiği konusunda yardıma ihtiyacım var.  Yaşadığım bir travma sonrası antidepresan kullanıyorum. Antidepresan kullanımı kürü olumsuz etkiler mi? Ne gibi etkileri olur? Ürünleri kaç mg kullanmam başlangıç için doğru olur? Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim...

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.