Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

qwert

Only testonun yanına gidecek definasyon kürü

Önerilen İletiler

qwert    25

haftalık 250 mg iran kullanıyorum 7.hafta vucudum yağlı ve artık etki almamaya başladım yavaş yavaş dozajı ilk 2 hafta 350 sonralarında gidişata göre 500 yapıcam bunun yanına zararı diğerlerine nazaran az olan ne koyabilirim rimobolan mı masteron mu yada sizin tavsiyeniz nedir?

Yağ oranı 28 civarı 177 boy 95 kg yim dahada diyetime dikkat edicem only testoda kayda değer bi sonuç aldım omuz ve kol anlamında ama ne kilo verebildim nede eskisi gibi güç artışım yok uzman abilerimden tavsiye bekliyorum şimdiden teşekkür ederim. @otopsicikedi @rastlantisal @Rdm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.511

Kilo verme durumu senin beslenme ile alakalı olduğu için herhangi bir ilaca sığınmanı önermem. Rimo yada masteron konusunda ikiside uygun 

• Beğen 2
  • Alkış 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.543
qwert, 15 saat önce yazdı:

haftalık 250 mg iran kullanıyorum 7.hafta vucudum yağlı ve artık etki almamaya başladım yavaş yavaş dozajı ilk 2 hafta 350 sonralarında gidişata göre 500 yapıcam bunun yanına zararı diğerlerine nazaran az olan ne koyabilirim rimobolan mı masteron mu yada sizin tavsiyeniz nedir?

Yağ oranı 28 civarı 177 boy 95 kg yim dahada diyetime dikkat edicem only testoda kayda değer bi sonuç aldım omuz ve kol anlamında ama ne kilo verebildim nede eskisi gibi güç artışım yok uzman abilerimden tavsiye bekliyorum şimdiden teşekkür ederim. @otopsicikedi @rastlantisal @Rdm

Testosteronun  kas dokusu oluşturmanın yanında metabolizmayı hızlandırmak ve zaten yağ yakımından sorumlu bir hormon.

@otopsicikedi dostumunda dediği gibi, beslenmeni gözden geçirmekle başla işe. Dozaj konsunda bir şey diyemeyeceğim, eğer ilaçların çalıştığından etki almadığından eminsen dediğin gibi  doz arttırmayı deneyebilirsin.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    311
qwert, 6.09.2023 - 19:37 yazdı:

Plasebo döneminde olabilirsin. Kalori ayarlamanı özellikle dikkat et. Carb cycle yapman daha da efektif olur. Şuan aşağı yukarı seninle aynı durumdayım ve define olmadan veya yağ oranını düşürmeden anabolizan ekleme taraftarı değilim. Sadece testo ile istediğin kaide değer bir etki alacağını düşünmüyorum çünkü aynısı benim başıma da geliyor bu süreçte. O yüzden tavsiyem max yağ yakımına odaklan. Yeri gelip ağırlıkların düşecek, yeri gelip bitkin düşeceksin, yeri gelip kardiyolar bile ağır gelmeye başlayacak. O yüzden sadece sürece full odaklan ve testo e. ile devam ettiğin zaman anabolik mod’da kalacağın için yine az biraz kas koyabilirsin ve kas kaybın çok çok minimum olacaktır. Çık treadmil’e bol bol yürü

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erayerhan    6
Arenn, 8.09.2023 - 15:12 yazdı:

Plasebo döneminde olabilirsin. Kalori ayarlamanı özellikle dikkat et. Carb cycle yapman daha da efektif olur. Şuan aşağı yukarı seninle aynı durumdayım ve define olmadan veya yağ oranını düşürmeden anabolizan ekleme taraftarı değilim. Sadece testo ile istediğin kaide değer bir etki alacağını düşünmüyorum çünkü aynısı benim başıma da geliyor bu süreçte. O yüzden tavsiyem max yağ yakımına odaklan. Yeri gelip ağırlıkların düşecek, yeri gelip bitkin düşeceksin, yeri gelip kardiyolar bile ağır gelmeye başlayacak. O yüzden sadece sürece full odaklan ve testo e. ile devam ettiğin zaman anabolik mod’da kalacağın için yine az biraz kas koyabilirsin ve kas kaybın çok çok minimum olacaktır. Çık treadmil’e bol bol yürü

Siz only testodan verim alamadınız mı hocam bir gelişim sağladı mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13
qwert, 06.09.2023 - 19:37 yazdı:

selam, arkadaşların da dediği gibi ilaçtan önemlisi beslenme. tren ace de kullansan beslenme olmadıktan sonra işe yaramaz kişisel deneyimim :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    311
Erayerhan, 1 saat önce yazdı:

Siz only testodan verim alamadınız mı hocam bir gelişim sağladı mı

Gelişim elbette sağladı ve sağlamaya devam da ediyor fakat şu ara ben biraz beslenmeyi saldığım için efektif değil tabii ve sadece ben de hala haftada 1 1ml enanthate ile devam ediyorum ve şu var çok çok düşük bir doz kür için ve minimum zarar minimum kazanç gözüyle bakıyorum. İstediğimiz etkiler full rutinle bi beslenme + sert antrenmanlar ve anabolizanlar eklendikçe zamanla gelecektir. Şöyle düşün vites boşta giden arabayı vites 1’e çevirmişsin ve birazcıkta daha hızlanmış ama sanki hiç varmış ya da yokmuş gibi ama arkada sen daha hızlanmasını istiyorsun ama vites yine hala 1’de aksine hızlanıyor ama istenildiği kadar değil. Bu böyle böyle 5. Vites’e çıkıp son sürat giderken zaten o zaman anlıyorsun herşeyi. Sabır sadece sabır…

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.271
Arenn, 2 saat önce yazdı:

Gelişim elbette sağladı ve sağlamaya devam da ediyor fakat şu ara ben biraz beslenmeyi saldığım için efektif değil tabii ve sadece ben de hala haftada 1 1ml enanthate ile devam ediyorum ve şu var çok çok düşük bir doz kür için ve minimum zarar minimum kazanç gözüyle bakıyorum. İstediğimiz etkiler full rutinle bi beslenme + sert antrenmanlar ve anabolizanlar eklendikçe zamanla gelecektir. Şöyle düşün vites boşta giden arabayı vites 1’e çevirmişsin ve birazcıkta daha hızlanmış ama sanki hiç varmış ya da yokmuş gibi ama arkada sen daha hızlanmasını istiyorsun ama vites yine hala 1’de aksine hızlanıyor ama istenildiği kadar değil. Bu böyle böyle 5. Vites’e çıkıp son sürat giderken zaten o zaman anlıyorsun herşeyi. Sabır sadece sabır…

Haftalık 1ml testesteron ilac düşük doz değil ortalamanın 2 katı bir doz

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.