Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Egolifting65

Winstrol kullanımı

Önerilen İletiler

Rdm    2.538

Beslenme konusunda fikir veremem, kişi kendine göre düzenlemeli.

Fakat vücudunda su değil yağ oranı çok fazla, takılman gereken tuzun su tutumunu arttırması değil, yağ yakımı olmalı. Tuz en son define olduğunda düşünmen gereken bir mevzu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
Rdm, Şimdi yazdı:

Beslenme konusunda fikir veremem, kişi kendine göre düzenlemeli.

Fakat vücudunda su değil yağ oranı çok fazla, takılman gereken tuzun su tutumunu arttırması değil, yağ yakımı olmalı. Tuz en son define olduğunda düşünmen gereken bir mevzu. 

Teşekkür ederim dikkate alacağım 120 kilodan 80 kadar düşüp 105 e bulk yapmıştım sonra tekrar define olup 93 e kadar düşmüştüm fakat kütlemin yetersiz olduğunu düşünüyorum sizce define olmaya devam mı etmeliyim yoksa makroları sabit tutup küçük küçük arttırıp kilo almayımı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
Egolifting65, Bir saat önce yazdı:

Teşekkür ederim dikkate alacağım 120 kilodan 80 kadar düşüp 105 e bulk yapmıştım sonra tekrar define olup 93 e kadar düşmüştüm fakat kütlemin yetersiz olduğunu düşünüyorum sizce define olmaya devam mı etmeliyim yoksa makroları sabit tutup küçük küçük arttırıp kilo almayımı

Bulk  +25 kg olmamalı :)  Tabi kilo hesabı çok doğru değil, aşağıda detaylı yazacağım.

Ben sayısını saymadığım kür yaptım son 5 senedir ama 60 kg'dan sonra en fazla 80 kg'ı gördüm bunca kürün sonunda ve bulk halim ile. Define olduğumda 73-74'leri görüyorum. 

Benim deneyimlerime göre her kür vücut ağırlığını %10 arttırdığında çok aşırı yağlanmadan bulk yapmış olursun, sonrasında define olur aldığın kilonun %50-60'ını verdiğinde define olmaya başlarsın.

Özetle, ne yapmak istediğine kendin karar vermelisin, sürekli bulk yapabilirsin, ama uzun bulk dönemi sonrası iş definasyona geldiğinde çok daha fazla zorlanırsın. O yüzden yerinde olsam biraz daha yağ yakar sonrasında temiz bulk yapmayı tercih ederdim. Yağ yaktığında hatların daha da keskinleşeceğinden aynadaki görüntün seni daha fazla mutlu edecektir.

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.399
Egolifting65, 36 dakika önce yazdı:

Herkese selam winstrol kullanırken tuz slımı kaç gr olmalı vücudumda çok fazla su bulunmakta foto paylaşımı yapıyorum 93 kiloyum 

Kaç mg almam doğru olur @otopsicikedi @SPECTRE @Rdm 

Aldığın ilaç vücutta suyu atacağı için mineral dengesini iyi ayarlaman gerek. Yoksa zamansız saçma sapan kramplar yaşayabilirsin. Bunun için sabit bir gramaj ile başlayıp kendini gözlemlemen gerek. Şahsen su sandığımız şey maalesef yağ o yüzden winstrol kullanmanı önermem. Diyet yapacaksan testo+rimo/masteron son 4 hafta anavar 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

Aldığın ilaç vücutta suyu atacağı için mineral dengesini iyi ayarlaman gerek. Yoksa zamansız saçma sapan kramplar yaşayabilirsin. Bunun için sabit bir gramaj ile başlayıp kendini gözlemlemen gerek. Şahsen su sandığımız şey maalesef yağ o yüzden winstrol kullanmanı önermem. Diyet yapacaksan testo+rimo/masteron son 4 hafta anavar 

Çok doğru noktaya değinmişsin, winstrol aslında çoğu zaman yanlış zamanda kullanılıyor, evet iyi bir su atıcı kendileri ama yağ yakmak için kullanan da çok fazla nedense. Definasyonun son 4 haftasında  katı diyetler ile birlikte kullanılmalı, diğer türlü yarardan çok zararlı bence.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.399
Rdm, 18 dakika önce yazdı:

Çok doğru noktaya değinmişsin, winstrol aslında çoğu zaman yanlış zamanda kullanılıyor, evet iyi bir su atıcı kendileri ama yağ yakmak için kullanan da çok fazla nedense. Definasyonun son 4 haftasında  katı diyetler ile birlikte kullanılmalı, diğer türlü yarardan çok zararlı bence.

Evet hocam libido konusunda da sıkıntı çıkaranda bir ilaç aslında

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egolifting65    10
Rdm, 1.09.2023 - 15:01 yazdı:

Bulk  +25 kg olmamalı :)  Tabi kilo hesabı çok doğru değil, aşağıda detaylı yazacağım.

Ben sayısını saymadığım kür yaptım son 5 senedir ama 60 kg'dan sonra en fazla 80 kg'ı gördüm bunca kürün sonunda ve bulk halim ile. Define olduğumda 73-74'leri görüyorum. 

Benim deneyimlerime göre her kür vücut ağırlığını %10 arttırdığında çok aşırı yağlanmadan bulk yapmış olursun, sonrasında define olur aldığın kilonun %50-60'ını verdiğinde define olmaya başlarsın.

Özetle, ne yapmak istediğine kendin karar vermelisin, sürekli bulk yapabilirsin, ama uzun bulk dönemi sonrası iş definasyona geldiğinde çok daha fazla zorlanırsın. O yüzden yerinde olsam biraz daha yağ yakar sonrasında temiz bulk yapmayı tercih ederdim. Yağ yaktığında hatların daha da keskinleşeceğinden aynadaki görüntün seni daha fazla mutlu edecektir.

Hocam selamlar dediğinizi uygulayacağım yeni bir konu açtım sizlerden yardım bekliyorum eğer uygunsa definasyon planı için

tarihinde Egolifting65 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.