Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

qwert

Tiromel kullanımı

Önerilen İletiler

qwert    25

metabolizmamın yavaş olduğunu hissediyorum genel olarak vucudum kilo almaya çok meyilli kilom 96 yağ oranım %28 şuanda sıkı diyet yaptığım zamanlardada pek bi fayda alamadım. tiromel kullanma düşüncem var günlük 1 tablet şeklinde troid düzenini bozar mı acaba ? @metinav hocam sizden bilgi alabilir miyim acaba daha çok siz öneriyorsunuz ve bu konuda bilgi sahibisiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AREN    214
qwert, 4 saat önce yazdı:

metabolizmamın yavaş olduğunu hissediyorum genel olarak vucudum kilo almaya çok meyilli kilom 96 yağ oranım %28 şuanda sıkı diyet yaptığım zamanlardada pek bi fayda alamadım. tiromel kullanma düşüncem var günlük 1 tablet şeklinde troid düzenini bozar mı acaba ? @metinav hocam sizden bilgi alabilir miyim acaba daha çok siz öneriyorsunuz ve bu konuda bilgi sahibisiniz ?

Ne zamandır full disiplinli beslenme + kardiyo + antrenman ve uyku düzenin var? Bence tiromel eklenecekse minimum 5-6 haftanın sonlarında doğru eklenmeli, full disiplinli bir süreç geçirildikten sonra

Arenn, 3 saat önce yazdı:

Ne zamandır full disiplinli beslenme + kardiyo + antrenman ve uyku düzenin var? Bence tiromel eklenecekse minimum 5-6 haftanın sonlarında doğru eklenmeli, full disiplinli bir süreç geçirildikten sonra

Tiromel, Insülin, Stimulwnlar. Bu 3’ü en kral steroidlerden daha zararlı ve daha ölümcül. Öldüğünü bile anlamazsın hiç bulaşma Yohimbine falan kullan. Clenbuterol, Efedrin vs. tarzı ilaçlara da mecbur kalmadıkça asla bulaşma ölmekten beter eder. @Larues

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
qwert, 2 saat önce yazdı:

30 gün kullanıp bırakabilirsin...Beslenme planı ve kalori hesabı bu konuda çok önemli, doğru yapılmazsa ne kullanırsan kullan faydası olmaz...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.443
qwert, 5 saat önce yazdı:

metabolizmamın yavaş olduğunu hissediyorum genel olarak vucudum kilo almaya çok meyilli kilom 96 yağ oranım %28 şuanda sıkı diyet yaptığım zamanlardada pek bi fayda alamadım. 

İhtimali dahi yok. Onun adı diyettir kendisi değil. Kalori açığı yarat. Tiromel alıp ne yapacaksın? 1 ay aldın bıraktın e dönecek hormonlar eski haline? Aldığın kiloyu geri vereceksin. Önce disiplin sonra ilaç.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

İhtimali dahi yok. Onun adı diyettir kendisi değil. Kalori açığı yarat. Tiromel alıp ne yapacaksın? 1 ay aldın bıraktın e dönecek hormonlar eski haline? Aldığın kiloyu geri vereceksin. Önce disiplin sonra ilaç.

Abi yok be tiromele değmez hastaneye düşüne kadar anlamıyor kendini yenilmez sanıyor insan. aslında hiç bir steroide değmez. geçen sene girmiştim bu foruma bir heyecanla bir şeyler öğrenmek için baya toyduk zararsız ve güvenli kullanımı öğrenme peşindeydik, forum dışında da çok okuduk çok araştırdık ve geçen 1 yılın ardından diyorum ki hiç bir steroide gerçekten değmez iyi ki hiç bir farmakolojik madde kullanmamışım sporu normal insanlar gibi yapmaya başlayıp araştırmayı bırakınca hayattan keyif almaya başladım valla kendime eziyet etmişim hayatta başka şeyler de varmış:) bu hormonların ortaya saçılmssının son bulmasını diliyorum en azından gerektiği kadar ve üstü kapalı kullanımı

Arenn, 8 saat önce yazdı:

Tiromel, Insülin, Stimulwnlar. Bu 3’ü en kral steroidlerden daha zararlı ve daha ölümcül. Öldüğünü bile anlamazsın hiç bulaşma Yohimbine falan kullan. Clenbuterol, Efedrin vs. tarzı ilaçlara da mecbur kalmadıkça asla bulaşma ölmekten beter eder. @Larues

Evet, aynen o şekilde. Steroidlere de girilmemesi gerektiği ve illa takıntı haline getirilip girilecekse yarışma falan varsa da gerektiği yerde gerektiği kadar kullanılması taraftarıyım, mesela stimülanlar kullandıkça ( kafein bile ) bağımlılık geliştirebiliyor bi yerden sonra broksin efedrin bile yetmiyor doz arttırıyorlar sporcularımızın söylediklerini dinledikçe de anlıyorum ki ilacı fazla fazla  alınca direk istenen foruma ulaşılamıyor.

Ama bu yola girip sağlık riskini göze aldığı halde bir şeyler yapmaya çalışan insanlara çok büyük saygı duyuyorum önce sağlık ve disiplin çerçevesinde ilerlenmeli bunlar olmayınca zaten istediğin kadar vur sonuca ulaşamıyorsun ne yazık ki. insüline stimülana tiroide gelene kadar bir sürü geçilmesi gereken yol var bunlar düzgün yapılırsa  ve devamlılıkta varsa farmaklojiyi düşünmezsin bile özetle NO PAİN NO GAİN 😂  

tarihinde Larues tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.