Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

hakandemir53

Only Testo Kürü Fotolu YARDIM

Önerilen İletiler

oguzdalkilic    81

Beslenmeni duzeltecegini varsayarak sana oneride bulunacagım.Testesteron 250 mg sana en ufak kalıcı birsey katamaz en az 500 mg olacak. Kesinlikle ve kesinlikle 250 vuracağına o paraya kırmızı et al daha fayda gorursun. 500 mg en az 10 hafta vurursun, yanına ilac onerisi istersen boldenon veya primabolon la guzel bi kombin olabilir, tablet istersen dianabol guzel olabilir senin icin. Unutma bunları onerirken; en az 2 yıl spor gecmisin oldugunu, hic duzgun olmayan beslenmeni de duzeltecegini varsayarak oneriyorum. Beslenme olmadan 1500 mg testo 1000 mg deca vursan sonuc sıfır olacak bunun garantisini veriyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

vucuduna zarar verirsin boşuna girme bu şekilde ideal kilona gelmeden ve beslenmeni oturtmadan su tutar büyüdüm zanneder ardından hepsini geri verirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oğuz çok teşekkür ederim. Dikkate alıcam. Beslenme düzenimi zaten oturttum şuan çok şükür. Bu arada Tolgacan direk kestirip atıyorsun da hacim kürleri daha ne için var?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

kestirip atmadım aslında boyunuza göre olmanız gereken kilo 78 80 kg aralığında olmalı eğer maksimum verim istiyorsanız ilaçların vucutta stabil çalışabilmesi için belirli bir kas kütlesi olmak zorunda yoksa yüzünüz ayaklarınız gibi olmaması gereken yerleriniz su toplar vucuda fazla gelen ilacın yanetkisini yaşarsınız. ki sizin kilonuza göre 300 mg dan fazlası vucudunuzda reseptörlerle bağlanmayacaktır büyük ihtimalle.

oturttuğunuz beslenmenizde olması gereken günlük 600 gram mix et minimum 1200 gram karbonhidrat ürünü ile yanında sağlıklı yağları en az 2 3 ay her gün bam bam bam uygulayın yapabiliyor musunuz görün küre girdiğinizde kürden çıktıgınızda artık bu şekilde bir beslenme yapmanız gerekecek hangi kontratın altına imza attığınızı bilin yoksa ya hevesiniz kaçar steroidle bile büyüyemiyorum diye sporu bırakırsınız yada kürde büyüyüp sonra küçülüp birdaha küre giren döngüdeki insanlardan olursunuz benden söylemesi.

dn verdiğim beslenme makro değerleri ortalamadır çünkü gerekli bilgileri vermemişsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZANE    8
Beslenmeni duzeltecegini varsayarak sana oneride bulunacagım.Testesteron 250 mg sana en ufak kalıcı birsey katamaz en az 500 mg olacak. Kesinlikle ve kesinlikle 250 vuracağına o paraya kırmızı et al daha fayda gorursun. 500 mg en az 10 hafta vurursun, yanına ilac onerisi istersen boldenon veya primabolon la guzel bi kombin olabilir, tablet istersen dianabol guzel olabilir senin icin. Unutma bunları onerirken; en az 2 yıl spor gecmisin oldugunu, hic duzgun olmayan beslenmeni de duzeltecegini varsayarak oneriyorum. Beslenme olmadan 1500 mg testo 1000 mg deca vursan sonuc sıfır olacak bunun garantisini veriyorum.

Hocam 500 onerinize katilmiyorum ve siddetkw kiniyorum. Trt dozajlarinin ortlaam olarak haftada 125 ya da 5 gunde bir 100 mg oldugu dusunuldugunde 250 mg ciddi bie dozaj ve. Yillarca dogal calisip 250 mg ile yilda 1kg zar zor koyan adamin 12 haftada 6 kg kas aldigini gozlerimle gordum( (14 yillik tecrubesi olan bir arkadasimiz/hocamiz idi kendisi ve son 8 yildir istikrarini bozmamis biris)6 kg kas pct sonrasi degeri). Yillarca 2,5 kg zor artan bench pressler 7,5 kg artti. Bu formdaki bir arkadasa varsayimlar uzerine ilac onermenin ne kadar mantikli oldugunnu soruyorum size? İnsanin yaptiklari yapacaklarinin teminatidir. 9/10 her zaman dogru bir durum bu. Bu arkadasimizin kalori ve macrolari dogru hesaplayip antrenmanlarinin volume ve frekansini duzun ayarlasi gelisemesi icin sebep yok.

Saygilar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Ben tıp a dayanarak konusmuyorum tecrubeye gore konusuyorum. Arkadas diledigini dinleyip uygulayabilir. Kendim de 250 mg zamanında vurmus biriyim beslenmemi tartısmam bile ciddi bi beslenmem var zaten yakında tren kürümle ilgili konu acıp fotograf da bırakıcam. Ama malesef 250 mg la baslamak benim icin pismanlık oldu, yurtdısında yasayan arkadasımdan da aldıgım net bi bilgiye gore bana dedigi sey su; burada 1000 mg ile baslıyorlar sen 250 mg konusunda ciddi misin? Sadece bunlarla da sınırlı degil akrabalarımdan tut, salondaki arkadaslarıma kadar 250 mg denemis insanlarla dolu ve hepsinde aynı cevap; keske 500 vursaydık. Bu arada yine tıpa degil deneyime dayanarak konusuyorum 250 mg ve 500 mg arasında bi yan etki farkı gormedim goreni de duymadım. Yani hocam size haksızsınız demiyorum, tıbbi bilgi olarak belki cok haklısınız fakat tıbbi dusunecek olursak bir doktora 50 mg testo bile kullandıgınızı soyleseniz azar yiyeceksiniz. Welcome to turkey :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Ha bu arada kesinlikle bu konuyu acan arkadasımıza onermedim bunu, beslenmeni duzelttigin taktirde dedim. Yoksa bu boy ve kilodaki bi insanın bu sporu nasıl yaptıgını bile sorgularım bırakın 500 testoyu. Yani bu konuyu acan arkadasımız icin diyorsanız 500 onerisi yanlıs diye hak veririm bende belirttim beslenmen cok kotu bunu duzelttigin takdirde 500 vur diye.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar yorumlarınızın için teşekkür ederim. Ben fotoğrafı koydum vücut ortada. Ben zaten girmeye karar vermiş bir insnaım. Sadece öneri ve bana vereceği olası değişikliği ve etkiler adına yorum istedim. haftalık 250 mg bana görede ideal. bu kiloma göre. yanında da ghrp 6 kombinleyeceğim. Sonuçları before after yaparak buraya tekrar koyacağım haziran da bakalım nasıl bir olay olacak. teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Ben soyliyim before after aynı olacak. Boyle dogruları soyleyince hakaret olarak algılıyorsunuz saldırıya geciyorsunuz ama isin sonunda haklıymıs diyorsunuz o yuzden ben dogruları konusmaya devam edecegim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kardeşim yanlış anladın sanırım sana karşı olumsuz bir tutum yok :) ben sana hak verdım zaten dedıklerınde haklısın ama deneyeceğim göreceğiz olanı biteni. yıne de tesekkur ederım sana

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.