Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Qanjri

Primobolan hakkında

Önerilen İletiler

Qanjri    2

Herkese merhaba, spor yaptığım için değerlerime baktırmak için iki farklı doktora gittim ve testesteron oranım alt sınırda çıktı fakat doktorlar bu işe tehlikeli gözü ile baktığı için herhangi bir ilaç yazmadılar. Fakat hem bu sebeple hemde sporda çok yavaş gelişim sağladığım için kullanma fikri vardı aklımda, fakat ben her zaman daha güvenli olan yoldan gitmek istediğim için bir araştırma yaptım ve primobolan hakkında bir çok kişi aynı şeyi söylüyor vücuttaki testestoronu baskılamadan bunun uygulanabilirliğine dair bu konuda yardımcı olursanız sevinirim tek başına işe yarar mı ? Denildiği gibi sorun çıkarmadan bundan fayda görür müyüm vs .

Cevaplar için şimdiden herkese teşekkür ederim ameliyathane çalışanıyım sürekli cevap veremicem malesef.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yusuftenk    13
Qanjri, 11 dakika önce yazdı:

Herkese merhaba, spor yaptığım için değerlerime baktırmak için iki farklı doktora gittim ve testesteron oranım alt sınırda çıktı fakat doktorlar bu işe tehlikeli gözü ile baktığı için herhangi bir ilaç yazmadılar. Fakat hem bu sebeple hemde sporda çok yavaş gelişim sağladığım için kullanma fikri vardı aklımda, fakat ben her zaman daha güvenli olan yoldan gitmek istediğim için bir araştırma yaptım ve primobolan hakkında bir çok kişi aynı şeyi söylüyor vücuttaki testestoronu baskılamadan bunun uygulanabilirliğine dair bu konuda yardımcı olursanız sevinirim tek başına işe yarar mı ? Denildiği gibi sorun çıkarmadan bundan fayda görür müyüm vs .

Cevaplar için şimdiden herkese teşekkür ederim ameliyathane çalışanıyım sürekli cevap veremicem malesef.

Hem tek başına işe yaramaz hem de o da aynı şekilde testosterone üretimini baskılar. Birşey kullanmaya kesin kararlıysan dümdüz testosterone alırsın haftada 1 vurursun keyfine bakarsın tertemiz ilerlersin. Ürün almak için de sol alttaki wp butonundan Burak abiden destek alabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Qanjri    2
yusuftenk, 3 dakika önce yazdı:

Hem tek başına işe yaramaz hem de o da aynı şekilde testosterone üretimini baskılar. Birşey kullanmaya kesin kararlıysan dümdüz testosterone alırsın haftada 1 vurursun keyfine bakarsın tertemiz ilerlersin. Ürün almak için de sol alttaki wp butonundan Burak abiden destek alabilirsin.

Neye dayanarak baskılar diyorsunuz merak ediyorum çünkü yerli ve yabancı birçok kaynaklarda dinledim hem sporculardan  hemde doktorlardan hepsi baskılamadığını söylüyor aksine androjen baskıladığı için jinekomasti riskinide ortadan kaldırmış oluyor aslında

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yusuftenk    13
Qanjri, 30 dakika önce yazdı:

Neye dayanarak baskılar diyorsunuz merak ediyorum çünkü yerli ve yabancı birçok kaynaklarda dinledim hem sporculardan  hemde doktorlardan hepsi baskılamadığını söylüyor aksine androjen baskıladığı için jinekomasti riskinide ortadan kaldırmış oluyor aslında

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/793272/

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
Qanjri, 32 dakika önce yazdı:

Hocam sen vücuda dışarıdan hormon alıyorsun vücut testo üretimini durduruyor e sen testoda almıyorsun sıkıntıya girersin ya only testo yapacaksın yada kullandığın ürünlerle beraber testoda kullanacaksın testosuz kür olmaz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    778
Hikmett, 4 dakika önce yazdı:

Hocam sen vücuda dışarıdan hormon alıyorsun vücut testo üretimini durduruyor e sen testoda almıyorsun sıkıntıya girersin ya only testo yapacaksın yada kullandığın ürünlerle beraber testoda kullanacaksın testosuz kür olmaz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
SPECTRE, 7 dakika önce yazdı:

Hocam merhaba öncelikle bu kadar detaylı bilmiyordum alıntı için teşekkürler. Ancak rimobolanın prospektüsünde “2 haftada 1 ampül iyi sonuç alındığı takdirde 3-4 haftada 1 ampül” kullanılır yazıyor bu dozajlar çok çok az bizim yaptığımız kürlerde amacından farklı şekilde kullanıyoruz. Testosuz kürün mantığı bana saçma geliyor madem kullanıyorsun kendine en az zarar vereceğin şekilde kullanmak gerek mantığındayım tabi bu konuyu detaylı bir şekilde öğrenmek lazım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    778
Hikmett, Bir saat önce yazdı:

Hocam merhaba öncelikle bu kadar detaylı bilmiyordum alıntı için teşekkürler. Ancak rimobolanın prospektüsünde “2 haftada 1 ampül iyi sonuç alındığı takdirde 3-4 haftada 1 ampül” kullanılır yazıyor bu dozajlar çok çok az bizim yaptığımız kürlerde amacından farklı şekilde kullanıyoruz. Testosuz kürün mantığı bana saçma geliyor madem kullanıyorsun kendine en az zarar vereceğin şekilde kullanmak gerek mantığındayım tabi bu konuyu detaylı bir şekilde öğrenmek lazım 

Hocam zaten konu hem olur hem olmaz konusu olursa ne olur olmazsa ne olur açıklama bu yönde o yüzden siz haklısınız zaten. :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett, 1 saat önce yazdı:

ARNOLD DENEN FERİŞTAH KİNG HAFTADA 1000RİMOYLA PODYUMA ÇIKIYORDU TESTOSUZ

• Beğen 1
  • Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.259
janbertozen, 4 saat önce yazdı:

Dostum Allah için su caps locku kapa rimo güçsüz bir ilaç 600 dozdan birşey olmaz ama cep yakar :) karaciğer koruycuu milk thistle al iş yapar ama sakin olabilirsin karaciğer değerleri 5 kata kadar normal olarak düşünebilirsin kürdeyken

tanrınıngazabı, 4 saat önce yazdı:

pardon kanka heyecandan öyle yaziyürüm. Rimoya haftada 1k para gidiyor felaket pahalı. 600mg ile 200mg arasında hiç fark olmayacaksa ben niye boş para döküyom? Onun yerine sustanonu arttırmak geldi aklıma ama daha dün östrojene dönüşür dediniz. Bi tavsiye lazım boşa para dökmek istemiyorum zaten her gün tavuk yiye yiye annem kızıyor bir ton para gidiyor diyor  

Merhaba geçmiş konularda uyarıldınız diğer üyeler tarafından ve '' caps lock '' açık kalmış diye cevap verdiniz.

Platformda tamamı büyük yazılarla oluşturulan postlar '' YASAKTIR! '' ben son kez uyarmış olayım!

Aksi halde platformdan uzaklaştırılacaksınız bilginize.

FORUM KURALLARI - MADDE 12

Keyifli Forumlar.

• Beğen 2
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Qanjri    2

Öncelikle herkese teşekkür ederim yazdıklarınız için @tanrınıngazabı @SPECTRE @Hikmett @yusuftenk , Ama sonuç olarak tam anlamıyla cevabımı alamadım aslında çünkü net bir bilgi gelmedi herkes farklı düşüncede bu durumda sanırım en iyisi kullanmamak ama bana yardımcı olacak takviye önerebilirseniz daha iyi olur diye düşünüyorum. Sebebi aslında şu bir sağlıkçı olarak bir çok hasta gördüm steriod kaynaklı sıkıntı çeken o yüzden en güvenli yöntemi arıyordum ama sanırım bulamıcam 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.426
Qanjri, 43 dakika önce yazdı:

Öncelikle herkese teşekkür ederim yazdıklarınız için @tanrınıngazabı @SPECTRE @Hikmett @yusuftenk , Ama sonuç olarak tam anlamıyla cevabımı alamadım aslında çünkü net bir bilgi gelmedi herkes farklı düşüncede bu durumda sanırım en iyisi kullanmamak ama bana yardımcı olacak takviye önerebilirseniz daha iyi olur diye düşünüyorum. Sebebi aslında şu bir sağlıkçı olarak bir çok hasta gördüm steriod kaynaklı sıkıntı çeken o yüzden en güvenli yöntemi arıyordum ama sanırım bulamıcam 😁

Çevremde bunu deneyen oldu. Hepsinin hayali de baskılamaması yönünde idi. Bazısı genetik harikası ve o döngü kolay kolay kapanmıyor. Ama nadiren bu şekilde. Sende kapanır mı kapanmaz mı anlamanın en iyi yolu denemek. Kapandı ve testosteronun düşüyorsa haftalık 70-100mg testosteron alır desteklersin. Yetersiz gelirse kademeli olarak testosteronu artırırsın. Testosteron burada koruyucu işlevi görüyor.

Bilmen gereken en önemli konu ise doktorların baskılamadığı yönündeki beyanının hastalıkta kullanım dozunda halidir. Sen o dozların çok üstünde olacaksın. 

Güvenli yöntem arıyorsan peptidlere yönelmelisin. Bu işlerin her zaman riski var. Tek doz testosteron iğnesi olup 2 yıl ereksiyon yüzü görmemiş insanlar da var. Veya 1 yıl kürde kalıp tek pct ile hayatı normale dönen insanlar da var. Sen hangi dilimdesin bunu deneyerek öğreneceksin. Burada kimse sana kesin olur yada olmaz diyemez. Sadece kendi tecrübesine göre ve kendi vücudunda yaptığı etkiye göre veya forum ruhu gereği paylaşımlardan elde ettiği nitel verilere göre süzgeçten geçirip sana söyler. Anabolikte güvenli yol diye bir şey yok. Risk her zaman var.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Qanjri    2
rastlantisal, 22 dakika önce yazdı:

Çevremde bunu deneyen oldu. Hepsinin hayali de baskılamaması yönünde idi. Bazısı genetik harikası ve o döngü kolay kolay kapanmıyor. Ama nadiren bu şekilde. Sende kapanır mı kapanmaz mı anlamanın en iyi yolu denemek. Kapandı ve testosteronun düşüyorsa haftalık 70-100mg testosteron alır desteklersin. Yetersiz gelirse kademeli olarak testosteronu artırırsın. Testosteron burada koruyucu işlevi görüyor.

Bilmen gereken en önemli konu ise doktorların baskılamadığı yönündeki beyanının hastalıkta kullanım dozunda halidir. Sen o dozların çok üstünde olacaksın. 

Güvenli yöntem arıyorsan peptidlere yönelmelisin. Bu işlerin her zaman riski var. Tek doz testosteron iğnesi olup 2 yıl ereksiyon yüzü görmemiş insanlar da var. Veya 1 yıl kürde kalıp tek pct ile hayatı normale dönen insanlar da var. Sen hangi dilimdesin bunu deneyerek öğreneceksin. Burada kimse sana kesin olur yada olmaz diyemez. Sadece kendi tecrübesine göre ve kendi vücudunda yaptığı etkiye göre veya forum ruhu gereği paylaşımlardan elde ettiği nitel verilere göre süzgeçten geçirip sana söyler. Anabolikte güvenli yol diye bir şey yok. Risk her zaman var.

Teşekkür ederim hocam risk tabii ki var ama haliyle işimden dolayı gördüklerimide göz ardı edemiyorum o yüzden en güvenlisini istedim araştırma yaptım peptidler hakkında ama steroidler gibi çalışmadığı için tek başına etki göstermez vs diyenler bir hayli fazla ve sanıyorum testesteronu baskılama diye bir muhabbetleri yok çünkü öyle bir bilgi göremedim. Bilginiz var ise açıklamanızı çok isterim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.426
Qanjri, 6 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim hocam risk tabii ki var ama haliyle işimden dolayı gördüklerimide göz ardı edemiyorum o yüzden en güvenlisini istedim araştırma yaptım peptidler hakkında ama steroidler gibi çalışmadığı için tek başına etki göstermez vs diyenler bir hayli fazla ve sanıyorum testesteronu baskılama diye bir muhabbetleri yok çünkü öyle bir bilgi göremedim. Bilginiz var ise açıklamanızı çok isterim 

Seni çok iyi anlıyorum. Bu işlerin nasıl başa bela olabildiğini biliyorum. 

Peptidler döngüyü baskı altına almıyor. Bu konuda en net bilgiyi sol alt köşedeki whatsapp butonuna basarak edinebilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.