Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ismail19055

Yeni küre ne zman başlamalıyım

Önerilen İletiler

ismail19055    5

10 haftalık 250 testo 200 rimabolan kürüm bitti başarılı bir pct geçirdim ve pct biteli yaklaşık 1 ay oldu şuan hiçbir problemim yok sadece pct döneminde spora biraz ara vermek durumunda kaldım ve kilo kaybı falan oldu ama şimdi tekrar toparlanıyorum. 2. Kürümde only testo düşünüyorum sizce küre ne zaman başlamalı ve ne kadar süre bir kür planlamalıyım fikirleriniz benim için değerli şimdiden teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kado    114
ismail19055, 10 dakika önce yazdı:

10 haftalık 250 testo 200 rimabolan kürüm bitti başarılı bir pct geçirdim ve pct biteli yaklaşık 1 ay oldu şuan hiçbir problemim yok sadece pct döneminde spora biraz ara vermek durumunda kaldım ve kilo kaybı falan oldu ama şimdi tekrar toparlanıyorum. 2. Kürümde only testo düşünüyorum sizce küre ne zaman başlamalı ve ne kadar süre bir kür planlamalıyım fikirleriniz benim için değerli şimdiden teşekkürler 

Pctden sonra bi en az 40 gün beklesen iyi olur hatta 6 ay 1 sene diyeceğim de niyetin tekrar küre girmek sanırım bence bir daha ki sefere yakın zamanda küre gireceğin zaman pct yapmak yerine 6-8 hafta trt doz testo gidip sonra tekrar küre başlaman senin adına daha iyi ve verimli olur yani 10 hafta kür yap sonra pct yap yine küre gir bu şekilde saçma çünkü ilacı kestiğin zaman illaki su atıcaksın kilo kaybı yaşanıcak , olabildiğince ve sağlığın el verdiği sürece istediğin kadar uzat misal 20-26 hafta arası ve sonra pct yap uzun süre kullanma. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismail19055    5
Kado, Bir saat önce yazdı:

Pctden sonra bi en az 40 gün beklesen iyi olur hatta 6 ay 1 sene diyeceğim de niyetin tekrar küre girmek sanırım bence bir daha ki sefere yakın zamanda küre gireceğin zaman pct yapmak yerine 6-8 hafta trt doz testo gidip sonra tekrar küre başlaman senin adına daha iyi ve verimli olur yani 10 hafta kür yap sonra pct yap yine küre gir bu şekilde saçma çünkü ilacı kestiğin zaman illaki su atıcaksın kilo kaybı yaşanıcak , olabildiğince ve sağlığın el verdiği sürece istediğin kadar uzat misal 20-26 hafta arası ve sonra pct yap uzun süre kullanma. 

20 hafta only testo yapsam 250mg iyi olur diye düşünüyorum ayrıca trt yaparken dozaj nasıl olmalı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    114
ismail19055, 33 dakika önce yazdı:

20 hafta only testo yapsam 250mg iyi olur diye düşünüyorum ayrıca trt yaparken dozaj nasıl olmalı

Kür planlaması için bir şey  diyemem, daha tecrübeli olanlar yazıcaktır veya direk sol alt whatsapp butonuna tıklayıp burak hocadan destek alıp hem planlamanı yapabilir ayrıca üründe temin edebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62

Merhaba dostum öncelikle girdiğin ilk kür bence daha verimli olabilirdi ama geçmiş artık yapacak bir şey yok. Kür planlaması konusunda dikkat et boy kilo bilmeden dağlık durumunu tahlil sonuçlarını bilmeden birisi sana bir şey diyorsa uzak dur ancak only testo diyorsan 500 enanthat gayet güzel olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    304
ismail19055, 3 saat önce yazdı:

125/2 çift enjeksiyon ile trt’de güzel bir şekilde kan da ilacı optimal seviye’de tutabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ismail19055    5
Arenn, 23.08.2023 - 22:41 yazdı:

125/2 çift enjeksiyon ile trt’de güzel bir şekilde kan da ilacı optimal seviye’de tutabilirsin

125 mg ilacı haftada 2 kere yani toplamda 250mg olcak şekilde mi vuracağız. Bu şekilde biraz fazla değil mi ben normal kürde vuruyorum 250mg 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    304
ismail19055, 33 dakika önce yazdı:

125 mg ilacı haftada 2 kere yani toplamda 250mg olcak şekilde mi vuracağız. Bu şekilde biraz fazla değil mi ben normal kürde vuruyorum 250mg 

Cruise dönemiyse o zaman haftalık 125/150mg ideal 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.