Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Umutgenc35

Kür sırasında aşırı...

Önerilen İletiler

Umutgenc35    26

Kür sırasında aşırı sivilcelenme yaşadım ama bu sirtimda goguslerimde degil yuzumde oldu. Yuzumde sivilce olmayan yer kalmadi bile nerdeyse kürün 6. Haftasinday basladi testo-deca kuru idi. Kur biteli 5 ay oldu hala gecmedi , dermatologa gider gitmez roacctune diyor bunun disinda bir tedavisi varmi o hapi kullanmak istemiyorum , kisa surede yeni bir kure girecemcunku. Kur icinde bunu engellemenin gecirmenin bir yolu varmi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DeMoNhUnTeR    234

Selamlar,

Cildi sürekli temiz tutmak ve yağ dengesini saglamak için olan ürünler var. Cildiyede cilt analizi yaptırıp ürün tavsiyesi alabilirsiniz. Bunun dışında doymuş yağları tüketmemek de fayda sağlayacaktır.

1 temizleyici solusyon

1 sebum (yağ) dengeleyici losyon

1 yüzeysel antibiyotik losyon

Sivilceye yatkın ciltlerde sürekli kullanılır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

kükürtlü sabunu dene istersen bende çok çıkıor 2 kere sürüom geçio hemen bide kesinlikle sudocrem die pişik kremi var onu al zaten ucuz 9 tl her eczanede var internete var onu dene tavsiye ederim şiddetle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.275
Kür sırasında aşırı sivilcelenme yaşadım ama bu sirtimda goguslerimde degil yuzumde oldu. Yuzumde sivilce olmayan yer kalmadi bile nerdeyse kürün 6. Haftasinday basladi testo-deca kuru idi. Kur biteli 5 ay oldu hala gecmedi , dermatologa gider gitmez roacctune diyor bunun disinda bir tedavisi varmi o hapi kullanmak istemiyorum , kisa surede yeni bir kure girecemcunku. Kur icinde bunu engellemenin gecirmenin bir yolu varmi ?

Geçirmiş olduğunuz kür detayları nedir ?

Yaptığınız PCT detayları nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26

Geçirmiş olduğunuz kür detayları nedir ?

Yaptığınız PCT detayları nedir ?

400mg deca -600 mg testo e

14 hafta sürdü pct icinde satin aldigim satici 4 er gun arayla 3 tane preglyn 1500 vurdu yeterli sana dedi ama kurden sonra da sivilcelerim artmaya devam etti ve azimsanyamacak derece de cok disardan hel vs vs cok sy denedim ama olmadi kurnicinde gunde 2 kez nac 600 aliyordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.275

4 güner arayla 3 tane 1500 pre. vur dedi demek ? Hala bu satıcı ile çalışmayı planlıyor musunuz peki öyle sorayım bu pct'den sonra da ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26

Bu forumun bana kattığı en güzel sey belkide bu oldu , asla ama asla çalışmam ki ürün olarak DNA Labs verdi 300 mg testo yaziyordu ama overdose olabilecegini düşünüyorum artık, resmen kasap gibiydi adam bana bu kur bittikten 2 ay sonra tren enantanth kuru onerdi orada anladim zaten ve arastirmaya başladım 3 guner arayla 1500 preglyn gibi sacma sapan şeylerini ogrendikce bir daha asla onunla calismamam gerektiğini anladim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.275
Bu forumun bana kattığı en güzel sey belkide bu oldu , asla ama asla çalışmam ki ürün olarak DNA Labs verdi 300 mg testo yaziyordu ama overdose olabilecegini düşünüyorum artık, resmen kasap gibiydi adam bana bu kur bittikten 2 ay sonra tren enantanth kuru onerdi orada anladim zaten ve arastirmaya başladım 3 guner arayla 1500 preglyn gibi sacma sapan şeylerini ogrendikce bir daha asla onunla calismamam gerektiğini anladim

Yani 3'er gün arayla 1500 pre. vurmayla ölür müsün hayır ? Ama ladydig lere ne denli zararlar verdiğini bu durumun bi araştırsan iyi olur.

Ki sivilceleri bir kenara bırakalım ereksiyon,sertleşme ve isteklilik konusunda uzun süre sorun yaşayacağınızı tahmin etmekteyim bu şartlarda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26

Yani 3'er gün arayla 1500 pre. vurmayla ölür müsün hayır ? Ama ladydig lere ne denli zararlar verdiğini bu durumun bi araştırsan iyi olur.

Ki sivilceleri bir kenara bırakalım ereksiyon,sertleşme ve isteklilik konusunda uzun süre sorun yaşayacağınızı tahmin etmekteyim bu şartlarda.

Evet bu sorunları yasıyorum ama eskisine gore biraz duzeldi Fakat hala devam etmekte , tedavi icin neler yapabilirim yapmaliyim , çünkü daha fazla ilerlemeden hallettmeliyim bu durumu gecer diye dusunuyodum ama kac ay oldu hala aynı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.657

Total testo ve östrojen değerlerine baktır test yaptır. Yüksek ise o da ergenlik belirtileri sivilceleri yapar...

Karaciğer yağlanması kaynaklı olabilir; bu durumda karaciğeri arındıran detox bitkiler var onları kullanırsın.(ısırgan otunu ve maydanoz-limon tavsiye ederim)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dark_night    6

Sıvılcelerın karacıgerle alakalı oldugunu duşunmuyorum . Tablet kullanmamışsın yazdıgına gore . Kontrolsuz kanda artan ostrojen sevıyelerı sıvılcelere sebep olabılıyor . Anti ostrojen kullanmamandan kaynaklı muhtemelen . 1500x3 pregnyl kullanmaktan zıyade sıkıntı artacak ostrojen mıktarını kendı halıne bırakmak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
Sıvılcelerın karacıgerle alakalı oldugunu duşunmuyorum . Tablet kullanmamışsın yazdıgına gore . Kontrolsuz kanda artan ostrojen sevıyelerı sıvılcelere sebep olabılıyor . Anti ostrojen kullanmamandan kaynaklı muhtemelen . 1500x3 pregnyl kullanmaktan zıyade sıkıntı artacak ostrojen mıktarını kendı halıne bırakmak

Bunun icin ne onerirsiniz ? Su dakikadan sonra 1-2 hafta nolvadex kullansam etkisi olur mu ? Bu yuksek östrojen kendiliginden duzelmez mi yani ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.